Olympus TG-Tracker posouvá outdoorové kamery do nových výšin – a také hloubek Produktové aktuality

Olympus TG-Tracker posouvá outdoorové kamery do nových výšin – a také hloubek

Luděk BouškaVydáno: 25. 5. 2016 v 12:57 • Rubrika: Produktové aktuality

Zatímco konvenční akční kamery přesvědčí v jedné oblasti, ale zklamou v jiné (jako je třeba kvalita obrazu, výběr záběru nebo výdrž baterie), TG-Tracker exceluje ve všech směrech. Kombinuje obrazový výkon špičkových fotoaparátů Olympus s vysoce kvalitními 4K video záběry a s outdoorovou odolnou konstrukcí, jejíž kvalita se opírá o dlouholeté zkušenosti lídra tohoto oboru. TG-Tracker má odnímatelnou rukojeť, ultra-širokoúhlý objektiv, 5osou stabilizaci obrazu a výklopný LCD monitor – takže můžete snadno komponovat a snímat záběry bez rozmazání, z ruky a za jakkoli drsných podmínek.

Olympus TG-Tracker

Hlavní vlastnosti:

 • Mimořádně odolná outdoorová kamera pořídí v extrémních podmínkách vysoce kvalitní fotografie a 4K videa, s kompletními údaji o trase a prostředí

 • Ideální pro milovníky akčních a outdoorových sportů, kteří chtějí sledovat své pokroky a dosažené úspěchy

 • Pět senzorů zachytí přesné údaje o prostředí a umožní vše znovu naplno prožít na dělené obrazovce

 • Vodotěsná, nárazuvzdorná, tlakuvzdorná, mrazuvzdorná, prachotěsná

 • Snímače zaznamenávají hloubku/nadmořskou výšku, teplotu vody/vzduchu, přetížení, orientaci a zeměpisnou polohu

 • Akcelerometr označí v záznamu místa s náhlou změnou zrychlení

 • Zdarma dostupná aplikace OI.Track Ver 2.0 zobrazí snímky společně se zaznamenanými údaji o prostředí

 • Volba mezi zobrazením mapy a grafu

 • Ultra-širokoúhlý objektiv Olympus se zorným úhlem 204° zachytí i periferní detaily mimo zorné pole lidského oka

 • Vestavěný reflektor (až 60 lumenů) pro nahrávání ve tmě

 • Obrazový procesor TruePic VII z high-end fotoaparátů Olympus

 • Volba video formátů, včetně 1080p a 4K

 • Podvodní detektor automaticky přepne na optimální nastavení

Vydejte se kamkoli, nahrávejte cokoli

Nový TG-Tracker má vše potřebné, aby do toho mohl jít naplno. Doslova. Tato kamera je připravena nahrávat v nejdrsnějších podmínkách i pod vodou bez dalšího zbytečného pouzdra. Odolá pádu z výšky 2,1m, tlaku 100kg, prachu, mrazu až -10°C a vodě do hloubky až 30 metrů. Kromě prvotřídní obrazové kvality a možnosti širokoúhlých záběrů nabízí ještě další dimenzi, se kterou mezi ostatními akčními kamerami a fotoaparáty vyniká. TG-Tracker je vybaven pěti dedikovaných čidly a senzory. GPS modulem pro určení polohy, manometrem pro záznam nadmořské výšky či hloubky ponoru, akcelerometrem určujícím zrychlení, teploměrem pro záznam okolní teploty (ať už nad vodou či pod hladinou) a e-kompasem určujícím směr pohybu. Všechny tyto údaje poskytují milovníkům extrémních sportů mnohem ucelenější obraz o tom, kde byli, co se dělo a jak se jim dařilo v každém momentě zaznamenaného obrazu.

Obrazová kvalita Olympus zaručena

Díky mnohaletým zkušenostem společnosti Olympus v oblasti špičkových technologií záznamu obrazu dostávají majitelé TG-Tracker do rukou kameru, která v mnoha směrech překonává cenově srovnatelné konkurenty. Od 5osé stabilizace obrazu při záznamu videa, přes výkon výměnného akumulátoru, až po výklopné barevné LCD umožňující dokonalou kompozici záběru a prohlížení nahrané akce. A co víc, utra-širokoúhlý objektiv se zorným polem 204° často odhalí periferní detaily, pouhým okem nepostřehnutelné. TG-Tracker navíc bez potíží nahrává video v rozlišení 4K, a to díky stejnému obrazovému procesoru TruePic VII, jaký je použit i v nejvyšších modelech fotoaparátů Olympus s výměnnými objektivy.

Pod vodou kamera automaticky upraví vyvážení bílé a další potřebná nastavení a k dispozici je také LED reflektor se svítivostí 60 lumenů pro nahrávání na místech, kde by jinak byla přílišná tma. Díky dodávané rukojeti a zabudovanému sférickému zrcátku na držáku pod objektivem, můžete snadno vyfotografovat sami sebe například při zdolávání skalního převisu – nebo s použitím kompatibilního držáku či postroje pořídit snímek, aniž byste museli držet samotné tělo kamery. Pokud chcete v záběru zachytit celou vaši skupinu i s veškerým vybavením, můžete kameru ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s nainstalovanou aplikací Olympus OI.Share, která je také zdarma.

Dodávaný software Olympus Image Track

Při prohlížení nahrané stopáže si TG-Tracker skutečně přijde na své a zaznamenané snímky a data mohou naplno ožít – ať již jako video ve 4K rozlišení na velké TV obrazovce, nebo na chytrém telefonu vybaveném nejnovější verzí bezplatné aplikace Olympus OI.Track. Fotografie a videa přenesete do telefonu snadno pomocí vestavěného Wi-Fi. Aplikace OI.Track nabízí řadu funkcí a nastavení, nejdůležitější je ale možnost procházet snímky a související data společně, v režimu rozdělené obrazovky. Protokol každé fotografie nebo videa lze prohlížet ze dvou perspektiv: jako mapu z ptačí perspektivy nebo jako graf znázorňující hloubku/nadmořskou výšku v čase. Porovnáním minulých protokolů uložených v aplikaci je snadné vypočítat uraženou vzdálenost, rychlost a další proměnné, což může být skvělou motivací pro zlepšování výkonu a posouvání vašich limitů na novou úroveň.

DALŠÍ VLASTNOSTI:

 •  Dodáváno s odnímatelným selfie zrcátkem a užitečnou ochranou objektivu i pod vodní hladinou
 • Dodáváno s rozšiřující rukojetí pro maximální stabilitu během akčních scén

 • Vynikající výdrž baterie ve video režimech Full HD a 4K

 • Časosběrná fotografie

 • 5osá stabilizace obrazu pro dokonale ostrá videa

 • Kompatibilní s řadou příslušenství a držáků ostatních výrobců, adaptér přiloženVložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím