010485
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 12 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý?
„Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.09.2009

Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý
Ukázkové snímky
Parametry
Exklusivně v Megapixelu! Nový model DMC-TZ65 je stejně jako jeho kolega TZ6 určen pro běžné a velmi univerzální využití. Oproti předchůdcům vyniká především vynikajícím objektivem, jehož zoom má rozsah neuvěřitelných 25-300 mm v přepočtu na kinofilm. Díky takovému rozsahu se tedy ideálně hodí jak pro focení v interierech, tak pro snímání vzdálených detailů, což je vlastnost, kterou vyhledává stále více fotografů. A když k tomu přičteme velmi snadné ovládání a skvěle fungující inteligentní automatiku, je jasné, že TZ65 osloví skutečně široké spektrum běžných fotografů.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1600x1200, 3072x2304, 2048x1360, 2560x1920, 3648x2056, 2560x1712, 2560x1440, 3072x1728, 3648x2736, 3648x2432, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | Venus Engine IV |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 12 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 25-300 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 25 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 300 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 3 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 2,5 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 460000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 5,3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|---|
| Zoom při videu | Ano |
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 103 x 60 x 33 |
|---|---|
| Hmotnost | 229 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Akumulátor, nabíječka, USB kabel, AV kabel, řemínek, pouzdro na akumulátor, software |
|---|---|
| Značka | Panasonic |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,04 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý
Související články s Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý
Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Získejte slevu na vybrané objektivy Lumix při nákupu s tělem
Pořiďte si do 8. 9. 2025 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II, DC-S5 II nebo DC-S5 IIx společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 6. 8. 2025 v 10:15

Dotazy k Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.






















Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 17. 8. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat
J
Dělá se i v jiné barvě
Jirka, 16. 8. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat
V
Vašek, 27. 7. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat
BB
Prodejce Megapixel.cz, Bohouš Brož, 15. 7. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat
J
Jindra, 14. 7. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 7. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat
P
Pavel, 10. 7. 2009 |Panasonic Lumix DMC-TZ65 černý |Reagovat