095936
zkopírováno do schránky
Digitální zrcadlovka
Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!
- Formát snímače: APS-C
- Rozlišení snímače: 24 Mpx
- Typ bajonetu: Pentax K
- Rychlost sériového snímání: 6 sn./s
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!?
„Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 19.05.2023
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Vlastníte Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 1 547 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?
Alternativy k již neprodávanému Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!
Alternativy k již neprodávanému Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!

Pentax K-70 tělo černý - Zánovní!
Popis a parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Pentax K-70 nahrazuje starší zrcadlovku Pentax K-50. Nemění APS-C CMOS senzor s rozměry 23,5×15,6 mm, nicméně jeho rozlišení bylo zvýšeno z 16,49 MPX na nynějších 24,78 MPX. Snímač má absenci AA filtru, což umožňuje zvýšit ostrost pořízených snímků. Pentax K-70 vyniká svojí neuvěřitelnou odolností.
- 24MP APS-C CMOS bez filtru AA
PRIME MII obrazový procesor s novou akcelerační jednotkou - Redukce šumu pro vysokou citlivost ISO 102400
- Nový systém Pixel Shift Resolution pro tvorbu snímků v super vysokém rozlišení s korekcí pohybu
- Nová generace PENTAX-originální mechanismu redukce otřesů pro efektivní kompenzace otřesů fotoaparátu v širokém rozsahu kompenzací až 4.5 kroků času závěrky
- 1/6000 sek. nejkratší čas závěrky v této kategorii
- Volně nastavitelný úhel LCD monitoru
Nastavení monitoru pro náhled v exteriéru, snadnou změnou jasu, v závislosti na světelných podmínlách okolního prostředí - Při delších expozicích v noci červené osvětlení LCD displeje
- Elektronická libela, automatická korekce horizontu
- Odstranění prachu ultrazvukovými vibracemi senzoru
- Hyper Operation System se 2 e-kolečky pro snadné nastavení změn
- 3 USER režimy s doporučenými nastaveními (jasný odstín, HDR krajina, astrofoto)
Uživatelské přizpůsobení ovládacího panelu
Tlačítka Fx1 & Fx2 na každé lze přiřadit jednu funkci ze 7
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|---|
| Podle použití | Poloprofesionální |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|---|
| Wi-Fi | Ano |
Expozice a fotografování
| Blokování AE | Ano |
|---|---|
| Bracketing | Ano |
| Poměr stran snímku | 3:2 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 5 EV po 1/2 EV, ± 5 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 102400 |
| Rychlost sériového snímání | 6 sn./s |
| Panorama | Ne |
| HDR | Ne |
| Datové razítko | Ne |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
| Scénické režimy | Ano |
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Počet AF bodů | 11 |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | APS-C |
| Rozlišení snímače | 24 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 6000x4000 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 23.5mm x 15.6mm |
| Crop faktor | 1,5 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Synchronizační čas blesku | 1/180 |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ne |
| Vysokorychlostní synchronizace blesku | Ano |
| Výstup na studiový blesk (x kontakt) | Ano |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 410 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Typ baterie | D-LI109 pro Pentax |
| Konektivita / Porty - vstupy | 3,5mm jack (mikrofon), USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | PRIME MII |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Pentax K |
|---|
Objektiv
| Stabilizátor obrazu | Ne |
|---|
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/6000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|---|
| Pokrytí hledáčku | 100 % |
| Zvětšení hledáčku | 0,95 x |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 921000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ne |
| Výklopný displej | Ano |
| Stavový displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4, RAW |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Časosběrné snímání | Ne |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | MPEG-4, AVC/H.264 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 30 sn./s |
Fyzikální specifikace
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Rozměry v mm | 126 x 93 x 74 |
| Hmotnost | 688 g |
| Barva | černá |
| Odolnost | Utesnění proti prachu a vlhkosti |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Baterie, nabíječka, síťový kabel, krytka, CD, Řemínek |
|---|---|
| Značka | Pentax |
| Typ produktu | Zrcadlovka |
Ke stažení
| Návod - Pentax K-70 (PDF) |
Doporučené objektivy
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené objektivy podle žánru
Doporučené příslušenství
Související články s Pentax K-70 tělo použitý fotoaparát
Související články s Pentax K-70 tělo použitý fotoaparát
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11






















![Pentax DA 16-50 mm f/2,8 ED AL[IF]SDM](https://cdn.megapixel.cz/images/product-w200h200/0/340530.jpg?v=1655896785)































Komentáře