Staňte se affiliate partnerem

Staňte se affiliate partnerem Megapixelu a vydělávejte společně s námi!

Inzerujte zboží z naší nabídky a vydělávejte s námi na jeho prodeji. Díky affiliate programu získáte provizi z ceny každého produktu nebo služby prodaného prostřednictvím odkazu na vašem webu.

Zapojit do affiliate programu se můžete ihned.

Stačí mít uživatelský účet nebo si jej vytvořit a kontaktovat nás na partneri@megapixel.cz. Do programu vás rádi zařadíme.

Jak to funguje?

V uživatelském účtu se vám po potvrzení partnerství zpřístupní nástroj pro vytváření unikátních odkazů. Unikátní odkazy můžete umístit na váš web nebo třeba na sociální sítě. Za každý produkt který zákazníci zakoupí po prokliku vašeho odkazu získáte provizi z jeho prodejní ceny.

Registrace do programu je zdarma a spolupráci uzavíráme na dobu neurčitou, registrovaný partner může mít pouze jeden affiliate účet. Partnerem se může stát právnická osoba, živnostník nebo fyzická osoba starší 15 let bez jakéhokoliv oprávnění k výdělečné činnosti se sídlem/bydlištěm v ČR

Jak počítáme provizi?

Zákazník přes vytvořený odkaz objedná například Canon EOS R6 tělo za 64 490 Kč a paměťovou kartu Lexar za 5 990 Kč. Pokud je na fotoaparát nastavena provize ve výši 0,5% a na paměťovou kartu 5%, tak výše provize pro vás v tomto případě je 324,95 Kč za fotoaparát a 299,50 Kč za paměťovou kartu.*

Přiznanou provizi si můžete přes svůj profil nechat vyplatit nebo jí můžete s bonusem až 20% využít na nákup zboží.

*Jedná se pouze o nezávazný modelový příklad, uvedené provize se mohou lišit. Prodejní ceny jsou platné k 17.10.2022.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.