ID: 010391

Digitální kompakt Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný

 • Rozlišení: 8,1 Mpx
 • Optický zoom: 4 x
 • Velikost displeje: 2,5 "

Sháníte Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný?

„Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný?

Začít s výkupem

Akce do 28. 2. 2010! Akce do vyprodání! Digitální fotoaparát DMC-LS85 je ideální přístroj pro celou rodinu a pro každou příležitost. Širokoúhlý objektiv se 4x zoomem a stabilizátorem obrazu, rozlišení 8 Mpx a Inteligentní Auto režim, který sám zvolí nejvhodnější nastavení podle daných podmínek, zajišťují ostré a povedené snímky v nejrozličnějších situacích. LS85 je výbornou volbou opravdu pro všechny. Produktová sekce: Digitální kompakty Panasonic

Parametry a popis

Rodinný Panasonic LUMIX DMC-LS85 napájený tužkovými bateriemi se 4x optickým zoomem od ohniska 33mm a objektivem s optickým stabilizátorem obrazu MEGA O.I.S.

Nejsnadnější pořízení kvalitních snímků díky kombinaci iA (Inteligentní Auto) režim a opticky stabilizovaného objektivu

LUMIX DMC-LS85 je ideální fotoaparát pro celou rodinu a pro každou příležitost. Díky funkcím jako je optický stabilizátor a Inteligentní Auto režim, který sám zvolí nejvhodnější nastavení podle daných podmínek, zvládnou ostré a povedené snímky i vaše děti. Kvalitní LCD displej, přehledné ovládací ikony a velká písmena usnadní fotografování seniorům i dětem: dědeček přečte displej i bez brýlí a děti se budou orientovat podle obrázků. Na cestách jistě oceníte napájení běžnými tužkovými bateriemi, díky kterému nebudete závislí na elektrických zásuvkách. Fotoaparát umožňuje i nahrávání velmi kvalitních videoklipů, a to jak ve standardním, tak i širokoúhlém formátu. Nová funkce Mé dítě automaticky ke každému snímku vašeho potomka (nebo třeba domácího mazlíčka) přiřadí jeho věk v době focení. A o to, abyste se v té záplavě skvělých nových fotografií neztratili, se postará snadno ovladatelný přibalený software.

Fotografování s tímto následníkem oblíbeného modelu LS80 je díky iA (Inteligentní Auto) režimu snadné jako nikdy předtím. Od ostatních fotoaparátů napájených tužkovými bateriemi se DMC-LS85 odlišuje výkonným čtyřnásobným optickým zoomem podpořeným legendární technologií optické stabilizace MEGA O.I.S. a mírně širokoúhlým objektivem LUMIX DC VARIO F2,8 (odpovídá rozsahu 33 - 132 mm na 35mm fotoaparátu).

iA (Inteligentní Auto) režim, který přináší řadu funkcí usnadňujících focení, je
u modelu LS85 novinkou. Tento režim obsahuje čtyři nejdůležitější funkce: optický stabilizátor obrazu MEGA O.I.S., Inteligentní ISO, Inteligentní detekce scény a Detekce tváří. Unikátní MEGA O.I.S. potlačuje chvění rukou a inteligentní ISO zabraňuje rozmazání snímku pohybem. Díky funkci Inteligentní detekce scény si fotoaparát sám zvolí správný scénický režim z nejčastěji používaných, jako jsou Portrét, Krajina, Makro, Noční portrét a Noční krajina. Funkce Detekce tváří najde v záběru lidské tváře, automaticky na ně zaostří a zvolí správnou expozici. Díky funkci Quick AF zaostřuje fotoaparát okamžitě po zapnutí, takže ani nemusíte namačkávat spoušť. To je dobrá zpráva pro každého, kdo někdy propásl skvělý záběr kvůli pomalému ostření - Panasonic LUMIX DMC-LS85 vám teď dává náskok. Do iA režimu přepnete přístroj pouhým stisknutím tlačítka na horní straně fotoaparátu a všechny výhody tohoto režimu vám budou okamžitě k dispozici. Pak už můžete jen fotit bez starostí, zda ubývá světla či přibývá rychlosti. S každou změnou podmínek se přístroj vypořádá sám. Na vás je pouze fotit a užívat si skvělého pocitu ze skvostných a ostrých snímků, zachycujících všechny ty krásné a prchavé okamžiky, které vám dosud proplouvaly mezi prsty.

Model DMC-LS85 je vybaven 2,5palcovým displejem s vysokým rozlišením 230.000 bodů, který detekuje světelné podmínky a automaticky upravuje jas na jednu z 11ti úrovní. Výsledkem je jasný obraz v každých světelných podmínkách. Prohlížení obrázků je doprovázeno hudbou, která odpovídá náladě snímků. Díky nově vestavěnému reproduktoru můžete tedy potěšit oči i uši a díky novému mikrofonu můžete zaznamenávat video i se zvukem.

DMC-LS85 má elegantní vzhled, příjemně sedí v ruce a snadno se ovládá. To z něj činí ideální fotoaparát především pro začátečníky a pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas nastavováním přístroje. Model DMC-LS85 bude k dispozici ve stříbrné, černé a růžové barevné variantě.

1. Skvělé obrázky už nejsou pouze doménou profesionálů - Inteligentní Auto režim

Jedním z ideálů, který se Panasonic snaží neustále naplňovat je, že i začátečník by měl být schopen dosáhnout skvělých snímků - kdykoliv a kdekoliv. Díky Inteligentnímu Auto režimu (iA), který značně zvyšuje množství povedených záběrů, se k tomuto ideálu zase o kousek přiblížil. Dalšími pomocníky na cestě k jasným a nerozmazaným obrázkům jsou optický stabilizátor obrazu MEGA O.I.S., který vyrovnává chvění rukou při ostření a Inteligentní kontrola ISO, která minimalizuje rozmazání pohybujících se objektů.

Kromě technologií pro minimalizaci rozmazání obrazu je fotoaparát vybaven režimem Detekce tváří. Díky němu přístroj automaticky v záběru identifikuje lidské tváře, zaostří na ně a automaticky nastaví správnou expozici. Současně je schopen identifikovat až 15 obličejů. Inteligentní detekce scén sama rozhodne, který scénický režim je pro daný snímek nejvhodnější - volit bude z nejčastěji používaných, jako jsou Portrét, Krajina, Makro, Noční krajina a Noční portrét. Automatická kompenzace zadního osvětlení se sama aktivuje, jakmile fotoaparát detekuje světlo za fotografovaným objektem. Díky funkci Quick AF budete mít zaostřeno automaticky, bez nutnosti namačkávat spoušť, takže se zkracuje čas nutný k zaostření.

Nově na horní straně fotoaparátu přibylo samostatné tlačítko pro přepnutí do iA režimu. V iA režimu převezme většinu rozhodnutí o nastavení chytrá automatika, takže můžete fotit a nestarat se o nic jiného. Díky iA získáte ty nejlepší možné fotografie bez ztrát způsobených například špatně zvoleným režimem.

2. Špičkový výkon díky kvalitním materiálům a procesoru LSI Venus Engine IV

V modelu DMC-LS85 se spojuje vynikající Lumix DC Vario objektiv se 4x optickým zoomem (33-132mm*) s rozlišením 8,1 Mpx v elegantním těle. Objektiv, který je složený ze šesti prvků v pěti skupinách, obsahuje tři asférické čočky a přináší vynikající kvalitu i v kompaktním těle. Pokud zvolíte rozlišení 3 megapixely, získáte díky funkcí Extra Optical Zoom další zvětšení. Takto je možné dosáhnout až 6.4 násobného přiblížení (211mm*). Při použití této funkce je použita pouze střední část snímače. Použitý procesor Venus Engine IV je vybaven pokročilými funkcemi, díky kterým dokáže vytvořit obraz vysoké kvality
a dosahuje vysokých rychlostí při jeho zpracování.

Fotoaparát reaguje velice rychle - prodleva mezi stisknutím spouště a zachycením snímku je pouhých 0,007 sekund. Díky tomu je snadnější zachytit náhlé děje a vytvořit skvělé momentky. Při sériovém snímání dokáže fotoaparát zachytit až 3 snímky za sekundu v maximálním rozlišení. V režimu vysokorychlostního sériového snímání zvládne neuvěřitelných 4,5 snímku za vteřinu. Počet snímků při sériovém snímání je neomezený, takže můžete držet spoušť, dokud se nezaplní paměťová karta. Venus Engine IV také podporuje režim vysoké citlivosti, který umožňuje pracovat až s ISO 6400. Při této citlivosti je možné fotografovat v téměř úplné tmě bez blesku.

3. Velký inteligentní displej s úhlopříčkou 6,4 cm a rozlišením 230.000 bodů pro snazší focení, nastavitelná velikost písma

Model DMC-LS85 je vybaven velkým, dobře čitelným displejem s vysokým rozlišením 230.000 bodů, který oceníte při focení i prohlížení fotografií. Inteligentní LCD detekuje úroveň okolního světla a při focení v jasném slunečním světle automaticky zvýší jas displeje až o 40 %. Jas displeje je nastavitelný ve 11ti krocích a díky přesnému zhodnocení okolního světla je vždy výborně čitelný bez zvýšených nároků na energii. Displej má speciální režim, který zajišťuje jeho čitelnost i pokud držíte fotoaparát vysoko nad hlavou, třeba při focení v davu. Díky možnosti nastavit velikost písma se v nabídkách může snadno orientovat každý a výchozí nastavení písma na „Velké" ocení nejen senioři.

4. Více radosti z fotografování

Fotoaparát Lumix nabízí celou řadu dalších možností, které zvýší vaši radost z fotografování. Model DMC-LS85 může promítnout vyfocené snímky i za doprovodu hudby. Stačí vybrat obrázky a zvolit náladu/styl, které nejlépe odpovídají jejich obsahu - natural, slow, urban či swing - a výsledkem je emotivní prezentace s přechodovými efekty, kterou již nemusíte dále upravovat. Kvalitní displej potěší oči a nově přidaný reproduktor zase uši diváků.

Všechny fotoaparáty Lumix mohou pořizovat snímky přímo ve vysokém rozlišení 1920x1080 pixelů, které je vhodné pro prohlížení na moderních širokoúhlých (16:9) Full HD TV. Panasonic se již dlouho zaměřuje na to, aby z fotografování učinil příjemnou zábavu. Proto je velice snadné prohlížet fotografie přímo na televizorech Panasonic Viera TV pomocí SD slotu umístěného přímo v televizoru.

Ani video nový DMC-LS85 neminulo. Zaznamenávat můžete 16:9 širokoúhle WVGA (848 x 480) s frekvencí 30 snímků za vteřinu a samozřejmě také 4:3 VGA (640 x 480).

5. Další vlastnosti

Nový DMC-LS85 je vybaven řadou dalších funkcí, které usnadňují fotografování a zvyšují pohodlí uživatelů. Byla výrazně zvýšena rychlost startu přístroje - fotit můžete již 1,8 sekund po zapnutí (zrychlení až o 40 %). Počet ostřících bodů byl zvýšen z 5 na 9, takže se zlepšila přesnost automatického ostření. Interní paměť byla také zdvojnásobena až na současných zhruba 50 MB, které poslouží jako záchrana, když naplníte SDHC/SD paměťovou kartu. Byla prodloužena i výdrž na jednu sadu baterií. Díky nízké spotřebě procesoru Venus Engine IV dvě AA baterie vydrží na více než 270 fotografií (CIPA). Pro snazší ovládání byla zvětšena ovládací a kurzorová tlačítka na zadní straně fotoaparátu. Zvláštní volba pouze u modelu LS85 umožňuje nastavit zjednodušené menu, takže vás nebudou obtěžovat a zdržovat položky v nabídce, které nepoužíváte.

O Software PHOTOfunSTUDIO 3.0

Součástí balení je nejnovější verze skvělého software PHOTOfunSTUDIO 3.0. Program je určen ke snadným úpravám a organizaci fotografií. Nová a velmi zajímavá je funkce Rozpoznávání tváří, která identifikuje a následně roztřídí fotografie podle obličejů. Obvykle, když hledáte snímek určité osoby, musíte procházet stovky obrázku, jeden po druhém. Ale PHOTOfunSTUDIO 3.0 to udělá za vás bez ohledu na to, jakým fotoaparátem byly pořízeny a to i v případě, kdy přidáváte nové snímky. Software také vytváří velice poutavé prezentace a ukládá videa (MOV nebo MPEG2) přímo na YouTube.

Ostatní
Značka: Panasonic
Příslušenství v balení: 2x AA baterie, USB kabel, šňůrka na ruku, software, návod
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 8,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1600x1200, 1920x1080, 2048x1360, 2048x1536, 2560x1440, 2560x1712, 2560x1920, 3264x1840, 3264x2176, 3264x2448, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 4 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 33-132
Minimální ohnisková vzdálenost: 33 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 132 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 5 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 60
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Scénické režimy: portrét, krajina, sport, noční portrét, autoportrét, potraviny, párty, světlo svíček, ohňostroj, noční obloha (15, 30, 60 s), dítě 1, 2, domácí mazlíček, sníh, svítání, vysoká citlivost, pláž, snímky z letadla
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 50 MB
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 96,7 x 62 x 29,8
Hmotnost: 128 g
Barva: stříbrná
 
Externí blesk
Směrné číslo: 5,5

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Panasonic Lumix DMC-LS85 stříbrný

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (20 - 11)

 • 20

  Bouška
  Reaguje na 18 | Obávám se, že v této kategorii žádný jiný model nenabídne lepší výsledky.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.01.2010 | Reagovat

 • 19

  Bouška
  Reaguje na 16 | Dobrý den, funkcemi jsou velmi podobné, pokud jde o kvalitu obrazu, jsou na tom v podstatě stejně. Výhodou FS62 je jen to, že má v balení nabíječku a Li-ion akumulátor, zatímco LS85 je na AA články, které se prodávají zvlášť, stejně, jako nabíječka.

  Luděk Bouška - Megapixel, 28.01.2010 | Reagovat

 • 18

  Avatar
  A mohli by ste mi poradiť nejaký fotoaparát do 3000 alebo 4000Kč, ktorý robí dobré fotky aj v miestnosti? Ďakujem

  Andrea, 27.01.2010 | Reagovat

 • 17

  Avatar
  Reaguje na 14 | Dobrý den, v obou variantách počítejte s horším výsledkem snímků v místnosti, pokud tento aspekt opominu raději LS85.

  Bohouš Brož - Megapixel, 26.01.2010 | Reagovat

 • 16

  Avatar
  Dobrý deň, je lepšia voľba ls 85 alebo fs62? Ďakujem

  Andrea, 26.01.2010 | Reagovat

 • 15

  Avatar
  Reaguje na 14 | V této cenové relaci je špatné do focení v místnosti při horším osvětlení, prakticky všechno. Každopádně Panasonic je lepší varianta než Nikon v případě kompaktních foťáků. Pokud chcete fotit slušně i v místnosti za horšího osvětlení, tak je to spíš na Panasonic L3X než toto.

  Daemonius, 23.01.2010 | Reagovat

 • 14

  Avatar
  Dobrý večer. Potřebuju radu ,pro rodinné fotky raději NIKON COOLPIX L20 nebo tento LUMIX 85? Měla jsem celkem drahý Olympus, ovšem špatná volba, v místnosti dost špatné fotky.Děkuju

  Alena, 21.01.2010 | Reagovat

 • 13

  Avatar
  Dobrý den všem, nedávno jsem tento foťák zakoupil ve vaší prodejně a musím říct, že se mi moc líbí ! Menu je pěkné a přehledné, reproduktor přehrává zvuk z nahraných videí velmi čistě. Doporučuji všem, kteří ještě váhají o koupi tohoto fotoaparátu, je vážně pěkný a dobře se s ním fotí.

  David, 05.01.2010 | Reagovat

 • 12

  Avatar
  Reaguje na 11 | Dobrý den, bohužel to není možné.

  Bohouš Brož - Megapixel, 28.12.2009 | Reagovat

 • 11

  Avatar
  Dobry den, mohu do tohoto fotaku pouzivat pamet. kartu z Olympusu - XD - 1MB. Dekuji za odpoved.

  Alena Dorkova, 26.12.2009 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím