18506
zkopírováno do schránky
010659
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Pentax Optio S60
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2 "
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Pentax Optio S60?
„Pentax Optio S60“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 04.04.2006

Pentax Optio S60
Parametry
Rodinný typ fotoaparátu, rozlišení 6,0 Mpx, 3x optický zoom (eqv. 35-105 mm), rozsah ISO 64-400, rychlost závěrky 4-1/2000s, váha 135 g
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,5 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 2560x1920, 2816x2112 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-106 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 106 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 6 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2 " |
|---|
Záznam
| Formáty souborů | AVI, JPEG |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 89 x 59 x 28 |
|---|---|
| Hmotnost | 135 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 18506 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | 2x baterie LR6-1,5V, kabel video I-AVC7, kabel I-USB7, software SW-16, řemínek O-ST20 |
| Značka | Pentax |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Pentax Optio S60
Související články s Pentax Optio S60
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11












Komentáře