ID: 004365

Digitální kamera Panasonic HDC-TM10 + SD 8GB karta + brašna DFV 42 zdarma!

 • Značka: Panasonic

Sháníte Panasonic HDC-TM10 + SD 8GB karta + brašna DFV 42 zdarma!?

„Panasonic HDC-TM10 + SD 8GB karta + brašna DFV 42 zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce umožňují v každém okamžiku natáčení Full-HD videa v rozlišení 1920 x 1080, výkonný 16x optický zoom podporovaný funkcí Advanced O.I.S., až 8GB záznamu na paměťovou kartu SDHC/SD pomocí funkce Relay Recording. Produktová sekce: Videokamery Panasonic

Parametry a popis

Panasonic HDC-TM10

Full-HD kompaktní videokamera vyznačující se 16x optickým zoomem a systémem Advanced O.I.S. (optický stabilizátor obrazu) s funkcí Active Mode.

Díky hmotnosti nižší než 227 g je kamera HDC-TM10 lehká, takže nejste unaveni ani po dlouhém natáčení. Její kompaktní konstrukce vám padne do dlaně, natáčíte-li kdekoliv a kdykoliv ve vysoké kvalitě s Full-HD rozlišením 1920 x 1080. Tuto kompaktní kameru lze snadno zasunout do kabelky nebo do kapsy, takže jste připraveni natočit videozáznam tak snadno, jako když pořizujete fotografii.

Velmi výkonný 16x optický zoom jasně zachytí i vzdálené objekty, přičemž systém Advanced O.I.S. minimalizuje neostrost. Tato funkce stabilizace obrazu je důležitá pro zachování Full-HD kvality obrazu během zoomování, kdy chvění ruky roste přímo úměrně s mírou přiblížení. Systém Advanced O.I.S. zvládne chvění ruky až 4000krát za sekundu a ve spolupráci s 16x optickým zoomem vytvoří zřetelné a ostré záběry vzdálených objektů. A protože se jedná o funkci optickou, ztráta kvality obrazu je minimální.

oderní systém Advanced O.I.S. firmy Panasonic podporuje potlačení vlivu chvění ruky během natáčení videa i pořizování fotografií. Nová funkce Active Mode ještě dále rozšiřuje rozsah korekce chvění ruky během natáčení při chůzi nebo jiném pohybu. Její silný opravný účinek redukuje ten typ chvění ruky, který se často vyskytuje při natáčení za pohybu, takže obraz je ostrý a čistý.

Kamera HDC-TM10 se vyznačuje funkcí iA (Intelligent Auto), která automaticky aktivuje několik praktických funkcí snímání. Patří sem funkce AF/AE Tracking, která automaticky sleduje pohybující se objekt a zajišťuje trvale nádherný obraz. Jakmile se na obrazovce dotknete vybraného objektu a uzamknete jej, funkce AF/AE Tracking udržuje zaostření a parametry expozice, i když se objekt pohybuje nebo zabočí do strany. Objekt je tudíž nasnímán při optimálním nastavení AF/AE (automatické zaostření/automatická expozice).

Kamera HDC-TM10 ukládá Full-HD záznam do vestavěné paměti o velikosti 8 GB, nebo na paměťovou kartu SDHC/SD (volitelně)*. Vyznačuje se funkcí Relay Recording. Jakmile je vestavěná paměť plná, tato funkce automaticky přepne ukládání záznamu na volitelnou kartu SDHC/SD bez přerušení nahrávání. Takže při použití samostatně prodávané paměťové karty 32GB SDHC můžete nahrávat až 15 hodin** v režimu HE. *Použití paměťové karty SDHC/SD se liší podle trhu. ** Přibližný údaj.

 

Ostatní
Značka: Panasonic

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (18 - 9)

 • 18

  Lukeš
  Reaguje na 17 | Dobrý den, samozřejmě rozlišení není všechno. Některé kamery bez HD mohou mít lepší obraz obrazový výstup než ty z HD. Jde především o tom na čem pak obraz promítáte. Pro rodinné účely vám mohu v této třídě nabídnout například kameru http://www.megapixel.cz/sony-dcr-sr58e

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 17.05.2010 | Reagovat

 • 17

  Avatar
  Dobrý den chci se zeptat, je pro kvalitu obrazu až tak důležité jestli je kamera HD, nebo né, nebo více záleží na kvalitě optiky, čipu atd? Kterou kameru by jste mi doporučil na natáčení rodinného videa občas nějaký sport, jako nejlepší poměr cena/výkon do 10tis., nejlépe s opt. stabilizátorem? Děkuji

  Martin, 15.05.2010 | Reagovat

 • 16

  Avatar
  Děkuji za odpověd ,jen mě překvapilo jaké je přiblížení oproti fotoaparátu..

  hampl, 30.04.2010 | Reagovat

 • 15

  Lukeš
  Reaguje na 14 | Dobrý den, pokud nejde "odzoomovat" tak je to v pořádku. Kamery mají oproti fotoaparátům delší ohniskovou vzdálenostt takže na 1xzoom přibližují víc než fotoaparáty na 1x zoom.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 30.04.2010 | Reagovat

 • 14

  Avatar
  na displeji je naspano po zapnutí 1x zoom a obraz je oproti tomu co vidím přiblížený ...srovnával jsem to i s levným fotoaparátem u kterého obraz oproti skutečnosti není vůbec přiblížený...

  hampl, 29.04.2010 | Reagovat

 • 13

  Lukeš
  Reaguje na 12 | Dobrý den, nejsem si zcela jist jestli dobře chápu dotaz. Jednou přiblížený proti tomu co vidíte, nebo že kamera sama nazoomje a jde s ní odzoomovat?

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 29.04.2010 | Reagovat

 • 12

  Avatar
  Dobrý den Nedávno jsem si u vás koupil videokamera panasonic hdc sd10.Když zapnu kameru tak mi připadá že je obraz z kamery jednou přiblížený.Jedná se o závadu nebo je to běžné?

  hampl, 28.04.2010 | Reagovat

 • 11

  Bouška
  Reaguje na 10 | Dobrý den, ano, záleží to na programu, který k tomu použijete, ale kvalita bude poměrně nízká díky malému rozlišení.

  Luděk Bouška - Megapixel, 12.04.2010 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Dají se porídit ze záznamu fotky?

  Ivan Netušil, 09.04.2010 | Reagovat

 • 9

  Avatar
  Děkuji za odpověď, těch kamer co zvládnou 60fps ve full HD je na trhu údajně docela dost i v nižších cenových relacích (sám jsem po tom nijak zvlášť nepátral), ale zvládá to i například tahle (Toshiba Camileo X100). U kamery Panasonic HDC-TM10 mě ale naprosto nadchla funkce AF/AE Tracking, protože mám zkusěnosti kdy kamery mívají problémy při snímání pohybu (neostrost obrazu). Taky stabilizátor obrazu vypadá velice kvalitně...

  Aleš Vaněk, 09.04.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím