Poradna

Olympus FE-140

Náš expert je tady pro vás

Komentáře

TS

Tak už jsem přišel na řešení - hodil jsem to na obrázek a stačí na to drátek za korunu :) nejpravděpodobněji to bude tenhle problém poškozeného mechanizmu kontaktu, viz obrázek: http://www.uloz.to/6463243/oprava-fe-140-jpg
29

Tom St., 6. 11. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

TS

Reaguje na 28 |
Taky mám stejný problém, ono se zlomila taková maličká páčka hned vedle prostoru na zasunutí paměťovky, tak to jedině zkouším nějak nahradit funkci té páčky, jen je to celkem na prd, když nevim co tam je za miniaturní mechanizmus a v jaké musí být poloze, aby byl "kryt uzavřen", rozhodně 2650,- bych za takovou opravu nedal nikomu.
28

Tom St., 6. 11. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

MF

Reaguje na 27 | O.K. beru v potaz.K oněm 2650,- Kč si něco málo přidám a zakoupím nový fotoaparát.Opravovat 3 roky starý foťák za tyhle prachy je nejspíš blbost.Díky za odpovědi
27

Martin Felgr, 26. 8. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

BB

Reaguje na 26 | Dobrý den Martine, plně chápu, ale my máme kontakt pouze na autorizovaný servis.
26

Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 25. 8. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

M

Dobrý den ještě k té hlášce ,,kryt otevřen,,kontakt od baterií je v pořádku,fotoaparát jde normálně zapnout,na cca 2s naskočí displej a poté ona hláška.Včera jsem kontaktoval smluvního prodejce Olympusu osobně na prodejně,prodejce zavolal do servisního střediska Olympusu a po jejich sdělení,že oprava foťáku by stála cca 2650,- Kč mě rázem polilo horko...Příjde mi jednak nesmyslné při dnešních cenách fotoaparátů vrážet tyto peníze do opravy,ale na druhou stranu bych rád uvítal někoho kdo by se pokusil foťák opravit a uvézt do chodu za daleko menší peníz.Foťák je totiž jako nový a byl by hřích aby ležel v krabici a zahálel,aspoň dětem by ještě mohl posloužit.Snad s tímto problémem má někdo zkušenost,předem díky za rady
25

Martin, 24. 8. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

BB

Reaguje na 24 | Dobrý den, vypadá to na chybku kontaktu krytu. Nicméně nenapadá mne jiné řešení, než kontaktovat servis.
24

Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 23. 8. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

MF

Dobrý den měl bych prosbu ohledně fotoaparátu Olympus Fe-140.Vlastním ho již více než 3 roky a jsem s ním spokojen.Po poslední výměně baterií se mi najednou na displeji objevil nápis ,,kryt otevřen,,.Po vložení baterií a zapnutí přístroje se rozsvítí displej a po cca 2s se objeví tento nápis.Tím je celý foťák nefunkční.Poradí mi někdo co s tím,předem díky za odpověď.
23

Martin Felgr, 20. 8. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

BB

Reaguje na 22 | Dobrý den, záleží na vašich prioritách a požadavcích, chybu neuděláte třeba s http://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-dmc-ft2-or anzovy
22

Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 21. 7. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

D

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat který podvodní fotoaparát by ste mi doporučil?
21

Dee, 19. 7. 2010 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 20 | Dobrý den, program by měl být součástí balení, jinak kontaktujte přímo Olympus.cz.
20

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 7. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

I

dostal jsem foto pristroj olympus FE-140/X-725 bez českeho menu,jak to menu mam ztahnout z intern.když nemam program Olympus Master .Prosím o radu jak na to jsem v tom začatečník.Děkuji za odpověď pro laika...

19

Ivan, 8. 7. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 18 | Dobrý den, přesně z tohoto důvodu je použití nabíjecích článků nutné, vydrží totiž daleko déle a ještě se dají nabíjet.
18

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 1. 6. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

z

Dobrý den,zajímalo by mě jestli dokoupení nabíjecích akumulátorů je nutné?Používám klasické alkalické baterie ale v olympusu fe-140 mi nevydrží skoro žádné focení.
17

zuza, 31. 5. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 15, 16 | Dobrý den, pokud porovnám technické parametry, pravděpodobně nejlepší by mohl být Canon A530. Když ale tyto přístroje porovnám z uživatelského hlediska, asi bych si vybral FE 170, vodotěsné pouzdro je neocenitelný dárek. Rozdíly v samotném focení a obsluze nejsou nijak velké.
16

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

T

Reaguje na 15 | anebo Canon PSA530? Díky
15

Tereza, 13. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

T

Dobrý den,
doporučil byste mi Olympus FE 170 nebo 140 a proč? Díky
14

Tereza, 13. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 13 | No, je jich opravdu hodně... podívejte se třeba na následující
http://www.megapixel.cz/panasonic-dmc-ls2
http://www.megapixel.cz/fuji-finepix-f470
http://www.megapixel.cz/olympus-fe-115
http://www.megapixel.cz/nikon-coolpix-l4
http://www.megapixel.cz/canon-powershot-a430

Pořadí jsem volil náhodně... Každý je něčím zajímavý. Mžete si prohlédnout všechny, stačí zadat ve vyhledávání podle parametrů max. cenu a vyjedou Vám všechny, které jsou momentálně v nabídce.

13

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 8. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

P

Ano , to mate sice pravdu,ale co treba neco od jiné znacky?
Neby myslite, ze tento je v tehle kategorii, nej???
12

Petr, 8. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 11 | Dobrý den, proč ne zrovna tenhle? Vodotěsné pouzdro v ceně hned tak nedostanete a pro běžné focení je vynikající...
11

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 8. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

P

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, jestli by jste me mohli nekdo dat doporuceni na fotak cenově do 4000Kč. Dekuji
10

Petr, 8. 3. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 9 | Díky za upozornění, opraveno.
9

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 2. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

L

BUG REPORT

u fyzických rozměrů jsou prohozeny čísla hmotnost - rozměry

8

LUCIFER, 17. 2. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 6 | Dobrý den, video je bez zvuku, ale kvalita stejně není nic moc, rozlišení je 320 x 240, 160 x 120, 15 sn./s
7

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 9. 2. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

m

Dobry den ,,zajima me, jestli nahrava videa i se zvukem a v jake kvalite dekuji
6

martin, 8. 2. 2007 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 4 | I v tomto případě bych zůstal u Panasoniku. Dokonce ze stejných důvodů... :)
5

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 12. 2006 |Olympus FE-140 |Reagovat

P

(2) Dobrý den Ještě jsem se chtěl zeptat jestly spíš zmíněný Panasonic nebo Canon PowerShot A530? děkuji
4

Petr, 13. 12. 2006 |Olympus FE-140 |Reagovat

Luděk Bouška

Reaguje na 2 | Dobrý den, osobnšě bych si vybral Panasonic, má lepší objektiv a stabilizátor obrazu.
3

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 12. 2006 |Olympus FE-140 |Reagovat

P

Dobrý den. Chci se vás zeptat jaký fotoaparát by jste mi doporučil. Rozmýšlým se mezi tímhle Olimpusem a Panasonicem DMC-LS2E-GS. Děkuji.
2

Petr, 12. 12. 2006 |Olympus FE-140 |Reagovat

m

jsem s tímto fotoaparátem velice spokojena a za tu cenu si myslím, že je moc kvalitní a hlavně jsou z něho úžasný fotky...všem kdo chtějí ušetřit, ale mít dobrej foťák moc doporučuju...
1

m.i.s.a., 5. 10. 2006 |Olympus FE-140 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.