039541
zkopírováno do schránky
Bezzrcadlovka
Panasonic Lumix DC-GX800 tělo černý
- Formát snímače: 4/3
- Rozlišení snímače: 16 Mpx
- Typ bajonetu: Micro 4/3
- Rychlost sériového snímání: 5,8 sn./s
- Typ paměťové karty: Micro SD
Sháníte Panasonic Lumix DC-GX800 tělo černý?
„Panasonic Lumix DC-GX800 tělo černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 08.03.2022
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Alternativy k již neprodávanému Panasonic Lumix DC-GX800 tělo
Alternativy k již neprodávanému Panasonic Lumix DC-GX800 tělo
Panasonic Lumix DMC-G80 tělo
4 (2×)
13 990 Kč

Dárky za 3 990 Kč
Sony Alpha A7 III tělo - zpětná sleva 3 750 Kč
4.8947 (95×)
32 990 Kč
31 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Dárky za 4 980 KčStudentský cashback 3 750 KčProtiúčetBonus 10 %
Sony Alpha A7 IV tělo - zpětná sleva 7 500 Kč
4.96 (50×)
53 990 Kč
51 990 Kč
Praha
Komunardů 42, Holešovice
Brno
Čechyňská 547/5
Ostrava
28. října 960/178

Dárky za 6 480 KčStudentský cashback 7 500 KčProtiúčetBonus 15 %
Panasonic Lumix G100D tělo černý
od 17 490 Kč


Panasonic Lumix DC-GX800 tělo černý
Popis a parametry
Panasonic Lumix DMC-GX850 tělo - klasický micro 4/3 senzor o 16MP, obrazový procesor Venus Engine, hloubka z Defocus autofocus systému, 4k Video, 4k photo mode. Dotykový displej je polohovatelný o 180° a umožňuje tak skvělá selfie. Fotoaparát můžete ovládat svým telefonem za použití Wi-fi.
- iA+ (Intelligentní Auto) Mod pro foto a video
Pro začátečníky je iA snadný způsob jak dosáhnout krásných snímků s pomocí několika asistenčních funkcí, včetně AF sledování, intelignentního výběru scény, rozpoznávání obličejů, inteligentní ISO a rozpoznávání jídla.
- Průvodce scénami
Průvodce scénami nabízí 21 obrázků, vyfocených profesionálními fotografy. Můžete si vybrat ten, který nejlépe odpovídá situaci, co právě fotíte, a optimální parametry pro vaši scénu budou automaticky nastaveny,
- Kreativní ovládání
LUMIX GX850 využívá řadu uměleckých funkcí a přidává tak zábavu k běžnému digitálnímu focení. Populární kreativní mod přináší 22 možností filtrů a nastavení.
- Time Lapse / časosběrný režim
Fotoaparát automaticky začne nahrávat fotografie do sekvence, jakmile nastavíte počet fotografií a interval mezi nimi.
- Snap Movie
Uživatelé mohou nahrávat video v krátkém intervalu (2/4/6/8 sec) v podstatě nahráváte pohybující se foto. V této funkci je přístupný rack focusing nebo přidání fade efektu (barvy in/out, z/do černé, z/do bílé)
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|---|
| Podle použití | Pro začátečníky |
Expozice a fotografování
| Blokování AE | Ano |
|---|---|
| Poměr stran snímku | 16:9, 1:1, 3:2, 4:3 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 5 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 25600 |
| Rychlost sériového snímání | 5,8 sn./s |
| Panorama | Ano |
| HDR | Ano |
| Datové razítko | Ne |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
| Scénické režimy | Ano |
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 4/3 |
| Rozlišení snímače | 16 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 4592x3448 |
| Technologie snímače | Live MOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 4:3 |
| Velikost snímače (mm) | 17,3 x 13 |
| Crop faktor | 2 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Synchronizační čas blesku | 1/50 |
| Směrné číslo blesku | 4 |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ne |
| Externí blesk v balení | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ne |
| Výstup na studiový blesk (x kontakt) | Ne |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 210 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | Venus Engine |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Micro 4/3 |
|---|
Objektiv
| Stabilizátor obrazu | Ne |
|---|
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka / elektronická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/16000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1040000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | MP4, JPEG, RAW, AVCHD |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 4K UHD (3840x2160) |
| Časosběrné snímání | Ne |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | AVCHD, MP4 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 30 sn./s |
Fyzikální specifikace
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Rozměry v mm | 107 x 65 x 33 |
| Hmotnost | 269 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | Micro SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Baterie, nabíječka, krytka, popruh |
|---|---|
| Značka | Panasonic |
| Typ produktu | Bezzrcadlovka |
Bezdrátové sítě
| Wi-Fi | Ano |
|---|
Doporučené objektivy
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené příslušenství
Doporučujeme
Paměťové karty
Stativy
Poutka / popruhy
Náhledové monitory / rekordéry
Akumulátory / baterie
Literatura
Čtečky karet
Pouzdra na karty / baterie
Dárkové nebo slevové poukazy
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DC-GX800 tělo použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DC-GX800 tělo použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Panasonic Lumix DC-GX800 tělo
Související články s Panasonic Lumix DC-GX800 tělo
Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Získejte slevu na vybrané objektivy Lumix při nákupu s tělem
Pořiďte si do 8. 9. 2025 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II, DC-S5 II nebo DC-S5 IIx společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 6. 8. 2025 v 10:15

Dotazy k Panasonic Lumix DC-GX800 tělo
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.

















































Komentáře
KP
Dobrý den, oba objektivy jsou s Vaším fotoaparátem kompatibilní.
Prodejce Megapixel.cz, Kateřina Podhorová, 9. 2. 2021 |Panasonic Lumix DC-GX800 tělo |Reagovat
DV
Dobrý den,
Hledám objjektivy k tomuto tělu a mám dotaz zda je kompatibilní s těmito na vašem bazaru
https://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-dg-25-mm-f-1-7-h-h025me-s-bazar
https://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-g-vario-45-150mm-f-4-0-5-6-asph-bazar-1610370036
Bajonet sedí, ale typ snímače je značený 4/3 a na objektivech vhodný pro Micro 4/3. Nevím jaký je v tom rozdíl a jestli by s tím nebyl problém.
Děkuji
David Vlček, 9. 2. 2021 |Panasonic Lumix DC-GX800 tělo |Reagovat
Dobrý den,
v tomto případě bych se zkusil zaměřit spíše na Sony RX100 III nebo g7x mark II od Canonu.
Prodejce Megapixel.cz, Martin Čiháček, 6. 8. 2018 |Panasonic Lumix DC-GX800 tělo |Reagovat
PO
Dobrý den,
mám prosbu o Vaši radu. Chci si koupit nový fotoaparát, který by se měl vejít pokud možno do kapsy. Měl by být po ruce na každém mém výletě nebo při sportovním výletě, když jedu na kole, nebo jdu přírodou, popřípadě by měl vyfotit i architekturu. Kvůli velikosti uvažuji o Panasonic Lumix DC-GX800, který má již snímač 4/3, ale je ještě dostatečně malý, pak uvažuji o Sony DSC - RX 100 I až III, nebo Canon Power Shot G7X Mark II (oba snímač 1"). Který s těchto uvedených fotoaparátů mi při své velikosti bude dávat nejlepší výsledky, který doporučíte. Jako další možnosti, které jsou už větší a jsou už do velké kapsy nebo do ledvinky vidím Olympus PEN 8 nebo 9 nebo Panasonic TZ 200. Nebo navrhněte nějakou Vaší alternativu. Děkuji Vám za Vaší radu. Přeji Vám hezký den. Ondráček
Přemysl Ondráček, 5. 8. 2018 |Panasonic Lumix DC-GX800 tělo |Reagovat
MU
Dobrý den, jaké podmínky máte na mysli?
Prodejce Megapixel.cz, Michal Unar, 23. 4. 2018 |Panasonic Lumix DC-GX800 tělo |Reagovat
JK
https://www.megapixel.cz/jupio-kit-2x-dmw-blc12e-usb-dual-charger-pro-panasonic
Ještě dotaz k nabíječce. Lze uvedená nabíječka a baterie použít bez nějakých podmínek (záruka)?
Děkuji.
Jaroslav Kvapil, 23. 4. 2018 |Panasonic Lumix DC-GX800 tělo |Reagovat