010141
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 10 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: xD
Sháníte Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj?
„Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 10.11.2006

Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj
Hlídat dostupnost Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Rádi fotíte detaily, nebo vzdálené objekty? Chcete mít plnou kontrolu nad Vašimi snímky? Umožní Vám to cenově výhodná sada a široké možnosti digitálního ultrazoomu s rozlišením 6 Mpx, 10x optický zoom 38-380 mm, režimy P/A/S/M, rozsah ISO 80 - 400, LCD 6,4 cm v úhlopříčce! Záruka po registraci výrobku 30 měsíců!
Pokud hledáte výkonný fotoaparát s 10x optickým zoomem, pak jste na správné stránce. S velkou 6,4cm barevnou LCD obrazovkou a rozlišením 6,0 milionu pixelů nabízí SP-500UZ náruživým fotografům spoustu možností. Prediktivní zaostřovací systém a režim video sekvence se zvukem dále rozšiřují bohaté fotografické možnosti tohoto přístroje.
- 10x optický zoom (ekv. 38-380mm na 35mm fotoaparátu), F2,8-3,7
- 6,0 millionu pixelů
- Velká 6,4cm LCD obrazovka
- Super makro od 3cm
- Prediktivní AF (AF se automaticky zaostřuje na objekt pohybující se v ose k nebo od fotoaparátu)
- Video sekvence (30 snímků za sekundu v režimu VGA) se zvukem
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1280x960, 1600x1200, 2288x1712, 2592x1944, 2816x2112 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 10 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-380 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 380 mm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
| Rychlost sériového snímání | 2,5 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 15 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 201600 |
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | xD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Řemínek, 4x AA baterie, USB kabel, Audio/video kabel, Návod k použití, Záruční karta, Olympus Master (Software CD-ROM) |
|---|---|
| Značka | OM System / Olympus |
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj
Související články s Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj
Vyrazte do ulic s novým OM System OM-3: Exkluzivní street foto workshopy v Brně, Jihlavě a Olomouci!
Milujete kouzlo okamžiku, dynamiku městského života a momentky, které vyprávějí příběhy? Ve spolupráci s naším partnerem OM System jsme pro vás připravili jedinečnou sérii street foto workshopů.
18. 5. 2026 v 16:16

Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
16. 4. 2026 v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Dotazy k Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.













Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Tomáš Matějček, 5. 12. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
L
Některé stránky uvádějí ano , některé ne . Děkuji
Luboš, 5. 12. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 7. 10. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
BJ
Nebo máte nějaký jiný typ, který by jste mi doporučil do 8000,-Kč.
Původně sem se rozmíšlel,mezi Canony řady power shoot,ale nyní mě zajímají z hora uvedené fotoaparáty.
Děkuji
Bryol Jiří, 7. 10. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 22. 9. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
M
Mirek, 22. 9. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 17. 9. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat
V
Díky Vojtěch
Vojtěch, 17. 9. 2006 |Olympus SP-500 Ultra Zoom + síťový zdroj |Reagovat