012886
zkopírováno do schránky
Objektiv
Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet
Sháníte Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet?
„Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet“ již není v prodeji.

Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet
Parametry
Základní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností odpovídající 47 mm (při přepočtu na 35mm formát) se světelností f/1,9. Nabízí přirozený úhel záběru podobný lidskému oku.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Pentax Q-mount |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 8,5 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 8,5 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,9 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,9 |
Ostatní
| Značka | Pentax |
|---|
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 8.5 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | pevné ohnisko |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Hlídat dostupnost Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet použitý objektiv v bazaru
Související články s Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet
Související články s Pentax 8,5 mm f/1,9 Standard pro Q bajonet
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11







Komentáře