Digitální kompakt
Olympus C-460 DelSol
- Rozlišení snímače: 4 Mpx
- Velikost displeje: 1,8 "
- Typ paměťové karty: xD
Sháníte Olympus C-460 DelSol?
„Olympus C-460 DelSol“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.06.2006

Olympus C-460 DelSol
Ukázkové snímky
Parametry
Automatický digitální fotoaparát, rozlišení 4 Mpx, 3x optický zoom, režim Program AE, LCD 1,8 Mpx. DelSol Kit obsahuje nabíječku, akumulátory, originální kožené pouzdro, reklamní osušku Olympus a opalovací krém.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,7 |
| Rozlišení snímače | 4 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 2288x1712 |
| Technologie snímače | CCD |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Displej
| Velikost displeje | 1,8 " |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 108 x 58 x 37 |
|---|---|
| Hmotnost | 165 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | xD |
|---|
Ostatní
| Značka | OM System / Olympus |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Olympus C-460 DelSol
Související články s Olympus C-460 DelSol
Vyrazte do ulic s novým OM System OM-3: Exkluzivní street foto workshopy v Brně, Jihlavě a Olomouci!
Milujete kouzlo okamžiku, dynamiku městského života a momentky, které vyprávějí příběhy? Ve spolupráci s naším partnerem OM System jsme pro vás připravili jedinečnou sérii street foto workshopů.
předevčírem v 16:16

Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
16. 4. 2026 v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Dotazy k Olympus C-460 DelSol
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.




Komentáře