N4299992
zkopírováno do schránky
004091
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus VR-320 stříbrný
- Rozlišení snímače: 14 Mpx
- Optický zoom: 12,5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Olympus VR-320 stříbrný?
„Olympus VR-320 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 16.11.2011

Olympus VR-320 stříbrný
Hlídat dostupnost Olympus VR-320 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Olympus VR-320 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Starší řady fotoaparátů Olympus Mju jsou teď nahrazovány novými modely, mezi kterými najdeme i tento přístroj. Stále se jedná o velice elegantní kompakty, které na první pohled překvapí svou kovovou konstrukcí. Krom toho tento model dokáže nabídnout i 12,5 násobné přiblížení od velmi širokých…
Popis a parametry
Náš tip na vánoční dárek! Univerzální a stylový kompakt Olympus VR-320 je ideální partner na cesty, dovolené a všechny běžné rodinné aktivity. K jeho přednostem patří především vysoké rozlišení 14mpx a optický zoom 12,5x s ohniskem 24 - 300 mm. Nechybí samozřejmě ani mechanický stabilizátor obrazu, makro režim od 1cm, detekce obličeje a HD video s rozlišením 1280 x 720 px / 30 fps.
Olympus VR-320
Pokud si chcete pořídit vynikající fotoaparát a dělat s ním úžasné snímky, nemusíte zrovna vykrást banku. Náš nový fotoaparát VR-320 bude s vámi při jakékoli příležitosti. Mmůžete se spolehnout na jeho fantastické HD video a fotografie - a jeho celkově nepřekonatelnou hodnotu. Kombinuje jedinečný 12,5x širokoúhlý optický zoom 24 až 300 mm *a nové chytré technologie, jako např. duální stabilizace obrazu, i-Auto, sedm kreativních Magických filtrů a AF Tracking. A to vše přichází v kovovém těle, které je jen 19,3 mm silné!
Vlastnosti
- 12.5x super širokoúhlý optický zoom (24-300mm*)
- Duální obrazová stabilizace
- 720p HD Video
- 14 Megapixelů
- 7.6cm/3.0" 230,400 bodů, barevné LCD
- Magické Filtry
Stejně jako celá řada VR, tak také u VR-320 jde především o hodnoty. Za malé peníze získáte nedocenitelné hodnoty zachycení vysoce kvalitních videosekvencí a fotografií bez námahy. VR-320 je super-tenký kompaktní fotoaparát, který je nabitý nejnovějšími funkcemi.Výkonný 12,5x širokoúhlý objektiv od 24 do 300 mm * a pokročilé automatické funkce poskytují brilantní obraz za nejnižší možnou cenu.Všichni jsou překvapeni z toho, jak se Olympusu podařilo vmáčknout zoom tohoto výkonu a přesnosti do štíhlého kompaktního těla, které je jen 19,3 mm silné. Ať už si přejete zachytit zářivé fotografie v 14 megapixelovém rozlišení, nebo videosekvenci v 720p HD kvalitě, VR-320 vám umožní zachytit obrázek, který si přejete. Stejně jako ostatní fotoaparáty řady VR, je i tento model vybaven chytrými a praktickými funkcemi, které usnadňují pořizovat skvělé snímky. Kromě Duální stabilizace obrazu (prakticky eliminuje rozmazání),disponuje i režimem i-Auto a Technologií Shadow Adjustment, která automaticky vybere správné nastavení pro fotografování ve složitých světelných podmínkách. VR-320 má také sedm Magických Filtrů díky kterým můžete přidat vašim fotografiím více kreativity a to vše jen pouhým stisknutím tlačítka spouště.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 14 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1280x960, 1600x1200, 3264x2448, 2560x1920, 4288x3216 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 12,5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 24-300 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 300 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 60 cm |
|---|---|
| Makro od | 1 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 100,6 x 58,2 x 28,5 |
|---|---|
| Hmotnost | 158 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | N4299992 |
|---|---|
| Značka | OM System / Olympus |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,033 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Olympus VR-320 stříbrný
Související články s Olympus VR-320 stříbrný
Vyrazte do ulic s novým OM System OM-3: Exkluzivní street foto workshopy v Brně, Jihlavě a Olomouci!
Milujete kouzlo okamžiku, dynamiku městského života a momentky, které vyprávějí příběhy? Ve spolupráci s naším partnerem OM System jsme pro vás připravili jedinečnou sérii street foto workshopů.
18. 5. 2026 v 16:16

Dobrodružství čeká: Ušetřete až 9 500 Kč
Připravte se na sezónu s profesionální výbavou OM SYSTEM. Nyní můžete získat zpět až 9 500 Kč při nákupu vybraných těl, zvýhodněných setů i špičkových objektivů řady M.ZUIKO. Špičková odolnost a…
16. 4. 2026 v 9:28

Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Dotazy k Olympus VR-320 stříbrný
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.


























Komentáře
Dobrý den, pro někoho kdo hodně cestuje a ne vždy má přístup k elektrické síti, doporučuji tužkové baterie. Pokud ale máte možnost pravidelně nabít akumulátor, na hotelu, doma, v campu atd, pak bych jendoznačně volil tuto variantu.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 6. 12. 2011 |Olympus VR-320 stříbrný |Reagovat
I
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je lepší koupit digitální fotoaparát na
klasické tužkové baterie nebo akumulátorový foťák. Váhám mezi foťákem Canon
SX 130 a Olympusem VR 320. Prosím poraďte. Děkuji
Ivana, 6. 12. 2011 |Olympus VR-320 stříbrný |Reagovat