010299
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Panasonic DMC-FX3 černý
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Panasonic DMC-FX3 černý?
„Panasonic DMC-FX3 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.05.2007

Panasonic DMC-FX3 černý
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Pokud hledáte fotoaparát, se kterým pořídíte pěkné snímky na dovolené nebo na každodeních procházkách, pokud ho chcete mít neustále po ruce, je FX3 dobrá volba. Díky snadnému ovládání s ním může fotoit opravdu každý, tedy jak naprostý začátečník, tak velmi zkušený fotograf, kterému nebude vadit,…
Popis a parametry
Ultrakompaktní digitální fotoaparát se stabilizací obrazu, jednoduchým ovládáním a dobrými obrazovými výsledky. Rozlišení 6,0 Mpx, Objektiv Leica, 3x optický zoom (35-105 mm), ISO až 1600, LCD 2,5 palce, tělo z hliníku, české menu, 125 g
DMC-FX3EG-K má 3x optický zoom LEICA od 35mm, MEGA optický stabilizátor obrazu (O.I.S), rozlišení 6.37MP s možností výběru formátu 4:3 / 3:2 / 16:9, VENUS ENGINE PLUS, JPEG, objektiv VARIO-ELMARIT f =2.8 - 5.0 / 35 - 105mm (35mm), rozsah závěrky 8s-1/2000s (15, 30, 60s v programu Hvězdné nebe), 16 motivových programů s nápovědou + ekonomický režim, 2.5" POWER LCD panel (115K pixelů), sériové snímání 3/2 snímky/s MEGA BURST do vyčerpání karty, režim makro (od 5cm), 1/3/5/bodový-autofokus, režimy pro superrychlé ostření, světlo pro ostření ve tmě, zonální měření, korekce expozice +/- 2EV po 1/3EV, ISO 100/200/400 + režim Vysoké citlivosti do 1600 ISO, manuální vyvážení bílé barvy, vestavěný blesk, histogram, AUTO BRACKETING, možnost úpravy podání snímku (přírodní, normální, syté),ozvučené VGA videoklipy 4:3/16:9, animace, audiodabing, automatické otáčení snímků při reprodukci, nápověda v češtině, ultrakompaktní velikost, přiloženo - Li-ion akumulátor 3.7V / 1150mAh, USB kabel / software, tělo přístroje vyrobeno z hliníku. Ovládání a menu přístroje kompletně v ČEŠTINĚ.
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 5 cm |
| Počet AF bodů | 1 |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1280x960, 1600x1200, 2048x1360, 2816x2112, 2816x1880, 2816x1584 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Konstrukce objektivu | 7 členů (3 asférické) / 6 skupiny |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
| Rychlost sériového snímání | 3 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3,7 |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MOV |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 94,1 x 51,1 x 24,2 |
|---|---|
| Hmotnost | 125 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | nabíječka, akumulátor, AV kabel, USB kabel, šňůrka na ruku, Software, návod |
|---|---|
| Značka | Panasonic |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie

PolarPro Memory Card Case Slate CFEB Edition II Mountain
1 390 Kč
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Panasonic DMC-FX3 černý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Panasonic DMC-FX3 černý použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Panasonic DMC-FX3 černý
Související články s Panasonic DMC-FX3 černý
Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Získejte slevu na vybrané objektivy Lumix při nákupu s tělem
Pořiďte si do 8. 9. 2025 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II, DC-S5 II nebo DC-S5 IIx společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 6. 8. 2025 v 10:15

Dotazy k Panasonic DMC-FX3 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.















Komentáře
f
ferneticek, 8. 7. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
r
roman, 7. 7. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
m
mipo, 22. 6. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 6. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
z
zdenek, 12. 6. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 6. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
z
zdenek, 12. 6. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 28. 5. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
R
Roman, 27. 5. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
R
Roman, 27. 5. 2007 |Panasonic DMC-FX3 černý |Reagovat
Všechny dotazy (137)