004092
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Olympus VR-330 černý
- Rozlišení snímače: 14 Mpx
- Optický zoom: 12,5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Olympus VR-330 černý?
„Olympus VR-330 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.02.2013

Olympus VR-330 černý
Popis a parametry
Model VR-330 je vybaven neuvěřitelně výkonným optickým zoomem. Navíc nabízí sedm kreativních Magických filtrů s možností jejich využití i při natáčení HD videa. Zkuste si ho a zjistíte rozdíl sami. Kromě potěšení z nošení velmi pěkného fotoaparátu můžete s 12,5x optickým zoomem 24mm-300mm zachytit snímky s velkým přiblížením nebo fotografovat skupinové fotografie v úžasné kvalitě. Nejnovější Olympus funkcí je 3D fotografie.
Olympus VR-330
Díky malému zázraku v oblasti optického inženýrství, je model VR-330 dodáván s neuvěřitelně výkonným optickým zoomem. Navíc nabízí sedm kreativních Magických filtrů s možnosí jejich využítí i při natáčení HD videa. Zkuste si ho a zjistíte rozdíl sami. Kromě potěšení z nošení velmi pěkného fotoaparátu můžete s 12,5x optickým zoomem 24mm-300mm * zachytit snímky s velkým přiblížením nebo fotografovat skupinové fotografie v úžasné kvalitě. NejnovějšíOlympus funkcí je 3D fotografie. Fotoaparát se automaticky postará o všechno. S 3palcový barevný LCD displejems rozlišením 46000 bodů a HDMI kompatibilitou bude fotografování a prohlížení snímků ještě snadnější.
Vlastnosti
- 12.5x super širokoúhlý optický zoom (24-300mm*)
- Duální obrazová stabilizace
- 720p HD Video a HDMI ovládání
- 14 Megapixelů
- 7.6cm/3.0" 460,000 bodů, barevné LCD
- Režim 3D fotografie
V kategorii kompaktních fotoaparátů, a na vrcholu modelové řady VR se nachází model VR-330, který nabízí bezkonkurenční výkon za bezprostřední cenu. Kromě tradičně silného 12,5x super širokoúhlého otpického zoomu 24 až 300 mm * nabízí celou řadu automatických funkcí, jako například řežim 3D fotografie. Jeho jasný LCD displej s rozlišením 460.000 bodů a velikostí 3" nabízí neskutečný zážitek v prohlížení vašich fotografiía videí. Díky výstupu HDMI, máte možnost sledovat videa a prohlížet fotografie ve vysoké kvalitě na televizích podporujících HDTV. Samozřejmostí ovšem je jeho výkonný objektiv umístěný ve velmi tenkém těle, které je silné pouze 19,3 mm. Zoom fotoaparátu poskytuje flexibilitu dostat se nejen do vzdálených míst, kam lidské oko nedohlédne, ale také vyfotografovat krásný širokoúhlý snímek, zachycující třeba celou vaši rodinu. VR-330 je však mnohem více než jen velmi roztomilým fotoaparátem. V současné době se jen velmi málo kompaktních fotoaparátů může pochlubit funkcí 3D fotografie.Tato funkce vám umožní vytvořit snímek v režimu 3D - dostane vás ještě více do reality a vy si hoi můžete prohlédnout na televizích podporujících tuto funkci. Díky kompatibilitě HDMI můžete své snímky nejen prohlížet na televizích HDTV ale i ovládat fotaparát dálkovým ovladačem televize, díky technologii HDMI control. Samozřejmostí jsou automatické funkce, i-Auto, sedm kreativní Magických filtrů a Technologie Shadow Adjustment, samozřejmě také duální obrazová stabilizace. V této cenové kategorii je těžké si představit, že by jste našly lépe vybavený fotoaparát, který by dělal lepší fotky.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 14 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1280x960, 1600x1200, 3264x2448, 2560x1920, 4288x3216, 4288x2416 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 12,5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 24-300 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 300 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 60 cm |
|---|---|
| Makro od | 1 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 460800 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 100,6 x 58,2 x 28,1 |
|---|---|
| Hmotnost | 153 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | OM System / Olympus |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,033 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Olympus VR-330 černý
Související články s Olympus VR-330 černý
Jarní cashback až 15 000 Kč s OM System
Pořiďte si od 26. 2. do 6. 4. 2026 vybrané fotoaparáty a objektivy OM SYSTEM, získejte zpět až 15 000 Kč a k vybranému modelu navíc grip zdarma!
25. 3. 2026 v 13:05

Získejte prodlouženou záruku 5 let a ušetřete až 15.000 Kč díky zimní akci cashback OM System
Zvažujete nákup fototechniky modelové řady OM System? Díky zimní akci cashback můžete při nákupu vybraných produktů od 13. 11. 2025 do 6.1.2026 ušetřit až 15 000 Kč a navíc získat prodlouženou záruku…
MARTIN LUKEŠ • 10. 11. 2025 v 12:55

Ušetřete až 15 000 Kč v akci OM System telezoom cashback
Pořiďte si od 2. 10. do 29. 10. 2025 vybrané produkty OM System a ušetřete až 15 000 Kč.
ŽANETA SIKOROVÁ • 1. 10. 2025 v 16:34

Ušetřete až 10 000 Kč v akci OM System Makro cashback
Pořiďte si od 4. 9. do 28. 9. 2025 vybrané produkty OM System a ušetřete až 10 000 Kč.
ŽANETA SIKOROVÁ • 4. 9. 2025 v 10:27

Dotazy k Olympus VR-330 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.














Komentáře