Magazín

Produktové aktuality

Novinka Wacom MobileStudio Pro 13" je tu!

Tom KalousVydáno: 6. 2. 2020 v 13:25 • Rubrika: Produktové aktuality

Novinka Wacom MobileStudio Pro 13" je tu!

Co nového přináší 13palcové Wacom MobileStudio Pro, které kombinuje grafický tablet s počítačem? Především efektivitu a kompaktnost, což jsou v mnoha případech klíčové vlastnosti, pokud si práci nosíte všude s sebou.

V článku Wacom MobileStudio Pro 2. generace přináší vyšší výkon a moderní rozhraní jsme si řekli, k čemu je tento druh grafických tabletů určený a zároveň vám představili nejnovější generaci profesionálních počítačů a také grafických tabletů Wacom MobileStudio Pro o velikosti 16". Náhrady se nyní dočkala i 13" verze tohoto mobilního zařízení.

A v čem se liší menší 13" verze?

Celkem ve 3 parametrech. Co si budeme nalhávat, na velikosti opravdu záleží a pokud hodně cestujete a pracujete na cestách, dost rychle si rozmyslíte, jestli budete tahat 2,1 Kg 16" nebo menší 1,45 Kg 13" tablet. Menší velikost a váha přináší o něco málo slabší rozlišení, než naleznete ve větším bráškovi. Zatímco u 16" modelu naleznete displej s rozlišením 4K UHD (3840 × 2160 px), u menšího poté QHD (2560 × 1440 px).

I přesto se stále jedná o nejpokročilejší mobilní model umožňující zobrazit vaše díla na displeji s 82% pokrytím barevného prostoru Adobe RGB (CIE1931) a pomáhá vám zrychlit pracovní postup díky funkcím vylepšujícím produktivitu a šetřícím čas, jako jsou přizpůsobitelná tlačítka ExpressKey, Radial Menu a dotykové Multi-Touch ovládání.

Předobjednat Wacom MobileStudio Pro 13”

 

Stejně jako u 16" verze dosáhnete rychlého zpracování dat a rychlého přenosu díky vysokému výpočetnímu výkonu procesoru Intel Core i7, 16 GB operační paměti, 512GB PCIe NVMe SSD a rozhraní Thunderbolt 3. O grafické operace Wacom MobileStudio Pro 13" se postará grafická karta Intel Iris Plus Graphics 655.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.