062572
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Olympus M.ZUIKO ED 14-150mm f/4,0-5,6 II EZ-M1415-2 bazar
- Typ bajonetu: Micro 4/3
- Rozdělení podle ohniska: Univerzální
- Stav zboží: Jako nové
- Zboží s tovární zárukou do: 19.1.2021
- Značka: OM System / Olympus
Sháníte Olympus M.ZUIKO ED 14-150mm f/4,0-5,6 II EZ-M1415-2 bazar?
„Olympus M.ZUIKO ED 14-150mm f/4,0-5,6 II EZ-M1415-2 bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 25.08.2019

Olympus M.ZUIKO ED 14-150mm f/4,0-5,6 II EZ-M1415-2 bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
zákazníků
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Karel, Mladá Boleslav, 22.09.2020
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 2 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Micro 4/3 |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 10,7 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-300 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 14 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 150 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 5,6 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 15 členů / 11 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | LH-61C |
| Délka objektivu | 83,8 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Vhodný pro žánr | Zvířata |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Micro 4/3 |
| Typ objektivu | Zoom |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 58 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 285 g |
Ostatní
| Značka | OM System / Olympus |
|---|
Doporučené příslušenství
Další kusy Olympus M.ZUIKO ED 14-150 mm f/4-5,6 II EZ-M1415-2 použitý objektiv v bazaru
Další kusy Olympus M.ZUIKO ED 14-150 mm f/4-5,6 II EZ-M1415-2 použitý objektiv v bazaru
Bazar pro Olympus M.ZUIKO ED 14-150 mm f/4-5,6 II EZ-M1415-2
Související články s Olympus M.ZUIKO ED 14-150 mm f/4-5,6 II EZ-M1415-2 použitý objektiv
Související články s Olympus M.ZUIKO ED 14-150 mm f/4-5,6 II EZ-M1415-2 použitý objektiv
Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
předevčírem v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Ušetřete až 15 000 Kč v akci OM System telezoom cashback
Pořiďte si od 2. 10. do 29. 10. 2025 vybrané produkty OM System a ušetřete až 15 000 Kč.
ŽANETA SIKOROVÁ • 1. 10. 2025 v 16:34

Dotazy k Olympus M.ZUIKO ED 14-150 mm f/4-5,6 II EZ-M1415-2 použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.
































Komentáře