Magazín

Produktové aktuality

Odvažte se létat s kompaktní a lehkou novinkou od DJI! Kvadrokoptéra Avata je tu!

Lucie VořechováAktualizováno: 26. 8. 2022 v 11:11 • Rubrika: Produktové aktuality

Odvažte se létat s kompaktní a lehkou novinkou od DJI! Kvadrokoptéra Avata je tu!

Čekali jste netrpělivě na nejnovější model z řad kvadrokoptér od DJI? Model Avata je tu a přináší nám nový požitek z létání! Pojďme se podívat, co všechno si pro nás společnost DJI připravila a na co se můžeme těšit!

Obsah

Hned na úvod musíme zmínit, že tato nadupaná novinka za příznivou cenu nepřilétá na trh sama, ale rovnou i s pohodlnými brýlemi DJI Goggles 2, které jsou oproti svému předchůdci lehčí a menší, a s intuitivním ovladačem DJI Motion Controller, díky kterému bude dron kopírovat vaše pohyby.

Chci novinky od DJI

Dron Avata | Megapixel

DJI Avata

Novinka DJI Avata je vybavená 1/1,7 palcovým snímačem CMOS. Nabízí rozlišení 48 Mpx a natočíte na ni ultraširokoúhlá videa ve formátu 4K. Díky super zornému poli 155° zaznamenáte velice působivé záběry. Clona f/2,8 zajistí kvalitní výstupy i za horších světelných podmínek. Pomocí technologií RockSteady 2.0 a HorizonSteady budou vaše záznamy stabilní i při potápění nebo letu směrem dolů.

Pro své letecké fotografie můžete využít režim D-CineLike, který vám nabídne bohaté barevné podání a snazší následnou postprodukci. Buďte ve své tvorbě kreativní a tvořte profesionální snímky!

Kromě toho, že je DJI Avata lehký a malý, je také odolný a zvládne se vyhnout překážkám pomocí infračerveného snímání ToF a binokulárnímu vidění směrem dolů. Pokud se dostane do kontaktu s nějakým předmětem, zvládne se díky vestavěnému krytu vrtule pouze odrazit a dál pokračovat v letu.

Lehký a malý dron | Megapixel

Můžete tak létat v budovách nebo v nižších nadmořských výškách bez obav z nárazu. Kdyby se však přeci jen schylovalo ke kolizi, využijte tlačítko nouzové brzdy, které vám umožní téměř okamžitě zastavit pohyb a snížit tak riziko nehody. 

DJI Avata vydrží díky novému aerodynamickému designu létat až 18 minut. Pokud by došlo k vybití baterie nebo vypadl signál, podpora RTH, tedy Return To Home, zajistí, že dron doletí bezpečně na místo svého vzletu. 

V případě, že plánujete vyrazit na dovolenou nebo se jen chcete ujistit, že vás nepřekvapí hejno ptáků, si u nás můžete svou novou techniku pojistit

Chci DJI Avata

Odolný dron | Megapixel

DJI Goggles 2

Díky brýlím DJI Goggles 2 si zalétáte v roli pilota. Užijte si vysoké rozlišení s nízkou latencí i na delší vzdálenost! Brýle vydrží v akci až 110 minut při plném nabití. 

Chci Avata Pro-View Combo

DJI Motion Controller

S ovladačem DJI Motion Controller získáte cit pro létání. Jen trénink dělá mistra, s tímto ovladačem bude však ovládání dronu intuitivní a snadné. Kopíruje totiž pohyby vaší ruky a zároveň je s leteckým simulátorem ideální pro zdokonalování se ve vašich leteckých dovednostech. 

Pokud DJI Avata navíc propojíte s aplikací DJI Virtual Flight, získáte řadu simulovaných leteckých scénářů.

Chci Avata Fly Smart Combo

DJI Avata vás aktuálně vyjde na 15 390 Kč a set s DJI Goggles 2 na 37 990 Kč. Dron můžete také doplnit o DJI set filtrů ND8, ND16, ND32, které nabízí pestrou škálu využití a minimalizují množství světla procházející skrz objektiv.

Komunita drony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.