Digitální kompakt
Pentax Optio E20
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,4 "
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Pentax Optio E20?
„Pentax Optio E20“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 06.12.2006

Pentax Optio E20
Parametry
Automatický rodinný digitální fotoaparát, rozlišení 6,0 Mpx, 3x optický zoom, ISO 64-200, LCD 2,4 palce, 130 g
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 2816x2112, 2303x1728 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 34-102 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 34 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 102 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 6 cm |
Expozice a fotografování
| Digitální zoom | 4 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 2 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,4 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 112000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90 x 63 x 32 |
|---|---|
| Hmotnost | 130 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Značka | Pentax |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Pentax Optio E20
Související články s Pentax Optio E20
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11














Komentáře