Magazín

Produktové aktuality

Objevte svět plného formátu Canon EOS 6D a získejte poukaz na čištění čipu a workshop zdarma

Michal KřenekAktualizováno: 10. 1. 2022 v 12:09 • Rubrika: Produktové aktuality

Objevte svět plného formátu Canon EOS 6D a získejte poukaz na čištění čipu a workshop zdarma

Objevte kouzlo fotografování se zrcadlovkou s velikostí čipu kinofilmového políčka a získejte s nákupem modelu Canon 6D poukaz na čistění čipu a workshop v celkové hodnotě 3 900 Kč.

Obsah

Právě nyní je nejlepší čas pro pořízení modelu Canon 6D

Ptáte se proč? Nakupte Canon 6D v období 15.5. až 31.8. 2014 a jako dárek získáte poukaz na čištění čipu v hodnotě 2 400 Kč a  workshop “Naučte se s Full-Framem” v hodnotě 1 500 Kč. Navíc u nás můžete do 30. 6. nakoupit na splátky bez navýšení a ulevit tak napjatému rodinnému rozpočtu. Přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

Hlavní výhody modelu Canon 6D

Snímač Canonu EOS 6D je stejně velký jako kinofilmové políčko a to sebou nese spoustu výhod, jako je například lepší práce s hloubkou ostrosti, ale také menší hustotu obrazových bodů, což má zásadní vliv na kvalitu obrazu. Rozlišení 20 Mpx je víc než dost pro drtivou většinu fotografů a možných způsobů použití. Ve skvělé kvalitě můžete tisknout plakáty, nebo dělat z fotek výřezy. Při prohlížení ukázkových fotek vás možná zaujme, jak málo šumu najdete na snímcích pořízených při nastavení vysokých citlivostí. Přečtěte si celou recenzi fotoaparátu (včetně videorecenze) od Luďka Boušky.  

Jak postupovat a na co nezapomenout?

Nakupte u nás Canon 6D, vyplňte formulář na jehož základě získáte poukazy na kurz a čištění čipu. Nezapomeňte také na Letní cashback a nakupujte chytře. Díky letnímu cashbacku na nákup objektivů a blesků a získáte až 7 000 Kč zpět.  

Podrobnější informace o akci

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.