062745
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. bazar
- Typ bajonetu: Micro 4/3
- Rozdělení podle ohniska: Teleobjektiv
- Stav zboží: Jako nové
- Značka: Panasonic
Sháníte Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. bazar?
„Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 02.08.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
zákazníků
Oproti Olympusu 75-300mm světelnost Rozsah 200-600mm Nevěřte těm co říkají že na ohnisku 300 není ostrý Tito lidé nikdy na ohnisko 600 nefotily Doporučuji
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Patrik, Beroun 2, 05.10.2015
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Bajonet
| Typ bajonetu | Micro 4/3 |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 100 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 300 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 5,6 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 17 členů / 12 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Délka objektivu | 126 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Vhodný pro žánr | Sport, Reportáže, Street foto, Koncerty |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Micro 4/3 |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 150 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 67 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 520 g |
Ostatní
| Značka | Panasonic |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. použitý objektiv
Související články s Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. použitý objektiv
Lumix s extra bonusem 7 200 Kč!
Využijte časově omezenou nabídku LUMIX TRADE-IN a získejte štědrý bonus 7 200 Kč na pořízení profesionální techniky Panasonic. Tato mimořádná podpora se vztahuje na vybrané modely řady S1 II a S1R II…
28. 4. 2026 v 15:17

Jarní cashback s technikou LUMIX
Využijte Jarní cashback na vybrané fotoaparáty LUMIX a získejte 2 400 Kč zpět. Akce platí na vybrané modely a sety zakoupené od 20. března do 10. května 2026.
25. 3. 2026 v 12:40

SmallRig klec pro fotoaparát Lumix S5 II: Má to smysl?
Každý, kdo začíná s natáčením videí a postupně si pořizuje všechno potřebné příslušenství (světla, mikrofon, náhledový monitor…) asi brzy zjistí, že bude muset na natáčení nosit buď lepící pásku,…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 3. 2026 v 15:45

Ušetřete až 15 000 Kč při koupi vybraného fotoaparátu Lumix spolu s objektivem
Pořiďte si do 31. 1. 2026 Panasonic Lumix DC-S1R II, DC-S1 II nebo DC-S5 II společně s vybraným objektivem, na který získáte slevu až 15 000 Kč!
ŽANETA SIKOROVÁ • 22. 9. 2025 v 12:51

Dotazy k Panasonic Lumix G VARIO 100-300mm f/4,0-5,6 MEGA O.I.S. použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.























Komentáře