Nové portfolio Celestron, Giottos a Naneu Produktové aktuality

Nové portfolio Celestron, Giottos a Naneu

Vydáno: 21. 9. 2010 v 10:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Čas od času vás zde informujeme o novinkách, které jsme zařadili do naší nabídky. Dnes tomu není jinak. Tentokrát ovšem mohou zbystřit nejen fotografové, pro které máme nové modely brašen a stativů, ale také amatérští astronomové a koneckonců všichni, kteří rádi pozorují svět prostřednictvím dalekohledů.

Dalekohledy a teleskopy Celestron

Stále častěji se naši kolegové na prodejnách setkávali s dotazy, jestli máme v nabídce také hvězdářské dalekohledy. Podařilo se nám najít dodavatele, který nabízí dostatečně široký sortiment na to, aby si mohl vybrat skutečně každý, takže vám můžeme představit dalekohledy a teleskopy společnosti Celestron.

Nabídka dalekohledů Celestron obsahuje jak kapesní modely vhodné například pro turistiku, tak velmi světelné dalekohledy použitelné pro myslivost a pozorování ve špatných světelných podmínkách.

Zvláštní zmínku si ale zasluhují hvězdářské teleskopy, kterých máme v nabídce necelých 20 modelů! Vynikající zprávou pak je, že tyto teleskopy jsou za velmi přijatelné ceny, které začínají už na 1190 Kč.

Stativy Giottos

Stativů máme v naší nabídce už poměrně širokou škálu. I přes vám přinášíme další možnost výběru. Stativy Gottos vynikají hned v několika ohledech. Výrobce vyzdvihje tři základní oblasti, o svých stativech uvádí toto:

Kvalita především - Giotto's vždy trvá na výjimečné kvalitě. Jsme hrdí na to, že dodáváme výrobky, které splňují i předčí vaše očekávání. Pečlivě je testujeme ve skutečném světě a proto můžete očekávat jen to nejlepší. Náš neochvějný závazek vyrábět to nejlepší vychází z naslouchání právě vám, našim klientům.

Úcta k životnímu prostředí - chceme zachovat celou přírodu - zvěř, lesy, oceány - celý tento nádherný svět - neporušený a divoký i pro příští generace. Podílíme se na jeho zachování tím, že recyklujeme, redukujeme odpad a šetříme energiemi. Proto máme certifikát ISO 14001, který představuje řadu mezinárodních standardů týkajících se systému řízení životního prostředí. Neskončili jsme u pouhé inovace a vylepšování výrobků. Pevně věříme, že jsme sami sobě i celému našemu průmyslu zavázáni snahou o co nejvyšší ochranu a zachovávání životního prostředí. Kvůli našim obavám ohledně vlivu některých materiálů na lidské zdraví i životní
prostředí používá společnost Giotto's výhradně materiály a výrobní postupy odpovídající směrnici EU o omezení nebezpečných materiálů (RoHS directive).

Výzkum, design a výroba - hlavy, stativy, monopody a příslušenství Giotto's nastavují laťku kvality hodně vysoko. Naší politikou jsou a vždy byly inovativní design a nejlepší výrobní postupy. Pečlivě vytvářené výrobky Giotto's představují širokou řadu podpůrné techniky pro všechny formáty fotoaparátů a videokamer, pro studiovou i terénní fotografii. Výzkum a vývoj v oblasti ergonomie nás vedou k soustavnému vylepšování designu stativů. Stativy a hlavy Giotto's jsou perfektně navržené tak, aby odolaly i tomu nejdrsnějšímu zacházení. Přesná montáž, vysoce kvalitní materiály a důsledná kontrola jsou vlastnosti charakteristické pro veškeré výrobky Giotto's.
Pro zaručení absolutní stability a účinnosti vybírá Giotto's ty nejmodernější materiály, jako například velmi pevné a lehké hliníkové slitiny, trubice z uhlíkových vláken a odlitky z hořčíkové slitiny. Vždy dbáme na ochranu a zachovávání životního prostředí, všechny materiály a postupy odpovídají směrnicí ISO 14001 a směrnici RoHS, která omezuje používání kadmia (Cd), šestimocného chrómu (Cr6+), olova (Pb), rtuti (Hg), polybromovaných bifenylů (PBBs) a polybromovaných difenyletherů (PBDEs).

Brašny a fotobatohy Naneu

nabízí oproti konkurenčním značkám odlišný design a především velmi kvalitní provedení, což na našem trhu chybělo. Najdete zde batohy a brašny s unikátním armádním designem a maximální ochranou pro foto výbavu. Batohy, které slouží i jako zavazadlo na volný čas. Batohy, jejichž design je nezaměnitelný. Brašny, které se jednoduše změní v batohy.

Vyzdvihnout musíme ovšem jedinečný fotobatoh použitelný i pro několikadenní výlety.

Naneu Adventure K5

Speciální treková krosna určená především pro několikadenní turistiku a kemping. Uvnitř krosny je uschováno speciální torso pro fotovýbavu. To je dostupné z boku batohu, tak se dá nosit samostatně na krku.Zobrazeny komentáře (1)

  • 1

    Avatar
    Pokud to neni v jinych barvach, pak cerna "obzvlast" vhodna pro trekovani, turistovani a kempingovani ve slunecnem lete, ci v JV Asii. Co s tou cernou porad maji?

    khonsun, 25.09.2010 | Reagovat

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím