ID: 016832

Digitální kompakt Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!

Sháníte Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!?

„Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!?

Začít s výkupem

Kompaktní fotoaparát Panasonic Lumix LX5 je nástupcem modelu LX3, který svými kvalitami získal uznání nejen u odborné fotografické veřejnosti. Nový model LX5 přichází s celou řadou inovací: Je osazen přepracovaným objektivem Leica DC VARIO-SUMMICRON se světelností f2,0 a ohniskovým rozsahem 24 – 90 mm (3,8x zoom). Inovovaný obrazový procesor Venus Engine FHD ve spolupráci s novým 10,1 Mpx CCD snímačem zajišťuje rychlé a precizní zpracování snímků. Produktová sekce: Digitální kompakty Panasonic

Alternativy k již neprodávanému Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!

Obsahem zvýhodněné sady je:

Panasonic Lumix DMC-LX5 + JJC automatická krytka objektivu ALC-5 pro LX5 + JJC adaptér na filtr LA-52LX5 pro LX5 + Akira UV filtr HMC 52mm

Kompaktní fotoaparát Panasonic Lumix LX5 je nástupcem modelu LX3, který svými kvalitami získal uznání nejen u odborné fotografické veřejnosti. Nový model LX5 přichází s celou řadou inovací: Je osazen přepracovaným objektivem Leica DC VARIO-SUMMICRON se světelností f2,0 a ohniskovým rozsahem 24 – 90 mm (3,8x zoom). Inovovaný obrazový procesor Venus Engine FHD ve spolupráci s novým 10,1 Mpx CCD snímačem zajišťuje rychlé a precizní zpracování snímků. Produktová sekce: Digitální kompakty Panasonic

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Návrat krále - luxusní Panasonic Lumix LX5 v novém provedení

Po dvou letech vlády modelu LX3 se vrací král kategorie kompaktních fotoaparátů proslulý nekompromisní obrazovou kvalitou. Kombinace objektivu s extrémně vysokou světelností f2,0 a rozšířeného dynamického rozsahu garantuje královskou úroveň fotografií a videozáznamu i v nuzných světelných podmínkách.

Praha, 21. července 2010 - Kompaktní fotoaparát Panasonic Lumix LX5 je nástupcem modelu LX3, který svými kvalitami získal uznání nejen u odborné fotografické veřejnosti na celém světě a svou kategorii pozdvihl na zcela novou úroveň. Nový model LX5 přichází s celou řadou inovací a svého legendárního předchůdce překonává v mnoha parametrech: Je osazen přepracovaným objektivem Leica DC VARIO-SUMMICRON se světelností f2,0 a rozšířeným ohniskovým rozsahem z původní hodnoty 24 - 60 mm na 24 - 90 mm (3,8x zoom). Inovovaný obrazový procesor Venus Engine FHD ve spolupráci s novým 10,1megapixelovým CCD snímačem zajišťuje rychlé a precizní zpracování snímků. Řady vylepšení se dočkalo i tělo fotoaparátu - lepší stabilitu a držení fotoaparátu zajišťuje zesílený kožený grip a otočné kolečko „jog-dial" usnadňuje nastavení hodnot v manuálním režimu. Lumix LX5 je zkrátka fotoaparát pro opravdové fotografy, kteří od přístroje malých rozměrů očekávají velké věci.

Kvalita fotografií je přímo úměrná kvalitě objektivu a v tomto směru nabízí LX5 bezesporu maximum ve své kategorii. Širokoúhlý objektiv Leica DC VARIO-SUMMICRON s 3,8x zoomem (ekvivalent k 24 - 90 mm u kinofilmu) je již svým názvem zárukou nejvyšší obrazové kvality, který se může pochlubit ojedinělou hodnotou světelnosti f2,0, takže propustí přibližně dvojnásobek světla než objektivy se světelností f2,8, přičemž už tato hodnota je obecně považována za vynikající. Extrémně vysoká světelná propustnost nového objektivu není vše, důležitá je samotná optická kvalita při takto vysoké světelnosti, kterou objektiv Leica zajišťuje v míře vrchovaté a umožňuje snímat ostré a prokreslené snímky i v takových podmínkách, kde konkurenční přístroje potřebují blesk.

Dalším ve své kategorii vzácným parametrem je hodnota 24 mm na spodním konci ohniska. Ve srovnání s běžným 35mm fotoaparátem má LX5 o 213 % širší záběr a rozdíl je citelný i při srovnání s  28mm objektivem, kde je to 136 %. Výhodou špičkového širokoúhlého objektivu Leica je minimální zkreslení obrazu a prakticky nulový výskyt chromatické aberace, zdvojené kresby či jiných nežádoucích jevů, kterými trpí běžné objektivy.

Novinkou je také 10,1megapixelový CCD snímač s větším dynamickým rozsahem. Oproti svému předchůdci se snímač LX5 může pochlubit o 31 % vyšší citlivostí a o 38 % vyšší saturací. Výsledkem je redukce šumu při nastavení vysokých hodnot citlivosti a jemné barevné přechody s širokým dynamickým rozsahem při snímání kontrastních situací. Citlivý CCD snímač a objektiv s vysokou světelností se markantně projeví i při natáčení videozáznamů, kde si Lumix LX5 vystačí s minimálním osvětlením na úrovni 3 luxů.

K profesionální kvalitě videa a fotografií nemalým dílem přispívá i poslední generace obrazového procesoru Venus Engine FHD s technologií Inteligentní rozlišení. Systém automaticky rozeznává tři aspekty obrazu - obrysy objektů, oblasti s detailní texturou a oblasti s jemnými barevnými a tonálními přechody. Obrysy systém zvýrazní, aby na snímcích lépe vynikly, také u oblastí s texturou dochází k mírnému zvýraznění detailů. V barevných a tonálních přechodech se uplatňuje vyspělý systém redukce šumu, aby přechody působily plynuleji. Kromě celkového doostření dokáže nová technologie Inteligentní rozlišení zpracovávat signál pixel po pixelu optimálním způsobem, aby bylo zpracování co nejkvalitnější.
I přes vysoký výkon je obrazový procesor energeticky nenáročný, takže lze na jedno nabití akumulátoru vyfotografovat až 400 snímků.

Lumix LX5 jistě osloví především náročné fotografy, avšak i jako HD videokamera nabízí řadu kreativních možností. V kreativním režimu umožňuje LX5 ručně nastavit clonu i rychlost závěrky. Ruční nastavení rychlosti závěrky umožňuje vytvářet speciální „dramatické" efekty a je vhodné pro záznam rychle se pohybujících objektů. Také při natáčení videa je k dispozici zoom. Záznam se ukládá v datově úsporném formátu AVCHD Lite v HD rozlišení 1280 x720 bodů, který zabere poloviční prostor než video stejné kvality ve formátu Motion JPEG.

Řady vylepšení se dočkalo i tělo fotoaparátu - lepší stabilitu a držení fotoaparátu zajišťuje zesílený kožený grip a otočné kolečko „jog-dial" usnadňuje nastavení hodnot v manuálním režimu. Velmi oblíbený unikátní prvek umístění přepínače formátu snímaného obrazu přímo na objektiv fotoaparátu byl vylepšen o poměry stran 1:1, 3:2, 4:3 a 16:9. Tento přepínač funguje jak v režimu snímání statických snímků, tak v režimu videozáznamu, kde lze volit mezi poměrem stran 16:9 a 4:3. V režimu Multi Aspect dokáže CCD snímač současně zaznamenat snímky s poměrem stran 3:2, 4:3 i 16:9 a to vždy při zachování ohniska objektivu k danému poměru stran, což je unikátní vlastnost vybraných fotoaparátů Panasonic, takže si fotograf může později vybrat, který snímek použije. Novinkou je rovněž aktivní patice sáněk, která vedle systémového blesku umožňuje nasadit výklopný elektronický hledáček s živým náhledem.

Lumix LX5 má 3palcový (7,62cm) inteligentní LCD panel s 460 000 body. Jas panelu se upravuje automaticky (celkem má 11 úrovní) v závislosti na intenzitě okolního světla, čímž je zajištěna maximální možná viditelnost za všech podmínek. Velký panel výborně zobrazuje i drobné detaily, takže na něm fotograf může zkontrolovat správnost zaostření.

Ostatní
Značka: Panasonic

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Panasonic Lumix DMC-LX5 + autom. krytka + redukce na filtr + UV filtr 52mm!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (229 - 220)

 • 229

  Lukeš

  Reaguje na 228 | Dobrý den, v tomto případě už rozdíl není takový jako u klasických kompaktů.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 19.09.2012 | Reagovat

 • 228

  Avatar

  Reaguje na 227 | Ale Panasonic GF3 má větší snímač než Nikon, přesto byste si ho nevybral?

  Petr, 19.09.2012 | Reagovat

 • 227

  Lukeš

  Reaguje na 226 | Dobrý den, ano je. Větší snímače mají lepší odstup od šumu při vyšších citlivostech. Osobně bych asi volil Nikon 1 J1.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.09.2012 | Reagovat

 • 226

  Avatar

  Dobrý den, jaký je rozdíl ve výsledné kvalitě fotky při zhoršených světelných podmínkách mezi tímto fotoaparátem, Nikonem 1 J1 a Panasonicem GF3? Který je na tom nejlépe?díky

  Petr, 17.09.2012 | Reagovat

 • 225

  Lukeš

  Reaguje na 224 | Dobrý den, osobně doporučuji porovnat ukázkové snímky, které naleznete u obou přístrojů v záložce NÁZOR MEGAPIXELU. Jde o hodně podobné přístroje. Pocitově bych se asi přiklonil k Olympusu XZ1.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 08.07.2012 | Reagovat

 • 224

  Avatar

  Dobry den, prosim o Vas nazor - porovnani Panasonic LX5 a Olympus XZ1, predevsim v obrazove kvalite, rychlosti ostreni, pouziti pri nizke hladine osvetleni S diky a pozdravem Jan

  Jan, 05.07.2012 | Reagovat

 • 223

  Lukeš

  Reaguje na 222 | Dobrý den, v podstatě jste si odpověděla sama. K problému s Fuji X10 zatím nepodal nikdo žádné oficiální vyjádření. Já bych asi do něj šel i přes zmiňované, a možná trochu i nafouknuté potíže, ale rozhodnut se musí každý sám.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 11.06.2012 | Reagovat

 • 222

  Avatar

  Reaguje na 221 | Dobrý den, taky se rozhoduju mezi Fuji x1O a tímto Panasonicem LX5 a tápu.. O Fuji x10 se toho dost navykládalo a vypadá to, že nikdo není oficiálně schopen říct, jestli problémy už byly vyřešeny.. A navíc v Pardubicích není vůbec k vyzkoušení.. Potřebuju malý, ale dobrý kompakt..s možností manuálního nastavení.. Prosím poraďte ;-)

  Kateřina, 08.06.2012 | Reagovat

 • 221

  Lukeš

  Reaguje na 220 | Dobrý den, ke srovnání je nejlepší použít porovnávací tabulku. Celkově lze shrnout, že je Fuji technologicky přece jenom trochu vyspělejší.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 25.04.2012 | Reagovat

 • 220

  Avatar

  Dobrý den,mohu požádat o srovnání aparátů Panasonic LX5 a Fuji X10? Děkuji

  Cvrcek75, 25.04.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím