Magazín

Produktové aktuality

Novinka Wacom One – nový displej pro nadšené kreativce

Adam KahánekAktualizováno: 14. 1. 2020 v 15:35 • Rubrika: Produktové aktuality

Novinka Wacom One – nový displej pro nadšené kreativce

Patříte mezi kreativní lidi? Vlastníte nějaký z grafických tabletů bez displeje a chtěli byste se posunout na novou úroveň? Pak by se vám mohl hodit nový kreativní displej pro širokou škálu použití Wacom One.

Wacom One – svět nových možností

Wacom One je skvělý nástroj pro všechny nadšené kreativní lidi, ať už se zabýváte kreslením, úpravou fotografií nebo videa, vytvářením nákresů, či chcete pouze poznámkovat texty. Jedná se o grafický tablet s 13,3" displejem o rozlišení Full HD (1920 × 1080 px) a 100% pokrytím barevného prostoru sRGB (podporuje 8bit barvy). Pozorovací úhly displeje jsou 170°. Pokud však potřebujete mít tablet pod lepším úhlem, i kvůli pohodlí, lze vysunout integrované nožky, které nakloní tablet do úhlu 19 °.

Chci Wacom One

Wacom One

Součástí tabletu Wacom One je i nové pero One Pen se 4096 úrovněmi přítlaku a úhlem náklonu až 60 °. To v kombinaci s povrchem displeje, minimalizujícím odrazy světla, při používání působí, jako byste kreslili nebo psali na papír, nikoliv na sklo. Zajistí tak naprosto přirozený pocit použití.

Wacom One

Z předchozích grafických tabletů můžete být zvyklí na kompatibilitu s počítači s operačním systémem Windows a mac OS. Wacom One však navíc podporuje připojení i k vybraným Android telefonům, které umožňují video výstup. Můžete tak použít svůj mobilní telefon i jako kreativní nástroj, nejen jako komunikační zařízení. Pokud byste chtěli rozšířit možnosti tabletu Wacom One, můžete připojit i externí ovladač Wacom ExpressKey.

Wacom One připojení k telefonu

Tablet se připojuje k počítači přes konektory HDMI a USB. Zatímco jeden kabel USB slouží pro napájení (lze použít přiložený 5V/2A napájecí adaptér, nebo napájet přímo z USB počítače, pokud je dostatečně výkonné), druhý pro komunikaci a HDMI kabel pro přenos obrazu. Tablet váží pouhý 1 kg, tudíž nebude velký problém brát ho s sebou na cesty.

Wacom One připojení k PC

Bonusový balíček

S Wacom One zároveň po registraci získáte i šestiměsíční předplatné na Clip Studio Paint Pro, aplikaci Bamboo Paper, která je vhodná pro skečování, nebo také dvouměsíční předplatné na střihový software Adobe Premiere Rush.

Chci Wacom One

Sdílet na


Komentáře k článku