Digitální kompakt
Panasonic Lumix DMC-FS37 červený
- Rozlišení snímače: 16,1 Mpx
- Optický zoom: 8 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Panasonic Lumix DMC-FS37 červený?
„Panasonic Lumix DMC-FS37 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 28.07.2011

Panasonic Lumix DMC-FS37 červený
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-FS37 červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-FS37 červený použitý fotoaparát v bazaru
Parametry
Nakupujte na splátky s 0% navýšením do 28/2/2011!.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 2560x1920, 4608x3456, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 8 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-240 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 240 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Makro od | 5 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| ISO - minimální citlivost | 100 |
|---|---|
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 99,2 x 56,5 x 27,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 159 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Panasonic |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,07 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Panasonic Lumix DMC-FS37 červený
Související články s Panasonic Lumix DMC-FS37 červený
Lumix s extra bonusem 7 200 Kč!
Využijte časově omezenou nabídku LUMIX TRADE-IN a získejte štědrý bonus 7 200 Kč na pořízení profesionální techniky Panasonic. Tato mimořádná podpora se vztahuje na vybrané modely řady S1 II a S1R II…
28. 4. 2026 v 15:17

Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Dotazy k Panasonic Lumix DMC-FS37 červený
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.












Komentáře