010250
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Panasonic Lumix DMC-FS33 červený
- Rozlišení snímače: 14,1 Mpx
- Optický zoom: 8 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Panasonic Lumix DMC-FS33 červený?
„Panasonic Lumix DMC-FS33 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 28.11.2010

Panasonic Lumix DMC-FS33 červený
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-FS33 červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-FS33 červený použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Využijte nákup na splátky s 0% navýšením do 31. 12. 2010! Kompaktní model Panasonic Lumix DMC-FS33 představuje spojení výkonu a stylu díky širokoúhlému 6-ti násobnému optickému zoomu a optickému stabilizátoru obrazu Panasonic, kterými je vybaven. Navíc disponuje vedle celé řady scénických režimů inteligentní automatikou a možností pořizovat videozáznamy v kvalitě HD.
Širokoúhlý fotoaparát s objektivem LUMIX DC 28 mm, 8x optickým zoomem s Ai(Intelligent Auto) pokročilou detekcí obrazu.
DMC-FS33 8x optický zoom, 28mm širokoúhlý objektiv Lumix DC VARIO (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 28-224 mm). 28mm širokoúhlý objektiv s 8x optickým zoomem při 14,1 megapixelovém rozlišení umožní pořídit záběr rozlehlé krajiny nebo ve stísněných podmínkách zachytit na snímku všechny své přátele. CCD snímač společně s funkcí extra optického zoomu zvýší 8xzoom na 16,9xzoom a to při 3 megapixelovém rozlišení nebo i nižším.
iA (Intelligent Auto) režim umož??uje každému uživateli pořizovat krásné snímky. Režim Photo iA řídí funkce MEGA O.I.S., Inteligentní řízení ISO, Inteligentní detekce scény, Detekce tváří. K dispozici je také režim Movie iA, který řídí funkce MEGA O.I.S., Inteligentní detekce scény, Detekce tváří AF/AE.
DMC-FS33 má velký dotykový displej 3,0" s rozlišením 230 000 bodů a širokým sledovacím úhlem, což umož??uje výbornou kontrolu obrazu při fotografování i prohlížení. Uznávané funkce Intelligent LCD fotoaparátů LUMIX automaticky nastavuje jas displeje v 11 krocích podle okolních podmínek. Tento LCD displej poskytuje ostrý a jasný obraz prakticky za všech podmínek, od focení v noci po jasné denní scény, včetně snímků z nadhledu i z podhledu. Díky tomu si můžete snímky prohlížet s rodinou i přáteli.
DMC-FS33 disponuje funkcí Speed Sonic AF, Vylepšením funkce AF bylo dosaženo vyšší rychlosti zpracování, optimalizace a paralelizace prvků pro softwarové zpracování. Výsledkem je vyšší rychlost než při použití AF. Došlo k nahrazení lineárního zpracování paralelním a tím dosažením ultra vysoké rychlosti zapnutí. start-up time.
Fotoaparát DMC-FS33 nahrává video ve vysokém rozlišení (1280 x 720 pixelů při 30 fps ve formátu Motion JPEG). Technologie smíšení pixelů umož??uje jasné motion-nahrávání obrazu i při nízké hladině osvětlení. DMC-FS33 může zaznamenávat videoklipy ve vyšším rozlišení WVGA (848 x 480 pixelů při 30 fps) nebo ve standardním rozlišení VGA (640 x 480 pixelů při 30 fps) a QVGA (320 x 240 pixelů při 30 fps) .
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,33 |
| Rozlišení snímače | 14,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 2560x1920, 4320x2880, 4320x2432, 4320x3240, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 8 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-224 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 224 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 5 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 6400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 5,8 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 100 x 56,5 x 27,2 |
|---|---|
| Hmotnost | 140 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Panasonic |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,04 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Panasonic Lumix DMC-FS33 červený
Související články s Panasonic Lumix DMC-FS33 červený
Lumix s extra bonusem 7 200 Kč!
Využijte časově omezenou nabídku LUMIX TRADE-IN a získejte štědrý bonus 7 200 Kč na pořízení profesionální techniky Panasonic. Tato mimořádná podpora se vztahuje na vybrané modely řady S1 II a S1R II…
28. 4. 2026 v 15:17

Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Dotazy k Panasonic Lumix DMC-FS33 červený
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.












Komentáře