Digitální kompakt Olympus Mju 700 oranžový

 • Rozlišení: 7,1 Mpx
 • Optický zoom: 3 x
 • Velikost displeje: 2,5 "

Sháníte Olympus Mju 700 oranžový?

„Olympus Mju 700 oranžový“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Olympus Mju 700 oranžový?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Odolný proti povětrnostním vlivům, okouzlující a nabitý funkcemi, s vynikající obrazovou kvalitou. Díky těmto vlastnostem se hodí do každého prostředí. Rozlišení 7,1 Mpx, 3x zoomem (ekv. 37-111mm), 23 scénických režimů, široký rozsah citlivosti ISO 64 - 1600, videosekv. (640 x 480 pixelů), 15 s./s., váha 103g. Produktová sekce: Digitální kompakty Olympus

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Oslavy, koncerty, vzrušení noci. A snímky? Noční záběry při slabém osvětlení se někdy nedokáží vyrovnat realitě. To ale neplatí o fotografování s novým µ 700. Nabízí 7,1 milionů pixelů a zahrnuje technologii BrightCapture, díky níž se výrazně snižuje nutnost používat blesk. Proto můžete věrně zachytit jedinečnou atmosféru noci a uchovat si tak vzpomínky stále živé. Tato technologie usnadňuje také komponování záběrů na veliké 6,4 cm LCD obrazovce, protože objekty se zobrazují 4x jasněji než u běžných LCD. µ 700 obsahuje řadu pokročilých fotografických funkcí a zaručuje výbornou kvalitu obrazu, ať už fotografujete ve dne nebo v noci. Jakožto člen řady µ je tento nový přístroj samozřejmě velmi atraktivní a přitahuje pozornost okolí. Jeho štíhlé kompaktní kovové tělo je odolné proti vlivům počasí* a září svým osobitým stylem. Dodává se ve čtyřech atraktivních barvách - stříbrné, oranžové, černé a modré.

Sofistikovaný vzhled, výjimečné výsledky
Jeho elegantně tvarovaný, voděodolný* exteriér je nezaměnitelným vyjádřením vlastního stylu. µ 700 s kovovým tělem však zároveň předvádí skvělý fotografický výkon. Rozlišení 7,1 milionů pixelů zaručuje perfektně ostré prokreslení snímků. Světelný objektiv s 3x optickým zoomem (odpovídá 37-111mm u fotoaparátu na 35mm film) se skládá z vysoce kvalitních čoček. Díky veliké 6,4cm LCD obrazovce snadno zaměříte fotografovaný objekt, a výsledné snímky můžete pohodlně prohlížet a ukazovat dokonce i větší skupině přátel najednou.

Lepší snímání za špatných světelných podmínek s technologií BrightCapture
Technologie BrightCapture vylepšuje fotografování při slabých světelných podmínkách. Častokrát ta opravdová zábava začíná o půlnoci a tato inovační technologie přináší nové světlo do komponování záběrů za tmy. Teď už nemusíte hledat nejasné siluety postav na obrazovce. LCD obrazovka s vysokým kontrastem zobrazuje objekty cca 4x jasněji než běžné modely. Vaši přátelé, kteří se dříve ztráceli ve tmě oblíbeného klubu nebo baru, jsou nyní na LCD jasně vidět. Noční snímání již tedy není jen „zkoušení štěstí naslepo".

Díky speciálním scénickým režimům přinášejícím nové schopnosti, je vylepšen je i fotografický výkon. Pro optimální využití okolního světla µ 700 zahrnuje citlivost ISO s rozsahem pokrývajícím spektrum od ISO 64 do 1600. V režimu 3MP se rozsah rozšiřuje až na ISO 2500, se kterým lze snímat za špatného světla a získat snímky bez výrazného šumu. S tak vysokou citlivostí se dosah blesku efektivně zdvojnásobí. Další scénické režimy, včetně noční scény, která prodlužuje maximální čas až na 4 sekundy, vylepšují výkon za špatných světelných situací a zaručují realistické zachycení unikátní noční atmosféry.

Všestranné využití a bezproblémové ovládání
µ 700 samozřejmě předvádí skvělé vlastnosti a výkon nejen při snímání ve tmě. Tento voděodolný* model vás nezklame v žádné situaci - v noci nebo ve dne, v dešti nebo za jasného dne - vždy dodá perfektní výsledky. 24 scénických režimů (včetně režimu Svíčka, Krajina, Pláž, Sníh) a programový automatický režim zvolí vždy nastavení optimálně odpovídající fotografickým podmínkám. Spolu s outdoorovým pouzdrem pro drsnější venkovní použití (CWPC-02) nebo podvodním pouzdrem (PT-032) (volitelné příslušenství, v prodeji na jaře 2006) - nabízí tento model speciální fotografické režimy pro uživatele, kteří touží objevovat vzrušení a fascinující krásu podvodního snímání až do hlouby 3m (CWPC-02) nebo 40m (PT-032).

Intuitivní ovládání je základním principem designu tohoto přístroje. Zahrnuje také návod (GUIDE), který vysvětluje různé funkce fotoaparátu a položky menu přímo na LCD obrazovce, čímž se snižuje potřeba hledat informace v tištěném návodu. Pro dlouhotrvající nerušenou radost z fotografování je přístroj vybaven novou vysoce výkonnou lithium-iontovou nabíjecí baterií (LI-42B).

Fotoaparát samozřejmě nabízí také nahrávání video sekvencí se zvukem. Záznam se ukládá ve vysoce kvalitním režimu VGA (640x480), přičemž délka záznamu je omezena pouze zbývající kapacitou paměti.

Kromě vnitřní paměti je zde slot pro paměťové karty xD-Picture Card, takže si uživatel sám zvolí kapacitu paměti podle vlastních požadavků. Nejnovější vysokorychlostní karty Olympus xD nabízejí kromě funkce panorama také 2-3x rychlejší přenos dat než u dřívějších médií. Nové karty obsahují rovněž nové umělecké efekty a 3D funkce pro další zpracování snímků. S pomocí Olympus Master 1.4 software dodávaného s fotoaparátem mohou vaše podvodní či pozemské záběry získat zcela novou dimenzi.

Kompatibilita s PictBridge zaručuje snadný tisk snímků bez nutnosti připojení k počítači. Například s použitím termosublimační tiskárny Olympus P-11 lze vytisknout snímky velikosti 10 x 15 cm za pouhých 33 sekund. Snímky právě pořízené na oslavě si tak můžete bleskově vytisknout a vzápětí rozdat hostům.

Olympus µ 700 se 7,1 miliony pixelů a technologií BrightCapture pro lepší snímání za špatného světla je ideální volbou pro každého, kdo chce pořizovat skvělé noční záběry. Tento model s okouzlujícím tvarem ve čtyřech přitažlivých barvách (stříbrná, oranžová, černá a modrá) a kovovým voděodolným* tělem bude v prodeji na jaře 2006.

Olympus µ 700 - hlavní prvky:

 • 7,1 milionů pixelů
 • Voděodolné* kovové tělo ve čtyřech barvách: stříbrné, oranžové, černé a modré
 • Technologie BrightCapture pro lepší fotografování za špatných světelných podmínek
 • 6,4cm LCD obrazovka
 • Objektiv s 3x zoomem (ekvivalentní 37-111mm u fotoaparátu na 35mm kinofilm), 1:3,4-5,7
 • 24 scénických režimů (např. Svíčky, Noční scéna, Pláž, Sníh) plus programový automatický režim
 • Záznam video sekvence se zvukem. Nahrávání až do vyčerpání kapacity paměti.
 • Režim Makro a Super Makro pro fotografování již ze vzdálenosti 8cm
 • Speciální editační funkce pro vylepšení pořízených snímků a dodání kreativních efektů, např. oprava červených očí, úprava jasu, vložení rámečku a/nebo názvu
 • Kompatibilní s PictBridge
 • Vnitřní paměť plus slot pro nové vysokorychlostní karty xD-Picture Card
 • Více jazyčné menu plus možnost stažení českého menu z internetu
 • Dodává se s Olympus Master Software 1.4 a nabíjecí baterií LI-42B
 • Volitelné podvodní / outdoorové pouzdro (PT-032/CWPC-02) , v prodeji na jaře 2006

* Odpovídá normám IEC standard publication 529 IPX4

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 7,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 1280x960, 1600x1200, 2048x1536, 2303x1728, 2560x1920, 3072x2304, 640x480
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Optický zoom: 3 x
Digitální zoom: 5
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 37-111
Minimální ohnisková vzdálenost: 37 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 111 mm
Konstrukce objektivu: 6 členů (4 asférické) / 4 skupiny
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 60 cm
Makro od: 8 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 64
ISO - maximální citlivost: 2500
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/1000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 3,7 sn./s
Scénické režimy: Portrét, Krajina s portrétem, Krajina, Sport, Noční scéna, Noční scéna s portrétem, Interiér*, Svíčka*, Autoportrét, Dostupné světlo, Západ slunce, Ohňostroj, Muzeum, Za sklem, Kuchyně, Dokumenty, Aukce, Vyfoť a vyber 1*, Vyfoť a vyber 2, Pláž a sníh, Pod
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 115000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 4 m
 
Záznam
Typ paměťového media: xD
Rozlišení videa: VGA (640×480)
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Kov
Rozměry v mm: 94,8 x 55,9 x 20,4
Hmotnost: 103 g
 
Ostatní
Základní příslušenství: Řemínek, USB kabel, A/V kabel, nabíjecí Li-ion baterie LI-42B, nabíječka LI-42C, OLYMPUS Master 1.4
 
Externí blesk
Směrné číslo: 7

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Olympus Mju 700 oranžový v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Olympus Mju 700 oranžový, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Olympus Mju 700 oranžový

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím