010005
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit
- Rozlišení snímače: 7,4 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: xD
Sháníte Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit?
„Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 23.05.2007

Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit
Hlídat dostupnost Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Accessory kit obsahuje: Baterii LI-42B, neckstrap stříbrný řetízek a kožené pouzdro. Fotoaparát pro ty, kteří chtějí mít v kapse snadno ovladatelný přístroj vybavený množstvím automatických funkcí, se kterým budou schopni vyfotit i vzdálenější objekty v prvotřídní kvalitě a to i za velmi špatných podmínek. Rozlišení 7,1 Mpx, 5x optický zoom, ISO až 1600, LCD 2,5 palce, 120 g
- Voděodolné* kovové tělo ve stříbrném a černém provedení (* Voděodolný podle standardu IEC standard publication 529 IPX4)
- 5x optický zoom (ekv. 36-180 mm)
- Duální stabilizace obrazu
- 7.1 milionu pixelů
- BrightCapture technologie pro lepší snímky za šera
- Velká 6,4cm LCD obrazovka s rozlišením 215.000 pixelů
- 23 scénických režimů
- Registrační výhody
Zachyťte vše jako z první řady - i když ve skutečnosti sedíte až v desáté. Výkonný 5x optický zoom vám nabízí kretaivní možnosti, na které jste na kapesních kompaktech nebyli doposud zvyklí. Díky teleobjektivu se tak dostanete blíže, než jste čekali. Voděodolné tělo v oblém elegantním kovovém plášti poskytuje prvotřídní výkon. S µ 750 se navíc můžete jednou provždy rozloučit s rozmazanými snímky. Vestavěný mechanický stabilizátor spolu s digitální stabilizací zajistí dokonale ostré snímky za všech situací. Mechanický stabilizátor bohybuje senzorem proti směru otřesů fotoaparátu, zatímco digitální stabilizátor pomocí zvýšení citlivosti umožňuje použití rychlejších expozičních časů.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 7,4 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1280x960, 1600x1200, 3072x2304, 2560x1920, 2303x1728 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 36-180 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 36 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 180 mm |
| Konstrukce objektivu | 8 členů / 6 skupin |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 70 cm |
|---|---|
| Makro od | 3 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 5,6 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
| Rychlost sériového snímání | 3,5 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3,8 |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MOV |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 96 x 54 x 24,3 |
|---|---|
| Hmotnost | 120 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | xD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | fotoaparát, řemínek, Lithium-Iontová baterie Li-42B, nabíječka Li-40C, USB kabel, AV kabel, OLYMPUS MASTER (software CD-ROM), návod k použití, záruční karta |
|---|---|
| Značka | OM System / Olympus |
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit
Související články s Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit
Vyrazte do ulic s novým OM System OM-3: Exkluzivní street foto workshopy v Brně, Jihlavě a Olomouci!
Milujete kouzlo okamžiku, dynamiku městského života a momentky, které vyprávějí příběhy? Ve spolupráci s naším partnerem OM System jsme pro vás připravili jedinečnou sérii street foto workshopů.
předevčírem v 16:16

Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
16. 4. 2026 v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Dotazy k Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.







Komentáře
pokud se cítíte jednáním některého z mých podřízených poškozen, prosím informujte mě e-mailem na matejcek@megapixel.cz, nebo tel. 257 312 260. Vrácení zboží v zákonné lhůtě je pochopitelně bezplatné, pokud jste však nakoupil zboží v některé z prodejen, nemáte na bezplatné vrácení nárok a v případě, že Vám vyjdeme vstříc a zboží vezmeme zpět na sklad, účtujeme 10% storno poplatek, kvůli nákladům spojeným s vyřízením vratky. To co píšete, by rozhodně nemělo nastat. Děkuji za další informace.
Prodejce Megapixel.cz, Tomáš Matějček, 19. 12. 2006 |Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit |Reagovat
MZ
14-ti dnů naúčtují stornopoplatek 15% z kupní ceny. Přišel jsem takto o více než 500,- Kč. V
obchodních podmínkách o tom není žádná zmínka.
Martin Zelenka, 19. 12. 2006 |Olympus Mju 750 stříbrný + accessory kit |Reagovat