19956
zkopírováno do schránky
044733
zkopírováno do schránky
Digitální zrcadlovka
Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90
- Formát snímače: Full Frame / FX
- Rozlišení snímače: 36,4 Mpx
- Typ bajonetu: Pentax K
- Rychlost sériového snímání: 4,4 sn./s
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90?
„Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 27.11.2017

Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90
Popis a parametry
Pentax K-1 je plnoformátová zrcadlovka vybavená full-frame 36,4Mpx CMOS snímačem, pěti osou stabilizací snímače a optickým hledáčkem se 100% pokrytím. Dále disponuje 3,2" velkým výklopným displejem s rozlišením 1,04 miliony obrazových bodů. Stejně jako model K-3 II nemá konvenční anti-aliasing filtr, ale simulovanou funkci anti-moaré. Pentax K1 má zabudovaný Wi-Fi modul pro snadné sdílení snímků i ovládání přes chytrá zařízení jako jsou tablety a smartphony. Také je vybaven GPS a elektronickým kompasem. Tělo Pentax K-1 je odolné vůči prachu, mrazu a stříkající vodě.
!!!DŮLEŽITÉ INFO - U PENTAX K-1 BYLO ZJIŠTĚNO, ŽE NĚKTERÉ OBJEKTIVY SIGMA S BAJONETEM PENTAX K MOHOU POŠKRÁBAT TĚLO FOTOAPARÁTU, NEDOPORUČUJEME TEDY POUŽÍVAT SPOLEČNĚ SIGMA OBJEKTIVY S BAJONETEM PENTAX K A PENTAX K-1 ZRCADLOVKOU!!!
Problém byl zjištěn u produktů SIGMA:
Aktuální line-up
30mm F1.4 DC HSM ART
35mm F1.4 DG HSM ART
50-500 mm F4.5-6.3 DG OS HSM
Ukončené Objektivy
50mm F1.4 EX DG HSM
85mm F1.4 EX DG HSM
24 - 70 mm F2.8 EX DG HSM IF
70-200 mm F2.8 EX DG OS HSM
70-200 mm F2.8 II EX DG MACRO HSM
50-150 mm F2.8 II EX DC HSM
120-400 mm F4.5-5.6 DG OS HSM
150-500mm F5-6.3 DG OS HSM
POPIS VÝROBKU
Kvalita obrazu
- 36 x 24mm senzor CMOS 36 MP s bez filtru AA, vysoké rozlišení s funkcí posunu pixelu (Pixel Shift Resolution), zaručují vynikající kvalitu snímků
- Vysoká citlivost ISO 204.800 je podpořena novým procesorem PRIME IV pro širokou škálu citlivosti s nízkou hladinou šumu
Základní funkce
- 100% FOV TTL- prizmatický hledáček pro ostrý a jasné zobrazen
- Nově zkonstruovaná kompaktnější závěrka
- Rychlý a přesný 33 bodový System SAFOX 12 AF od -3EV
- Reižm analýzy scény a automatické expozice. 86000 pixel RGB analyzuje informaci o expozici, barvě, pohybu obličejů atd. a vytvoří přesnou expoziční hodnotu
- 9 expozičních režimů a Hyper operační systém pro 100% ovládání expozičních parametrů
- Velká řada nastavení pro ovládání snímku (HDR, odstín pleti, CTE, Digitální Filtr)
- Kreativní funkce jako jsou režimy Multi expozice nebo Intervalové expozice
- Natáčení videoklipů ve Full-HD (60i, 30p), 4K intervalové video (speciální funkce)
Pokročilé funkce
- Kompatibilita se všemi objektivy PENTAX, automatické přepínání pole záběru pomocí senzoru, pokud je použit objektiv série DA
- 5 osový vestavěný systém Shake Reduction se zlepšeným výkonem s korekcí až pro 5 kroků závěrky
- Prachotěsný a počasí odolný, odolnost nízké teplotě až do -10°C
- Systém odstranění prachu II - ultrazvukové vibrace
- Operační pomocná světla s nastavením pro outdoor
- Vestavěná jednotka GPS, s funkcí Astrotracer a Elektronickým kompasem
- Pevné a odolné tělo se šasím s kovovou konstrukcí a kostrou ze slitiny hořčíku
- Nová závěrka s časem 1/8000 sek. pro minimální 300.000 spuštění
- Nastavitelný nově zkonstruovaný monitor LCD 3.3“
- WiFi a Image Sync pro expozici na dálku, prohlížení snímku a přenos snímků
Ovladatelnost
- Vynikající ovladatelnost pomocí nového kolečka funkce Smart - okamžité nastavení, aby fotograf neztratil šanci zachytit důležitý okamžik
- Uživatelské přizpůsobení tlačítek a ovládacího panelu
- 5 uživatelských režimů
Dodávané příslušenství
- Nabíjecí baterie Lithium-ion D-LI90
- Nabíječka D-BC90
- Krytka hledáčku ME
- AC přívodní kabel napájení
- Řemínek O-ST162
- Očnice FT
- Krytka sáňkového kontaktu FK
- Krytka těla KII
- Krytka zdířky synchronizace 2p
- PENTAX K-1 trojúhelníkové očko
- PENTAX K-1 ochranná krytka
- Software (CD-ROM) S-SW162
Bezdrátové sítě
| GPS | Ano |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Počet AF bodů | 33 |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | Full Frame / FX |
| Rozlišení snímače | 36,4 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 7360x4912 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 34x24 |
| Crop faktor | 1 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Synchronizační čas blesku | 1/200 |
| Korekce expozice blesku | - 3 EV až + 1 EV po 1/2 EV, - 3 EV až + 1 EV po 1/3 EV |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ano |
| Výstup na studiový blesk (x kontakt) | Ano |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 760 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | 3,5mm jack (sluchátka), 3,5mm jack (mikrofon), USB |
Bajonet
| Typ bajonetu | Pentax K |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 5 EV po 1/2 EV, ± 5 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 204800 |
| Rychlost sériového snímání | 4,4 sn./s |
| HDR | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace / v Kelvinech |
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/8000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|---|
| Pokrytí hledáčku | 100 % |
| Zvětšení hledáčku | 0,7 x |
Displej
| Velikost displeje | 3,2 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1037000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ne |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4, RAW |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | H.264 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 60 sn./s |
Obecné
| Podle použití | Profesionální |
|---|
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 137 x 110 x 86 |
|---|---|
| Hmotnost | 1010 g |
| Barva | černá |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 19956 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Nabíjecí baterie Lithium-ion D-LI90, Nabíječka D-BC90, Krytka hledáčku ME, AC přívodní kabel napájení, Řemínek O-ST162, Očnice FT, Krytka sáňkového kontaktu FK, Krytka těla KII, Krytka zdířky synchronizace 2p, PENTAX K-1 trojúhelníkové očko, PENTAX K-1 |
| Značka | Pentax |
| Typ produktu | Zrcadlovka |
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené příslušenství
Hlídat dostupnost Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90 použitý fotoaparát v bazaru
Bazar pro Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90
Související články s Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90
Související články s Pentax K-1 tělo stříbrný + grip D-BG6 + 2ks baterie D-Li90
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11













Komentáře