N4298092
zkopírováno do schránky
013954
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!
- Rozlišení snímače: 16 Mpx
- Optický zoom: 12,5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!?
„Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 23.02.2013
Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!
Hlídat dostupnost Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma! použitý fotoaparát v bazaru
Bazar pro Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Na trh přichází poměrně neobvyklý nový koncept kompaktního fotoaparátu. V jeho malém šasi se totiž skrývají všechny vymoženosti, které doposavad nebyly takto pohromadě k nalezení. Začněme objektivem, ten začíná na krásně širokoúhlých dvaceti čtyřech milimetrech a umí opticky dosáhnout až na ohnisko…
Parametry
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1280x960, 1600x1200, 3264x2448, 2560x1920, 4608x3456, 4608x2592 |
| Technologie snímače | CMOS |
Objektiv
| Optický zoom | 12,5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 24-300 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 300 mm |
Ostření
| Makro od | 1 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 1,5 sn./s |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 460000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 102,4 x 64,0 x 30,4 |
|---|---|
| Hmotnost | 186 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | N4298092 |
|---|---|
| Značka | OM System / Olympus |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,059 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!
Související články s Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!
Vyrazte do ulic s novým OM System OM-3: Exkluzivní street foto workshopy v Brně, Jihlavě a Olomouci!
Milujete kouzlo okamžiku, dynamiku městského života a momentky, které vyprávějí příběhy? Ve spolupráci s naším partnerem OM System jsme pro vás připravili jedinečnou sérii street foto workshopů.
včera v 16:16

Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
16. 4. 2026 v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Dotazy k Olympus SZ-20 stříbrný + 4GB karta + pouzdro 70J zdarma!
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.




















Komentáře
Dobrý den, informaci o datovém toku jsem bohužel nikde nezjistil. Výrobce jí neuvádí.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 15. 11. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
R
Dobrý den rád bych se zeptal na datový tok "FullHD" videa.
Děkuji.
Radovan, 15. 11. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
Dobrý den, společnost Olympus uvádí na svých stránkách informaci o tom, že je interní mikrofon stereofoní.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 1. 8. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
T
Dočetl jsem se ( na jiných stránkách ), že tento fotoaparát má sice full HD rozlišení , ale pouze mono zvuk..je to pravda?? A pokud ano , není to tak trochu další mínus ??
Tom, 31. 7. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 25. 7. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
Z
chtěla jsem se zeptat zda tento Olypmus má focení černobílých fotek. Nikde jsem se nedočetla, ale nevím zda jsem se nepřehlídla.
Děkuji
Zuzana
Zuzana, 24. 7. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 4. 7. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
D
Děkuji.
David, 1. 7. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 27. 6. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
P
rozhoduji se mezi tímto fotoaparátem, Sony CyberShot DSC H55 a Panasonic Lumix DMC ZX3.
Vyžaduji hlavně dobrý úchop v ruce, slušnou výdrž baterie, slušné foto a video.
Děkuji za radu
Patrik, 24. 6. 2011 |Olympus SZ-20 stříbrný |Reagovat
Všechny dotazy (18)