Recenze Olympus EZ-1260 SWD
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Olympus EZ-1260 SWD od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | 11 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 14 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 24 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/8 s |
| Clona: | 8 |
| ISO: | 800 |
| Ohnisko: | 26 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/60 s |
| Clona: | 4 |
| ISO: | 320 |
| Ohnisko: | 12 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/6 s |
| Clona: | 7.1 |
| ISO: | 800 |
| Ohnisko: | 12 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 15 s |
| Clona: | 8 |
| ISO: | 800 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/80 s |
| Clona: | 2.8 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 12 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/50 s |
| Clona: | 4 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 14 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/13 s |
| Clona: | 16 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 14 mm |
|
Tělo: - |
|

Představení Olympus EZ-1260 SWD
Představení Olympus EZ-1260 SWD
Parametry
Zoom 12-60 mm ekvivalentní rozsahu 28-108mm pro 35 mm fotografii se světelností f/2.8-3.5
Ostatní
| Značka | OM System / Olympus |
|---|