PN: N2517692, ID: 010145

Digitální kompakt Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM

 • Rozlišení: 7,1 Mpx
 • Optický zoom: 18 x
 • Velikost displeje: 2,5 "
 • Rozlišení videa: VGA (640×480)

Sháníte Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM?

„Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM?

Začít s výkupem

První 18x optický zoom na světě, širokoúhlý objektiv 28-504 mm, duální stabilizace obrazu, automatické i plně manuální nastavení, sekvenční snímání až 15 snímků za sekundu, ergonomický tvar těla, rozlišení 7,1 Mpx, 18x optický zoom, ISO 50-5000, LCD 2,5 palce, 365 g.

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Tento na první pohled nenápadný, ale zároveň dlouho očekávaný model odstartoval bez nadsázky revoluci mezi elektronickými zrcadlovkami. Společnosti Olympus se podařilo prolomit hranici dnes již
Celá recenze

Kompletní recenze
Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM

Parametry a popis

 • První 18x optický zoom na světě
 • 100,8x celkový zoom
 • Širokoúhlý objektiv 28-504mm
 • Duální stabilizace obrazu
 • Automatické i plně manuální nastavení
 • 7,1 milionů pixelů
 • Dokonale ergonomický tvar těla
 • Super rychlé sekvenční snímání až 15 sn./s.
 • 6,4 cm LCD obrazovka (230 000 pixelů)
 • Super makro režim již od 1 cm
 • BrightCapture pro super výkon i v noci
 • 143 zaostřovacích zón
 • Histogram v režimu focení i prohlížení
 • 23 scénických režimů
 • Video sekvence se zvukem
 • České menu s nápovědou
 • Extra rychlé připojení USB II
 • Vestavěný elektronický návod
 • Volitelné podvodní pouzdro PT-037
 • Záruka 30 měsíců (po registraci)

Nebojte se přiblížit a staňte se součástí děje. S novým fotoaparátem Olympus SP-550 UZ, prvním kompaktním fotoaparátem na světě, vybaveným 18x širokoúhlým zoom objektivem (ekv. 28-504mm), se dostanete i do míst, která jsou běžně lidskému zraku téměř nedostupná. Z dostatečné vzdálenosti zachytíte vzdálené pouliční umělce, z horních míst pro stojící pořídíte detailní záběr útočníka fotbalového utkání. Obrovský rozsah ohniskových vzdáleností zasahuje od širokoúhlých 28mm až po neskutečných 504mm (ekv. 35mm)! S duální stabilizací obrazu si budete svými snímky vždy jisti. I při velkém přiblížení, nebo při fotografování pohybujících se objektů zůstanou vaše snímky ostré. Spolu s rozlišením 7.1 megapixelů, otevírá Olympus SP-550 UZ zcela nové možnosti pro všechny kreativní a náročné fotografy.

Nebojte se přiblížit!
Nebojte se a využijte všech výhod obdivuhodného objektivu s úctyhodným výkonem. S 18x optickým zoomem (ekv. 28-504mm na 35mm fotoaparátu) své fotografické "cíle" nikdy nevyrušíte, ať už se jedná o divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí, nebo jen lidé procházející se městem. Protože jsou fotografie pořizované teleobjektivem více náchylné na rozmazání z důvodu otřesů fotoaparátu, využívá SP-550 UZ Duální stabilizátor obrazu, který rozostření eliminuje. S SP-550 UZ jste vždy v první řadě, i když sedíte na balkóně. Kromě jedinečného přiblížení využijete také výhod extrémně rychlého sekvenčního snímání, ve kterém pořídíte až 15 snímků za sekundu*!

Dívejte se zeširoka
Využijte všech výhod nového objektivu. Kromě již zmíněného super tele objektivu lze využít také opačné polohy objektivu, která svým širokoúhlým ohniskem 28mm, přináší zcela opačný pohled na okolní svět. SP-550 UZ tak poskytuje nepřeberné množství úhlu pohledů na jednu věc z jednoho místa. Stačí jen změnit ohnisko objektivu a stisknout spoušť. S rozměrnou 6,4cm LCD obrazovkou je kompozice snadná a rychlá.

Zaměřte se na detail
Podívejte se na svět pod drobnohledem - zapněte si režim Super makro a zachyťte drobné detaily květů či jiných každodenních předmětů, které vás neustále obklopují, ze vzdálenosti jen 1cm! S SP-550 UZ zachytíte cokoli se ocitne v zorném úhlu objektivu, ať už je to hned před ním, nebo několik set metrů daleko.

Zachyťte krásu noci
Nedejte se odradit špatným světlem ani přicházejícím večerem. Spolehněte se na prvotřídní technologii pro focení za šera - BrightCapture Technology - která poskytne vašim snímkům i video záběrům dostatek světla. S pomocí extra jasné a kontrastní LCD obrazovky můžete nyní komponovat i v tak tmavých podmínkách, ve kterých si již lidský zrak nedokáže sám poradit.

Pohodlné a intuitivní ovládání
Díky dokonalé ergonomii a uživatelsky přívětivému menu je ovládání SP-550 UZ více než snadné a pohodlné. Množství expozičních režimů, od plně manuálních až po plně automatické - P/A/S/M, včetně 23 expozičních režimů, umožňuje zachytit libovolnou scénu mnoha různými způsoby. 25 jazykových verzí menu, včetně českého jazyka, usnadňuje celkové ovládání přístroje.

Technologie BrightCapture
Technologie vyvinutá pro lepší snímky pořizované za slabých světelných podmínek. Pracuje dvěma způsoby: 1) veškeré obrazové informace z obrazového snímače jsou použity pro znázornění obrazu na LCD obrazovce, který je až 4x jasnější než u běžných typů LCD. Snadněji tak provedete kompozici záběru i v tmavém okolí. 2) V některých fotografických režimech je citlivost zvýšena (rozlišení se někdy snižuje), což přináší dobře exponované snímky s přesnou barevnou reprodukcí, vysokým kontrastem a ostrostí, a to i bez použití blesku. Mezi scénické režimy, které využívají technologii BrightCapture, patří režim svíčka, noční scéna a dostupné světlo.

Duální stabilizace obrazu
Tato speciální funkce poskytuje dvojí ochranu proti rozmazání snímků způsobenému pohybem fotoaparátu nebo rychle se pohybujících objektů. Kombinuje vysoké hodnoty citlivosti ISO s mechanickým stabilizátorem obrazu, kde vestavěný gyro senzor detekuje pohyby fotoaparátu a odpovídajícím způsobem upraví polohu CCD snímače.

* Při rozlišení 1,2 milionů pixelů

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: EVF kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 7,1 Mpx
Obrazový snímač: CCD
Rozlišení fotografií: 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1280x960, 1600x1200, 3072x2304, 2560x1920, 2303x1728, 3072x2048
Poměr stran snímku: 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 18 x
Digitální zoom: 5,6
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 28-504
Minimální ohnisková vzdálenost: 28 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 504 mm
Konstrukce objektivu: 14 členů / 11 skupin
Typ stabilizátoru: Mechanický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 10 cm
Makro od: 1 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Manuální ostření: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Zónové, Středové, Bodové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 5000
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P, A (Av), S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 1,2 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Krajina s portrétem, Noční scéna, Noční scéna s portrétem, Sport, Interiér, Svíčka, Autoportrét, Denní portrét, Západ slunce, Ohňostroj, Kuchyně, Za sklem, Dokumenty, Aukce, Vyfoť a vyber 1, Vyfoť a vyber 2, Sníh, Pláž, Podvodní široký 1
 
Hledáček
Typ hledáčku: Optický
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 4,5 m
 
Záznam
Typ paměťového media: xD
Formáty souborů: JPEG, MOV, WAV
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Bracketing: Ano
Velikost interní paměti: 20 MB
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 116 x 78,5 x 78
Hmotnost: 365 g
 
Ostatní
Číslo produktu:N2517692
Příslušenství v balení: Krytka objektivu, Řemínek na zápěstí, Návod k použití, Záruční karta, 4 x AA baterie, Software Olympus Master 2.0, CB-USB6 USB kabel, CB-AVC3 Video kabel
Značka: Olympus

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Olympus SP-550 šedý ULTRA ZOOM

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (402 - 393)

 • 402

  Avatar

  http://skinfare.com/wp-content/uploads/cheapghduk.php FKN LOSERS CANT WAIT TO SEE YOU KEYBOARD WARRIORS. Some people would hear the statement as "here's a statement that will lend strength to the arguments for gay rights, because the great hero of the Republican party may have been, himself, gay." Others would hear it as "liberal academics have made up a specious claim about an American hero to try to further their arguments about gay rights.".Ray Bans Aviators CheapThat out of those offerings, Goldman Sachs led the way in fees, making $191.6 million by helping take companies public. Facebook for Beginners: Participants will learn what Facebook is, how to use it and the privacy issues involved. Cheap GHDs UK http://dental-design.co.uk/wp-content/a/ray-ban-sunglasses-with-price.php In 1944, the city was frightened when two escaped German POWs were hiding somewhere in the city. From batteries and solar chargers produced by (sometimes cheesy) small start up companies to TVs and entire home systems including manufacturing giants such as Panasonic and LG, these items stand out among thousands as having some real al benefit, or at least honest intention (in the context of consumer electronics)..GHD OutletTry the Sour Apple Martini, which is made from fresh apple and lime pur prepared right at the bar. True, sort of. With signs of Q2 weakness south of the border, it's unclear if trade can repeat the feat in the current quarter.. Cheap GHD UK http://neutrona.com/a/ray-bans-buy.php Especially when it means looking as dazzling as the models did on the runway for the celebration of Barbie's 50th birthday at New York fashion week last night, resplendent with their Stila Barbie collection makeup and 23 kilos of hairspray..GHD SaleSee Egypt as more favorable than before the revolution because the competition has backed off, Romen Mathieu of the Lebanese fund EuroMena II, said in an interview with the Economist magazine.. Cheap GHDs http://aktiv4u.at/a/ray-bans-for-cheap.php In terms of monetary policy, the IMF said the Bank of Canada "rightly" remains in an accommodative mode given the size of the output gap although Canadian economists believe it has shrunk faster than anticipated in recent months.Cheap GHD UKWhat the best part?. Engagement with its trans Atlantic partners. A lighter than air editorial in The Globe and Mail declared that Sir Nicholas "is not one of those outspoken academics who have political axes to grind or who love tilting at windmills ? . Ray Ban Sale Usa http://neutrona.com/a/ray-bans-aviators-cheap.php The models I spoke to, Ola Golanka and Claire Goodill, graciously answered my sub elementary fashion show questions. While we hope BitFenix gets these issues sorted out by the time the case hits stores, we'd be doing a disservice to our readers if we didn't point out some of the problems we encountered..Cheap Ray Bans AviatorsUp to 10,000 residents will remain displaced for a "significant period," emergency chief predicts. Imports of merchandise rose 6.2 percent in the third quarter to $265.7 billion, led by a wide range of nonpetroleum goods, plus an increase in oil prices, the government said. GHD Sale http://lapopottedannecharlotte.com/a/rayban-sunglass.php We were on the 5th floor of the Riviera building. I think there are plenty of jobs for these people in their own neighborhoods!!!! There are so many people that have came from other counties and states to make good money cleaning and rebuilding in the storm ravaged areas.Brown Ray BansAt suburban Metairie Cemetery, built atop a former racetrack in 1872, the tomb of Josie Arlington draws many curious ghost hunters despite Metairie's modern, distinctly unspooky look.Josie, who ran one of the most infamous and successful Storyville "halls of pleasure," commissioned the red granite tomb in 1911, three years before she died. GHDs Straighteners http://cathedralridgewinery.com/wp-content/uploads/cheapghd.php It was a wireless access gaming port, it was all I could find between BestBuy, and all the other stores around here for the cheapest price. I look forward to my salon visit every time, they have given me the best hair colour and cut i have ever had and am so glad that my search is finally over! Thank you Robin and Jorden!.GHD UK OutletAll in all, the worst thing about spiders is the spider web!. I always say there's no point in keeping up with current affairs and reading books so long as I have Joe to do it for me.. GHD Green

  ArmandfUb, 25.03.2014 | Reagovat

 • 401

  Avatar

  Undoubtedly is just about the main milers throughout Amer Michael Kors Canada ,1,S] ican indy sporting, and also 5-year-old gelding exhibited your partner's natural talent upon The weekend on Betfair Artist Woodland, receiving this $150,Thousand Western Problem at a mile for the turf co Michael Kors Canada urse.Under jockey Paul Talamo, Definitely concluded A couple of 1/2 program plans in advance of Lucayan at a fi where a six-figure attendance is expected when the sport #lkf30 eld involving 6-8. Coach Henry Mitchell won the 898th career win inside the soon-to-be-closed Movie Dog park. http://www.jansipke.nl/creating-a-centos-xen-virtual-machine-image/#comment-50739 Result: chosen nickname "ronalshf"; success (from first page); http://www.sonshipschoolonline.com/ Result: chosen nickname "tomsscc"; choosen values in select field - "General Information"; success; http://smadsignaling.com/wz4002-reduced/#comment-43811 Result: chosen nickname "tomsvcz"; nofollow is found; success (from first page); BB-code not working; message must go through moderation; http://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5B0,23968,23022%5D%2B-%3E%2B%5BN%5D%2BPOST%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi%2B%5B0,0,2449%5D%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5B0,23968,23022%5D%2B-%3E%2B%5BN%5D%2BPOST%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi%2B%5B0,0,2449%5D%2B%5B0,16796,125410%5D%2B-%3E%2B%5BN%5D%2BPOST%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5BPLM=0%5D%2B/pitch.cgi%2B%5B0,0,131200%5D%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2B/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5B0,23968,23022%5D%2B-%3E%2B%5BN%5D%2BPOST%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi%2B%5B0,0,2449%5D%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5BPLM=0%5D%2BGET%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi?mode=add%2B%5B0,23968,23022%5D%2B-%3E%2B%5BN%5D%2BPOST%2Bhttp://psp-futuer.s155.xrea.com/pawapuro/cgi/p/pitch.cgi%2B%5B0,0,2449%5D%2B%5B0,16796,125410%5D%2B-%3E%2B%5BN%5D%2BPOST%2Bhttp://psp-futuer.s155.

  tomsrql, 19.08.2013 | Reagovat

 • 400

  Avatar
  Reaguje na 399 | Dobrý den, jen ve stručnosti : Je to hodně o osvětlení okolní scény (osvětlené město, tmavé okolí atd.) - potřeba je stativ pokud možno co nejdelší čas expozice, hodně trpělivosti a je to o štěstí. Zkoušet trefit do doby expozice blesk. tzn. exponovat těsně před samotným bleskem.

  Bohouš Brož - Megapixel, 17.08.2010 | Reagovat

 • 399

  Avatar
  nevíte někdo jak se fotí blesk?

  , 15.08.2010 | Reagovat

 • 398

  Avatar
  Máme ho :) .. má vynikající makro ;) ..jsme s ním spokojeni ;)

  Natali, 27.07.2010 | Reagovat

 • 397

  Bouška
  Reaguje na 396 | Dobrý den, filtry se použít nedají - viz výše - a dálková spoušť bohužel použít pokud vím nejde.

  Luděk Bouška - Megapixel, 26.06.2008 | Reagovat

 • 396

  Avatar
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je mozne pouzivat u tohoto fotaku dalkovou spoust a filtry (popr. kde se daji sehnat) Dekuji

  jiti, 26.06.2008 | Reagovat

 • 395

  Avatar
  Děkuji za názor a porovnání.

  miki, 18.04.2008 | Reagovat

 • 394

  Bouška
  Reaguje na 389 | Dobrý den, je to v rozmezí min. 1 minuta až 10 minut mezi záběry.

  Luděk Bouška - Megapixel, 15.04.2008 | Reagovat

 • 393

  Bouška
  Reaguje na 392 | Dobrý den, SP-560 fotí velice pěkně a je rychlejší, než SP-550, ale ovládání mají stejné, takže i tak bych dal přednost S9600.

  Luděk Bouška - Megapixel, 14.04.2008 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím