N4298092
zkopírováno do schránky
014953
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!
- Rozlišení snímače: 16 Mpx
- Optický zoom: 21 x
- Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko): 3,1
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: HD ready (1280×720)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!?
„Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!“ již není v prodeji.
Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Dalším ultrazoomem společnosti Olympus se stal Sp-620uz. Fotoaparát je vybaven 21x optickým zoomem ztačínajícím na ohnisku 25mm. Dále nabídne stabilizovaný 16 Mpx CCD snímač s procesorem Truepix III+. Oproti svému loňskému předchůdci Sp-610uz vlastní nový čip, nový objektiv s o něco menším…
Celkové hodnocení
zákazníků
super!!!
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Petr, Veselí nad Moravou, 01.03.2013
Parametry
Fyzikální specifikace
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Rozměry v mm | 109,7 x 74,3 x 73,7 |
| Hmotnost | 435 g |
| Barva | černá, stříbrná |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|
Ostření
| Manuální ostření | Ne |
|---|---|
| Pomocné světlo AF | Ano |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 20 cm |
| Makro od | 1 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1280x960, 1600x1200, 3264x2448, 2560x1920, 4608x3456, 4608x2592 |
| Technologie snímače | CCD |
| Poměr stran snímače | 4:3 |
| Velikost snímače (mm) | 6,17 x 4,55 |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Korekce expozice blesku | ne |
| Směrné číslo blesku | 6,7 |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 340 snímků |
| Způsoby napájení | AA baterie |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB |
Objektiv
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 4,8 sn./s |
| Panorama | Ano |
| Datové razítko | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | HD ready (1280×720) |
| Počet audio kanálů | 1.0 |
| Zoom při videu | Ne |
| Video formát | MPEG-4 |
Obecné
| Podle použití | Rodinný, Ultrazoom |
|---|
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | N4298092 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | USB kabel, nabíječka (F2AC), Audio/Video kabel, řemínek na ruku, 4x AA baterie, Krytka objektivu |
| Značka | OM System / Olympus |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,059 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Hlídat dostupnost Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42! použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42! použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!
Související články s Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!
Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
předevčírem v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Ušetřete až 15 000 Kč v akci OM System telezoom cashback
Pořiďte si od 2. 10. do 29. 10. 2025 vybrané produkty OM System a ušetřete až 15 000 Kč.
ŽANETA SIKOROVÁ • 1. 10. 2025 v 16:34

Dotazy k Olympus SP-620 černý + 4GB karta + pouzdro DFV42!
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.













Komentáře
Dobrý den, mohu doporučit například http://www.megapixel.cz/vanguard-2-go-10
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 5. 12. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
MR
Dobrý den, chtěl sem se zeptat, jestli lze koupit nějaká brašna na fotoaparát Olympus SP-620.
Martin Rejzek, 4. 12. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
Dobrý den, doporučuji z tohoto výběru SP 620, bohužel předsádky na tyto modely nejsou již v prodeji, maximálně bazarové,
Prodejce Megapixel.cz, David Šnajdr, 24. 9. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
AB
Dobrý den mám možnost koupit z druhé ruky Olympus SP-590 UZ a Olympus SP-620 UZ. Nevíte který je lepší? A nevíte jestli se dá pořídit rybí oko na Olympus SP-590 UZ?
Anna Burešová, 21. 9. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
Dobrý den, osobně bych doporučil baterie ENELOOP.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 14. 2. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
L
Dobrý den. Jaké nejvhodnější baterie si mám pořídit do foťáku olympus sp620.
Lukáš, 14. 2. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
Dobrý den, bohužel není.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 11. 2. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
p
Dobrý den zajímalo by mne zda jsou možné k fotoaparátu olympus sp 620 přidat nějaké sluneční clony nebo propojení s dalším bleskem
petr, 9. 2. 2013 |Olympus SP-620 |Reagovat
Dobrý den, záleží na tom jak silné baterie použijete. Pokud budu počíatat průměr tedy 2800mAh, pak je to cca 250-350 fotek.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 17. 10. 2012 |Olympus SP-620 |Reagovat
M
Dobrý den, rád bych pořídil fotoaparát Olympus SP-620, ale mám strach z baterií AA a jejich výdrže. Rád bych fotoaparát využíval opravdu naplno. Můžete mi přiblížit kolik fotek baterie vydrží při plném zatížení nafotit nebo jinak přiblížit jejich výdrž na jedno nabití? Moc Vám děkui za rychlou odpověď.
Marek, 16. 10. 2012 |Olympus SP-620 |Reagovat
Všechny dotazy (18)