Magazín

Produktové aktuality

Nový Zoner Photo Studio 17 – jediný software na fotky, který potřebujete

Luděk BouškaVydáno: 17. 9. 2014 v 13:20 • Rubrika: Produktové aktuality

Nový Zoner Photo Studio 17 – jediný software na fotky, který potřebujete

Rok se s rokem sešel a je tu opět nová verze jednoho z nejpopulárnějších programů na úpravu fotek. Zoner Photo Studio 17 přináší oproti předchozí verzi další vylepšení, nové prostředí, vyšší rychlost, snadné sdílení, nové filtry a také vylepšený modul RAW, ze kterého budou mít radost ti náročnější. Dobrou zprávou pro všechny je fakt, že Zoner Photo Studio 17 máme už skladem na všech prodejnách v dostatečném množství.

Obsah

Zoner Photo Studio 17

Společnost ZONER software, a. s. uvádí na trh novou verzi oblíbeného fotografického programu Zoner Photo Studio. Správa, úprava a publikace fotografií bude se Zoner Photo Studiem 17 zase o něco jednodušší. Uživatelé se mohou těšit na chytřejší správu fotoarchivu v podobě upraveného katalogu, více nástrojů pro práci s RAW formáty nebo rychlejší prohlížení snímků a možnost domácího sdílení fotografií mezi několika přístroji.

„Nové Zoner Photo Studio přináší novinky pro každého, kdo pracuje s fotografiemi. Zaměřili jsme se na jednoduchost a produktivitu práce spíš než na bláznivé a složité efekty. Pokročilejší fotografové určitě ocení celkové vylepšení RAW modulu,“ říká o nové verzi vedoucí vývojového týmu Aleš Hasala.

VYLEPŠENÝ RAW MODUL

Největších změn dostál modul RAW pro úpravu surových snímků a prošel tak největším posunem od verze 12. Pokročilé nastavení expozice a zdokonalenou práci s křivkami a živostí barev doprovází i vylepšené automatické úpravy. Ty uživateli doslova napoví, jak snímek dál upravit. Všechny změny provedené nad RAW soubory jsou navíc ihned viditelné ve Správci a náhledech.

RYCHLEJŠÍ KATALOG

Práci s větším množstvím fotografií podstatně zrychlí nejen chytřejší katalog, ale také přepracovaný postranní panel v modulu Správce. Díky možnosti hromadného vkládání metadat nebo automatického doplňování klíčových slov, které se objevuje i v modulu Import, je snadné zpracovat velké množství snímků najednou.

SNADNÉ SDÍLENÍ

Každá domácnost, která používá více počítačů, tabletů a chytrých televizorů, ocení funkci domácího sdílení. Fotografie je nyní možné prohlížet nejen na počítači, kde jsou snímky uložené, ale i na televizorech s funkcí DLNA, na tabletech a telefonech s aplikací Zoner Photo Studio pro Android a na dalších počítačích připojených k domácí síti.

NOVÉ FILTRY V EDITORU

Vedle těchto novinek nechybí ani další vylepšení a efekty v Editoru – např. expoziční Přechodový filtr nebo Odlesk objektivu a Cartoon. Pokročilí fotografové uvítají automatické korekce optických vad pomocí LCP profilů a zapáleným cestovatelům se budou líbit turistické mapy integrované přímo do Správce.

Sdílet na


Komentáře k článku

Václav Vitouš

Tak tohle musim mit

1

Václav Vitouš, 18. 9. 2014 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.