Poradna

Olympus OM-D E-M10 Mark III + 14-42 mm II R + 40-150 mm R stříbrný

Komentáře

Martin Čiháček

Reaguje na (1) | Dobrý den, fotoaparáty jsou si dost podobné. V kombinaci focení a natáčení výjde lépe určitě G80 od Panasonicu. Na druhou stranu, i s Olympusem se dá natočit uspokojivé video. U Olympusu jsou funkce jako např. LiveComposite unikátní, a skvěle se s nimi dá vyhrát, převážně při focení noční scény. Rozhodně doporučuji zastavit se k nám do Megapixelu  a vyzkoušet.  

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Čiháček, 25. 02. 2019 |Reagovat

MK

Dobrý den,

chtěl bych od Vás poradit. Aktuálně se rozhoduji mezi tímto setem Olympus OM-D E-M10 Mark III + 14-42 mm II R + 40-150 mm R stříbrn a mezi Panasonic Lumix DMC-G80 + 12-60 mm.
Dalo by se říct, že jsem amatér, který přechází z hodně staré zrcadlovky Nikod D70 a chci se zaměřit na fotky z cestování, především hory, architektura a taky nějaký portrét. Občas nějaké video. Zaujaly mně přednastavené funkce Olympusu jako Live Composite, ale předpokládám, že pokud se budu vzdělávat a zkoušet, tak podobných "efektů" dokáži docílit i s manuálními nastaveními na G80, ne? Ještě bych se chtěl zeptat, který z uvedených foťáků je vhodnější pro focení nočního města, myslím efektní rozmazaná světla aut atd? Plánuji před koupi navštívit některou z Vaších prodejen a fotoaparáty si osobně vyzkoušet, jak mi sedí, ale taky mně zajímá Váš názor co se týče mých dotazů.
Děkuji.

1

Michal Klus, 25. 02. 2019 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.