PN: N2915892, ID: 010015

Digitální kompakt Olympus Mju 770 SW šedý

 • Optický zoom: 3 x
 • Rozlišení: 7,1 Mpx
 • Velikost displeje: 2,5 "

Sháníte Olympus Mju 770 SW šedý?

„Olympus Mju 770 SW šedý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Olympus Mju 770 SW šedý?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 243 Kč?

Začít s výkupem

Outdoorový kompaktní fotoaparát, nabízí nárazuvzdornost z výšky až 1,5m, vodotěsnost do hloubky až 10m, tlakuvzdornost zátěži až 100 kg a mrazuvzdornost do teploty až -10°C, rozlišení 7,1 Mpx, 3x optický zoom (38-114 mm), ISO 80-1600, LCD 2,5 palce, 155 g. Produktová sekce: Digitální kompakty Olympus

Parametry a popis

 • Vodotěsný do hloubky až do 10 m
 • Nárazuvzdorný z výšky až 1,5 m
 • Tlakuvzdorný zátěži až 100 kg)
 • Mrazuvzdorný až do teploty -10°C
 • Digitální stabilizace obrazu
 • Bright Capture pro super výkon i v noci
 • 7,1 milionu pixelů
 • 3x optický a 5x digitální zoom
 • 6,4 cm antisluneční LCD (230 000 pixelů)
 • Hloubkoměr (údaj uveden v exifu snímku)
 • Voděodpudivá úprava povrchu objektivu
 • Pomocná lampa AF ostření
 • Rychlé sekvenční snímání 3,7sn./s
 • 25 scénických režimů
 • Video sekvence se zvukem
 • Panorama, kalendář, album, šablony
 • České menu s nápovědou
 • Li-ion baterie a nabíječka v balení
 • Volitelné podvodní pouzdro PT-035
 • Záruka 30 měsíců (po registraci)

Fotoaparát, který má zachytit Váš život, by měl být dostatečně pevný, aby Vám vydržel. Proto je nový fotoaparát µ[mju:] 770 SW odolný proti pádu z výšky až 1,5 m, vodotěsný do hloubky 10m, mrazuvzdorný při teplotách až -10°C. Věřte nebo ne, µ[mju:] 770 je dokonce odolný proti rozdrcení, vydrží zatížení až 100 kg! Tento nejnovější model řady Olympus µ[mju:] opravdu neakceptuje žádná omezení. Jeho štíhlé kovové tělo odolá nástrahám každodenního života: například když jej zapomenete v kapse kalhot a pak se posadíte. Vydrží i náročné extrémní sporty nebo jiné činnosti, kterým holdují vyznavači aktivního životního stylu. Objevte nekonečné hloubky fotografování s přitažlivým a extrémně pevným µ[mju:] 770 SW, dodávaným ve třech okouzlujících barvách: tmavě modré, titanově šedé a kávově hnědé.

Krása svobody
µ[mju:] 770 SW s rozlišením 7,1 miliony pixelů Vám nabízí pocit svobody dosud nepoznaný u fotoaparátu této třídy. Jeho atraktivní kovové tělo je vodotěsné do hloubky 10m, nárazuvzdorné při pádech z výšky až 1,5 m, mrazuvzdorné při teplotě až -10°C a tlakuvzdorné při zatížení až 100 kg - to vše bez potřeby dalšího ochranného pouzdra. Jeho výjimečná pevnost mu dovolí jít mnohem dál než běžné fotoaparáty a potěší jistě každého aktivního fotografa. Ať už jej vezmete na náročný výlet drsným terénem na horských kolech nebo se potápíte hluboko pod mořskou hladinou, můžete fotografovat naprosto svobodně a bez obav. Objektiv s 3x zoomem (38-114 mm u 35 mm fotoaparátu, 1:3.5-5.0) poskytuje dostatečnou flexibilitu. Používá speciální vnitřní složenou optickou soustavu, což znamená, že z těla nevyčnívá ven žádná část objektivu, která by mohla být poškozena. Můžete se tak plně soustředit na snímání a nedělat si starosti o fotoaparát. Na výletě s ergonomickým a pevným µ[mju:] 770 SW neexistují žádná omezení.

Silnější i při slabém světle
Díky inkorporaci technologie BrightCapture se zvyšuje světelná citlivost pro snímání a zároveň dramaticky roste kontrast na 6,4 cm antisluneční LCD obrazovce. Výsledkem jsou lepší snímky pořízené i za slabého světla. Technologie se používá u řady scénických režimů (včetně režimu svíčka nebo režimu dostupné světlo), čímž se usnadňuje zaměření a pořízení náladových snímků a současně se omezuje nutnost použít blesk. Proti rozmazání snímků jsou k dispozici vysoké hodnoty citlivosti ISO (až 1600), takže lze použít rychlejší časy, zatímco zůstává zachován potřebný jas obrazu. Vestavěné pomocné světlo zajišťuje dodatečnou světelnou podporu, umožňuje najít a rychle zaostřit na objekty v tmavých prostorách, například při prozkoumávání korálového útesu.

Pevné a snadno ovladatelné
µ[mju:] 770 SW není navrženo pouze pro přežití nástrah každodenního života. Nádherně jednoduché ovládání umožňuje jeho využití v téměř jakékoli situaci. K dispozici je 25 scénických režimů pokrývajících nejrůznější fotografické podmínky - včetně 4 podvodních režimů - takže opravdu není problém najít optimální nastavení, ať už na souši nebo pod vodní hladinou. Intuitivní uživatelské rozhraní se velmi snadno ovládá a je k dispozici ve 25 jazykových verzích. Vnitřní paměť a slot pro paměťové karty xD-Picture Card zajišťují dostatečnou kapacitu pro ukládání snímků a video sekvencí. K dispozici je také možnost zakoupit si speciální podvodní pouzdro PT-035 (volitelné příslušenství), umožňující poznávat fascinující svět v hloubce až 40 m pod hladinou.

Technologie BrightCapture
Technologie vyvinutá pro lepší snímky pořizované za slabých světelných podmínek. Pracuje dvěma způsoby: 1) veškeré obrazové informace z obrazového snímače jsou použity pro znázornění obrazu na LCD obrazovce, která je až 4 x jasnější než běžné typy. Snadněji tak provedete kompozici záběru i v tmavém okolí. 2) V některých fotografických režimech je citlivost zvýšena (rozlišení se někdy snižuje), což přináší dobře exponované snímky s přesnou barevnou reprodukcí, vysokým kontrastem a ostrostí, a to i bez použití blesku. Mezi scénické režimy, které využívají technologii BrightCapture, patří režim svíčka, noční scéna a dostupné světlo.

Antisluneční LCD obrazovka (HyperCrystal LCD)
Technologie polopropustných vrstev, používaná v LCD obrazovkách, kdy se aplikuje dodatečná vrstva na spodní část LCD pro odražení světla z externích světelných zdrojů. To zlepšuje jas LCD obrazovky, takže dokonce i za přímého slunečního svitu jsou snímky zobrazeny ostře a s třikrát vyšším kontrastem oproti běžným displejům. Umožňuje také prohlížení z úhlů až 170° aniž by docházelo ke třpytu či stínění. Snímky lze tedy komponovat z různých úhlů, a může si je prohlížet několik lidí najednou.

Objektiv
Optický zoom: 3 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 38-114
Konstrukce objektivu: 10 členů (3 asférické) / 8 skupin
Digitální zoom: 5
Minimální ohnisková vzdálenost: 38 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 114 mm
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 7 cm
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Zónové
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 1600
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Rychlost sériového snímání: 1,1 sn./s
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Krajina s portrétem, Noční scéna, Noční scéna s portrétem, Sport, Interiér, Svíčka, Autoportrét, Denní portrét, Západ slunce, Ohňostroj, Kuchyně, Za sklem, Dokumenty, Aukce, Vyfoť a vyber 1, Vyfoť a vyber 2, Pláž a sníh, Podvodní foto, P
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 3,8 m
 
Záznam
Typ paměťového media: xD
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 18 MB
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 155 g
Rozměry v mm: 91,8 x 59,2 x 20,6
Barva: šedá
 
Ostatní
Základní příslušenství: Řemínek na zápěstí, Návod k použití, Záruční karta, Akumulátor Lithium-Ion LI-42B, Nabíječka LI-40C, Software Olympus Master, CB-USB6 USB kabel, CB-AVC3 Video kabel
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 7,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení fotografií: 1024x768, 1280x960, 1600x1200, 2048x1536, 2303x1728, 2560x1920, 3072x2304, 640x480
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/1000

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Olympus Mju 770 SW šedý v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Olympus Mju 770 SW šedý, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Olympus Mju 770 SW šedý

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (23 - 14)

 • 23

  Bouška
  Reaguje na 22 | Dobrý den, jaká je potřeba údržba, to nevím, ale řeknou Vám to v servisu...

  Luděk Bouška - Megapixel, 08.01.2008 | Reagovat

 • 22

  Avatar
  770ku jsme si koupili na podzim hlavně za účelem focení pod vodou a určitě se nám osvědčil víc než dobře. Na fotky z Rudého moře se nemůžeme vynadívat, myslím že nepřeháním, jsou ostré, jasné a zkrátka stojí za to. Chtěla bych se zeptat, jestli je pro tento foťák nutná údržba - např. celkové vyčištění, či výměna těsnících gumiček. Přeci jenom si myslím, že slaná voda několikrát do roka mu dá zabrat.

  Jana, 08.01.2008 | Reagovat

 • 21

  Avatar
  ad(1,3,10,20)Když jsem 10.11.07 kupoval tento přístroj stál 11500,-.Tolik se mi "vyhodit" nechtělo.Sehnal jsem jej za "osmičku".A to už jsem byl ochoten risknout.Od té chvíle s ním nezacházím jako "v bavlnce",ale jako že postupně hůř a hůř.Samozřejmě v mezích předepsaných hranic odolnosti(zatím:-)).Fotím a natáčím pod vodou-bazén 3,60M.Fotím v mrazu-letos nic moc,ale mrzne.Mám rukavice-a jde to-bylo třeba trochu cviku. Moc neřešim když má spadnout-ani pak.Fotím s ním nad hlavou,že jen tak vidím na displej-ale vidím co fotím.Jsem fotohobík,co přešel z obyč foťáku na digi.První byl mju740.Voděodolný.Utopil jsem ho na cca 5 sec do hloubky paže s otevřeným objektivem minulý rok v září.Fotí.Pro jistotu už mám 770ku.Na podzimní rafting.A v létě budu testovat v moři.Nefotím pro publikování,ale pro osobní dokumentaci.A v první chvíli,a hlavně,pro radost.Jen si neprohlížím fotky v ruce,ale klikám myší.Abych dělal dobré fotky,koupil jsem si knihu o digitální fotografii.Digi mám rád,a jsem spokojenej s tím,že je.Děkuji.Dopsal jsem.:-)

  benda, 05.01.2008 | Reagovat

 • 20

  Avatar
  "kouzelnou krabičku, nerozbitnou" jsem zakoupil na jaře .. tím moje radost skončila. Rozumné fotky jen za plného světla, scénické režimy zcela bezpředmětné ... dvakrát se již zasekla krytka objektivu a to je s přístrojem zacházeno jako v bavlnce .. a vůbec se neválel v písku nebo blátě, v kterém je dle výrobce jako doma ... jednou mi vyměnili celý přístroj, podruhé pak prý CCD ... opravdu sklamání ... plně souhlasím s komentářem (10) .. a je jedno máte-li šedý, modrý, stříbrný ..

  Miloš Vrážel, 25.12.2007 | Reagovat

 • 19

  Bouška
  Reaguje na 18 | Dobrý den, mělo by to být popsáno v návodu, bohužel to z hlavy nevím.

  Luděk Bouška - Megapixel, 19.11.2007 | Reagovat

 • 18

  Avatar
  Dobry den, zakoupila jsem si u vas tento fotak a super. Jenom bych se chtela zeptat, jestli je mozne nejak zrusit informacni text pri prohlizeni snimku? Kdyz si chcem fotky rychle zkouknout, tak to docela zdrzuje nez to zmizi. Dekuji

  Lucka, 18.11.2007 | Reagovat

 • 17

  Bouška
  Reaguje na 16 | Dobrý den, kvalitu snímků můžete posoudit sám zde http://www.megapixel.cz/olympus-mju-770-sw?stranka =nazory#att-images Pro běžné focení a velikost snímků 10x15 to bez problémů vyhovuje.

  Luděk Bouška - Megapixel, 29.10.2007 | Reagovat

 • 16

  Avatar
  Dobrý den, již nějakou dobu zvažuji koupi dig. fotoaparátu, vzhledem k povaze mého zaměstnání (lesnictví), jsem chtěl něco menšího odolného, nejprve alespoň vodě (promočení, propocení kdy by odolnost proti vlhkosti asi nestačila). Jedinným výrobcem byl pentax se svými optii WP, ale neuměl česky. Na trhu se objevily 725 SW, 770 SW a 790 SW, mé nadšení nad kompromisem (skladný, odolný, první recenze), zchladily odezvy od "nešťastných" majitelů. Poraďte je ten foťák kvalitou fotek tak průměrný až podprůměrný (770 SW)? Chci fotit momentky (doma, příroda, sport...), možná i nějaký detail s makrem (v rámci možností). Odolnost mě láká (každodenní používání, déšť, mráz, lyže,nebezpečné děti...), ale jak je to s ním ve skutečnosti??? Bohužel v dosahu není žádná kamenná prodejna, která by zapůjčila na vyzkoušení, proto prosím o adekvátní odpověď a moc děkuji.

  Petr Kaděrka, 28.10.2007 | Reagovat

 • 15

  Avatar
  Návod klidně pošlu poštou, mám už druhej foťák utopenej v pár metrch . vodotěsnost akorát v reklamě. kdo chce manuál tomu ho za 10 ti prodám |:)

  Franta, 17.10.2007 | Reagovat

 • 14

  Bouška
  Reaguje na 13 | Dobrý den, to je právě ta nevýhoda zboží koupeného v zahraničí... O návodu bohužel nevím.

  Luděk Bouška - Megapixel, 21.08.2007 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím