Magazín

Produktové aktuality

Ateliérové sety pro youtubery a fotografy i to nejlepší z bazaru

Karolina NiklaschováAktualizováno: 27. 11. 2017 v 16:50 • Rubrika: Produktové aktuality

Ateliérové sety pro youtubery a fotografy i to nejlepší z bazaru

Být youtuberem nebo fotografem není vůbec jednoduchá a levná záležitost. Proto pro vás máme speciální ateliérové sety pro začínající i pokročilé youtubery a fotografy, kde najdete veškerou potřebnou výbavu pro nejrůznější situace. Pokud toužíte po profesionálním ateliéru doma, v bazaru pro vás máme kvalitní vybavení za parádní ceny.

Obsah

Speciální sety pro fotografování  v ateliéru vám poskytnou vše potřebné na vaší cestě za perfektní fotografií či videem. Vybrali jsme pár kategorií podle pokročilosti a znalostí oboru a připravili pro vás tu správnou nabídku setů za zvýhodněné ceny, které najdete jen u nás.

S jakou výbavou vkročit do světa youtuberingu?

Pokud začínáte natáčet videa doma nebo se pokoušíte i o ateliér, přinášíme vám lehký, dobře přenosný set. Pro domácí youtube tvorbu určitě potřebujete výbavu menších rozměrů, jelikož ne všichni máme doma dostatek prostoru na úschovu.

Set pro youtubery - začátečník obsahuje světla, studiový stojan, napájecí zdroj, redukci, kloubovou hlavu a bateriové pouzdro. Set je perfektní pro osvícení menších produktů nebo třeba na natáčení rozhovorů v tmavších prostorech

 

Set pro profláklého profíka

Pokud už pro vás youtubering není žádnou novinkou a potřebujete vybavení, které odpovídá profesionální scéně, sáhněte po výbavě pro pokročilé. Výbava je přizpůsobena jednoduché manipulaci, takže pro vás nebude problém přesunout ji i do terénu. Sada obsahuje Fomei KIT LED RING SMD (LED světlo se stojanem a pozadím)  + Genesis Base ABT Kit zelený + RODE mikrofon VideoMicro.

 

 

Učíme se fotografovat

Pokud si zatím jen tak pohráváte s myšlenkou fotografování nebo zdoláváte první krůčky k tomu stát se profesionálem, vyberte si set pro fotografy začátečníky. Set dvou zábleskových světel s výkonem 45Ws + Fomei Set BS-1 konstrukce pro pozadí + Fomei plastové pozadí COLORMAT 140x100cm Snow + Genesis Base ABT Kit zelený univerzální hliníkový stativ.

 

Fotíme jako experti s Canonem a Nikonem

Sety pro pokročilé jsou určené pro fotografy pracující  s Canonem nebo Nikonem. Najdete tam vše potřebné pro fotografování na profesionální úrovni. Sada obsahuje Blesk Digitalis Pro T400 TTL se stojanem, softboxem, adaptérem pro připojení softboxu a vysílačem s ovladačem HSS TTL  individuálně pro Canon nebo Nikon fotoaparáty. Lehké a univerzální blesky s podporou TTL.  Vyberte si tu správnou sadu vám přímo na míru a pořiďte si ji za výjimečnou cenu, kterou najdete jen u nás, právě teď. 

Profesionální domácí ateliér za skvělou cenu

Pokud jste vždycky snili o domácím ateliéru, teď máte skvělou příležitost. V bazaru máme speciální nabídku ateliérového vybavení, díky kterému si můžete zařídit téměř celý ateliér a to za výhodnou cenu. Veškeré vybavení je skoro nové a ve velmi dobrém stavu. Pořídit si můžete třeba světla, softboxy, fotografické deštníky, záblesková zařízení a mnoho dalšího.


Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.