010385
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Panasonic DMC-LS75 stříbrný
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Panasonic DMC-LS75 stříbrný?
„Panasonic DMC-LS75 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 16.08.2008

Panasonic DMC-LS75 stříbrný
Popis a parametry
Rychlý a výkonný digitální fotoaparát LS75 s vynikajícím objektivem se stabilizátorem obrazu. Nabízí kompaktní rozměry, skvělou obrazovou kvalitu a jednoduchý přístup ke všem funkcím. Rozlišení 7,2 Mpx, 3x optický zoom eqv. 35-105 mm, rozsah ISO 100-3200, české menu, LCD 2,5 palce, 138 g.
3.0x optický zoom od 35mm, MEGA optický stabilizátor obrazu, rozlišení 7.2Mpx s výběrem formátu 4:3 / 3:2 / 16:9, VENUS ENGINE III, JPEG, objektiv LUMIX DC VARIO f =2.8-5.0 / 35 - 105mm (35mm), rozsah závěrky 8s-1/2000s (15,30,60s v programu Hvězdné nebe), 21 motivových programů, 2.5" LCD panel (115K) s režimem pro focení nad hlavou , režim makro (od 5cm), série 2 sn/s do vyčerpání karty, 1/3/5/bodový-autofokus a superrychlé ostření, ostření ve tmě, inteligentní zonální měření, korekce expozice +/- 2EV po 1/3EV, ISO 100/200/400/800/1250 + režim Vysoké citlivosti do 3200 ISO, Inteligentní ISO (I.I.C.), manuální vyvážení bílé, vestavěný blesk, histogram, úprava podání snímků (věrné, normální, syté, ČB, sépiové), VGA videoklipy 4:3/16:9, automatické otáční snímků, interní paměť 27MB, nápověda v češtině, napájení běžnými AA bateriemi s životností až 250 snímků na 2 běžné Oxyride baterie, přiloženo - USB / SW
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 5 cm |
| Počet AF bodů | 1 |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1280x960, 1600x1200, 3072x2304, 2048x1360, 2560x1920, 3072x1728, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | Venus Engine III |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 2 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 4,7 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 93,7 x 62,0 x 29,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 138 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | 2x Oxyride AA baterie, USB a video kabel, šňůrka na ruku, Software - USB driver, LUMIX Simple Viewer, PhotoFun Studio Viewer, ArcSoft PhotoImpression, ArcSoft PhotoBase |
|---|---|
| Značka | Panasonic |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,027 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Panasonic DMC-LS75 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Panasonic DMC-LS75 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Panasonic DMC-LS75 stříbrný
Související články s Panasonic DMC-LS75 stříbrný
Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Získejte slevu na vybrané objektivy Lumix při nákupu s tělem
Pořiďte si do 8. 9. 2025 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II, DC-S5 II nebo DC-S5 IIx společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 6. 8. 2025 v 10:15

Dotazy k Panasonic DMC-LS75 stříbrný
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.












Komentáře
BB
Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 24. 1. 2011 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
LP
Luděk Peřina, 22. 1. 2011 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 6. 5. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
K
Karin, 6. 5. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 5. 5. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
K
Karin, 3. 5. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 28. 4. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
H
Hanka, 26. 4. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 21. 1. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
R
Radka, 21. 1. 2008 |Panasonic DMC-LS75 stříbrný |Reagovat
Všechny dotazy (33)