009813
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus FE-330 černý
- Rozlišení snímače: 8 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: xD
Sháníte Olympus FE-330 černý?
„Olympus FE-330 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 11.05.2009

Olympus FE-330 černý
Parametry
Tenký kompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 8,0 Mpx, 5x optický zoom, ISO 64-640, LCD 2,7 palce, 123 g.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,35 |
| Rozlišení snímače | 8 Mpx |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 36-180 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 36 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 180 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 60 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 640 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 4 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 97,7 x 57,7 x 23,3 |
|---|---|
| Hmotnost | 123 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | xD |
|---|
Ostatní
| Značka | OM System / Olympus |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,0205 GB |
|---|
Související články s Olympus FE-330 černý
Související články s Olympus FE-330 černý
Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
16. 4. 2026 v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Ušetřete až 15 000 Kč v akci OM System telezoom cashback
Pořiďte si od 2. 10. do 29. 10. 2025 vybrané produkty OM System a ušetřete až 15 000 Kč.
ŽANETA SIKOROVÁ • 1. 10. 2025 v 16:34

Dotazy k Olympus FE-330 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.





Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 5. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
J
Janee, 12. 5. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 20. 4. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
C
Children, 19. 4. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 2. 4. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 2. 4. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
J
Jindřich, 2. 4. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
b
brokl, 31. 3. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 30. 3. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
m
Chcel by som sa opytat ci je na taketo potreby dostatocny tento fotoaparat ??
Dakujem
maros, 29. 3. 2009 |Olympus FE-330 černý |Reagovat
Všechny dotazy (37)