Internet Effectiveness Awards

Ocenění pro Megapixel

IEA, neboli Internet Effectiveness Awards je nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů, kterou pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení. Porota hodnotí jednak kvalitu poskytovaných online služeb, tak kvalitu komunikace se zákazníky a širokou veřejností a dosažení reálných obchodních výsledků.

Internet Effectiveness Awards 22

  • 3. místo v kategorii Obchod, služby a řemeslo

O možnosti výkupu staré techniky s bonusem až 20 % jistě ví každý, kdo pravidelně navštěvuje naši webovou stránku. Právě na této aktivitě jsme společně se společností PeckaDesign, s.r.o. zapracovali a dosáhli tak zvýšení výkupů použité fototechniky a prodeje nového zboží díky silné komunikaci protiúčtových nabídek.

Internet Effectiveness Awards 13

Megapixel.cz zvítězil v prestižní soutěži IEA 2013

  • 1. místo v kategorii On-line služby

Porota hodnotila kvalitu poskytování on-line služeb, kvalitu komunikace se zákazníky a širokou veřejností a dále také dosažené obchodní výsledky. Velmi kladně bylo hodnoceno především odlišení od konkurence, tvorba komunity napříč celým webem, který nepředstavuje pouze online obchod, ale silné zázemí pro amatérského i pro profesionálního fotografa.

Oceněno bylo především odlišení od konkurence, tvorba komunity napříč celým webem, který nepředstavuje pouze online obchod, ale silné zázemí pro amatérského i pro profesionálního fotografa. Zájemce o svět fotografování tak na jediném místě nalezne vše potřebné a přehledně zpracované.