ID: 004363

Digitální kamera Panasonic HDC-SD900

  • Optický zoom: 12 x

Sháníte Panasonic HDC-SD900?

„Panasonic HDC-SD900“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Videokamera HDC-SD800 je vybavena systémem 3MOS, který nabízí 7,59 milionu efektivních bodů pohyblivého obrazu (2,53 megapixelů x 3). Záznam v rozlišení 1080/50p (Full HD, 1920 x 1080, 50 progresivní záznam) při datovém toku 28-Mbps poskytuje zhruba dvojnásobek informací, čímž se dosahuje dokonalé kvality obrazu, která přesahuje dokonce běžný obraz v rozlišení Full HD. Užijte si mimořádně jemný obraz, bohaté detaily a dokonalou krásu záznamu v rozlišení Full HD a to i v 3D. Tento model je vybaven 3,5palcovým LCD displejem a novým dotykovým ovládáním, jednou z nových funkcí je „Touch Zoom“ (dotykový zoom) umožňující pomalé a stabilní zoomování při natáčení pomocí jediné ruky. Produktová sekce: Videokamery Panasonic

Alternativy k již neprodávanému Panasonic HDC-SD900

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Panasonic HDC-SD900

Parametry a popis

Panasonic HDC-SD900

 

Vlastnosti

  • Systém Advanced 3MOS
  • Záznam v rozlišení 1080/50p (Full HD 1920 x 1080, 50 progresivní záznam)
  • NOVÝ HYBRID O.I.S. (optický stabilizátor obrazu)
  • Natáčení 3D obrazu pomocí volitelného 3D konverzního objektivu
  • Velký 3,5palcový LCD displej s dotykovým ovládáním*
  • Záznam na paměťové karty SDXC/SDHC/SD

Systém 3MOS nabízí 7,59 milionu efektivních bodů pohyblivého obrazu (2,53 megapixelů x 3). Tento snímač rozděluje světlo, které přijímá přes objektiv, na tři základní barvy - červenou, zelenou a modrou - a každou barvu zpracovává samostatně, takže nabízí obraz s výrazně lepší kvalitou barev, detaily a přechody barev než systém snímačů 1MOS.

Záznam v rozlišení 1080/50p (Full HD, 1920 x 1080, 50 progresivní záznam) při datovém toku 28-Mbps poskytuje zhruba dvojnásobek informací oproti záznamu v rozlišení 1080i (prokládaný), čímž se dosahuje dokonalé kvality obrazu, která přesahuje dokonce běžný obraz v rozlišení Full HD. Minimalizuje přetrvávající zrakové vjemy a blikání způsobené pohybem objektu a nabízí svěží obraz se všemi detaily. Užijte si mimořádně jemný obraz, bohaté detaily a dokonalou krásu záznamu v rozlišení 1080/50p (Full HD 1920 x 1080, 50 progresivní záznam).

HYBRID O.I.S. je systém optické/elektrické stabilizace obrazu. Kromě rozmazání způsobeného vertikálními/horizontálními pohyby zápěstí detekuje jemné rozmazání způsobené vertikálním/horizontálním pohybem celé paže a tyto pohyby vyrovnává pomocí objektivu v optickém systému a snímače v elektrickém systému. Při elektrické stabilizaci obrazu se díky využití nepoužité části snímače při zoomování potlačuje zhoršení obrazu. Účinné opravování obrazu zaručuje nádherný obraz i při natáčení za pohybu nebo zoomování.

Stačí, když uživatel k videokameře připojí volitelný konverzní objektiv pro 3D (VW-CLT1), a může pořizovat 3D záznamy ve formátu AVCHD. S využitím technologie 3MOS od společnosti Panasonic mohou uživatelé snadno vytvářet vlastní mimořádně realistické 3D filmy. Formát AVCHD umož??uje přehrávání pomocí televizoru VIERA a přehrávače/rekordéru Blu-ray DiscTM od společnosti Panasonic. * Vyžaduje televizor schopný paralelního způsobu přehrávání 3D, 3D brýle a připojení pomocí HDMI kabelu. ** Některé modely 3D televizorů VIERA mohou vyžadovat aktualizaci firmwaru.

Tento model je vybaven 3,5palcovým LCD displejem a novým dotykovým ovládáním, což umož??uje snadnější natáčení a přehrávání než u předchozích modelů. Jednou z nových funkcí je „Touch Zoom" (dotykový zoom) umož??ující pomalé a stabilní zoomování při natáčení pomocí jediné ruky. Mezi nové funkce dále patří „Touch Shutter" (dotyková spoušť), která automaticky zaostří a pořídí fotografii objektu, kterého se uživatel na displeji dotkne.* Uživatel rovněž může posouváním prstu po displeji měnit stránky náhledů. * Nelze použít při natáčení videí.

Objektiv
Optický zoom: 12 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 35-420
Digitální zoom: 700
Ohnisková vzdálenost pro video (nejkratší - eqv. 35mm): 35 mm
Světelnost objektivu zoom: 1,5-2,8
Minimální ohnisková vzdálenost: 35 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 420 mm
Typ stabilizátoru: Optický
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 1,5
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 2,8
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Počet audio kanálů: 5.1
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
 
Fyzikální specifikace
Hmotnost: 395 g
Rozměry v mm: 66 x 72x 146
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 7,89 Mpx
Typ snímače: MOS
Formát snímače: 1/4,1
Rozlišení fotografií: 1920x1080
Počet snímačů: 3
 
LCD
Velikost displeje: 3,5 "
Rozlišení displeje: 460800
Dotykový displej: Ano
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 1/25
Nejkratší expoziční čas: 1/8000

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím