010624
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Pentax Optio A20
- Rozlišení snímače: 10 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Pentax Optio A20?
„Pentax Optio A20“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 26.10.2006

Pentax Optio A20
Parametry
Kompaktní digitální fotoaparát se stabilizací obrazu, rozlišení 10 Mpx, 3x optický zoom, ISO 64-800, LCD 2,5 palce, video 640 x 480 - 30 sn./s, 125 g
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 35 cm |
| Makro od | 6 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,8 |
| Rozlišení snímače | 10 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1600x1200, 3072x2304, 2592x1944, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 800 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 232000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4 |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 88,5 x 54,5 x 23 |
|---|---|
| Hmotnost | 125 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Pentax |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Pentax Optio A20
Související články s Pentax Optio A20
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11












Komentáře
TV
Tomáš Veselý, 20. 2. 2007 |Pentax Optio A20 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 6. 2. 2007 |Pentax Optio A20 |Reagovat
m
mira, 5. 2. 2007 |Pentax Optio A20 |Reagovat