Olympus P-440

Sháníte Olympus P-440?

„Olympus P-440“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Profesionální termosublimační tiskárna, výtisky A4 za 75 s, barevný LCD displej 1,8 palce, slot pro xD-Picture Card a PCMCIA adaptér typ II, USB

Parametry a popis

  • profesionální termosublimační tiskárna
  • výtisky A4 za 75 s
  • Barevný LCD displej 1,8", 560 x 240 pixelů
  • Slot pro xD-Picture Card a PCMCIA adaptér typ II
  • USB rozhraní
  • registrační výhody

Ušetříte čas, peníze a uspokojíte své zákazníky

Často, ani ty nejrychlejší minilaby nejsou dostatečně rychlé, aby splnily Vaše náročné požadavky. Zhotovení fotografií do jedné hodiny jednoduše nestačí, když Vám neustále telefonuje klient z druhého konce města v očekávání, že rychle obdrží hotové fotografie.  Současně však nemůžete obětovat kvalitu ve prospěch rychlosti zpracování. Nová barevná foto tiskárna Olympus P-440 je ideálním řešením pro všechny profesionály, kteří vyžadují kvalitu minilabu v krátkém čase. Tato tiskárna je schopna vytisknout prvotřídní fotografii formátu A4 během neuvěřitelných 75 sekund.  Nakonec nejen rychlost, ale i kvalita výtisku může být rozhodujícím faktorem mezi získáním nebo ztrátou nového kontraktu. Kvalita, rychlost, ale i snadná obsluha a nízké provozní náklady činí z této tiskárny prvotřídní výrobek pro castingové a modelingové agentury, DTP studia a jiné podobné organizace. Samozřejmě poslouží výtečně i jako tiskárna pro tisk portrétních fotografií.  

Můžete být překvapeni, že Olympus P-440 má rozlišení jen 314 dpi, zatímco mnohé inkoustové tiskárny mají několikanásobně vyšší. Jak to, že i s tak malým číslem dokáži vytisknout tak dokonalou fotografii? Odpověď je v použité technologii tisku: „Termosublimační technologie“. Tiskárna zde zahřívá pásku se speciálním průhledným barvivem, které se vpíjí do papíru. Tato metoda předchází vzniku rastrového vzorku, kterému se inkoustové modely někdy nedokážou vyhnout. Místo toho vytváří plynulé barevné tóny s 24 bitovou barevnou hloubkou, které dávají barevné fotografii její realistický vzhled. To je důvod, proč potřebují termosublimační tiskárny k dosažení vysoce kvalitních výsledků jen zlomek rozlišení oproti inkoustovým, a proč se hodnota dpi nedá srovnávat. Fotografie vytištěné sublimační metodou jsou kromě toho odolné vůči vlivům prostředí, jako je světlo, vlhkost a skvrny, takže se můžete z obrázků radovat i po letech.

Technologie sublimace barviva je však jen část celé historky. Tiskárna P-440 také využívá pro nejlepší výsledek informace, které jí o každém jednotlivém snímku předává fotoaparát. Například přístroje kompatibilní se systémem PRINT Image Matching zaznamenávají pro každý snímek údaje o nastavení expozice, jako je např. vyvážení bílé apod.. Inteligentním přístupem k těmto podrobnostem může tiskárna stanovit optimální nastavení pro věrnou reprodukci scény. V tomto ohledu napomáhá i integrovaný profil ICC, který zaručuje, že tiskárna použije stejné spektrum barev, jako používá fotoaparát. Reprodukce je ve skutečnosti tak věrná, že je možné provádět kontrolu na místě. A ta, jak každý profesionál ví, výrazně šetří čas a náklady.
Je pravda, že s fotografiemi se ne vždy zachází opatrně. Mohou se pomačkat, postříkat vodou a nechat na sluníčku. Fotky z castingu jdou obvykle z ruky do ruky, povalují se na stole a kolují, dokud si agentura nebo fotograf nevybere tu ,pravou tvář‘. Tiskárna P-440 automaticky každou fotografii laminuje a dá jí potřebnou trvanlivost..

Cenný čas uživatele šetří skutečnost, že se mohou paměťové karty brát rovnou z fotoaparátu a vkládat do tiskárny. Nemusíte snímky tedy nejprve kopírovat do počítače. Tiskárna je vybavena sloty jak pro kartu xD-Picture Card, tak přes PCMCIA adaptér pro karty Compact Flash a SmartMedia. Vestavěný barevný 1,8" LCD displej umožňuje sledování obrázku a provádění drobných úprav např. v uspořádání přímo na tiskárna. Pro prezentaci na velké obrazovce má tiskárna připojení na Windows i Mac přes rozhraní USB, stejně jako na televizi přes video výstup.

 
Další parametry
Značka: Olympus

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím