Magazín

Produktové aktuality

Novinka Samsung Galaxy Watch Active2

Tom KalousVydáno: 22. 8. 2019 v 11:04 • Rubrika: Produktové aktuality

Novinka Samsung Galaxy Watch Active2

Sportujete, rádi pozorujete svůj životní styl, anebo vás prostě baví jít s dobou a nosit trendy věci? Právě pro vás tady máme nové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2. Jsou designově krásně zpracované a jelikož je to již 2. verze, mají i přepracovaný systém ovládání. Předobjednávky spuštěny, tak do toho!

Obsah

Samsung Galaxy Watch Active2

Hodinky budou prodávány ve dvou velikostech (40 nebo 44 mm) a třech barevných provedeních – zlaté, stříbrné a černé.

Díky vlastnímu operačnímu systému Tizen je snadno propojíte nejen s Androidem, ale také s Apple iPhone. Minimalistický design byl přepracován a mechanická otočná luneta se změnila na digitální, která napomáhá rychlejší navigaci v operačním systému. Procházení menu je ještě pohodlnější a příjemnější než před tím. Systém je vybaven širokou řadou funkcí a režimů monitorování vaší aktivity.

Celá přední část je pokryta dotykovým displejem Super AMOLED s rozlišením 360×360 bodů, který je navíc chráněn proti poškrábání ochranným sklem Gorilla Glass DX+.

Výkon dodává dvoujádrový procesor Exynos 9110 (1,15 GHz) 768 MB RAM a 4GB úložiště. Dokonalost hodinek uzavírá odolnost proti vniknutí vody (5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G).

Předobjednat hodinky

U představení proběhla také zmínka o Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm LTE. Tyto hodinky bude možné používat bez nutnosti mít mobilní telefon v blízkosti hodinek. Díky virtuální SIM kartě budete moci hodinky používat nezávisle na telefonu. Výkon bude dodávat dvoujádrový procesor Exynos 9110 (1,15 GHz) 1,5 GB RAM a 4GB úložiště. Dokonalost hodinek uzavře i odolnost proti vniknutí vody (5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G).

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.