08571
zkopírováno do schránky
022047
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Pentax Ricoh WG-4 stříbrný
- Rozlišení snímače: 16 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko): 2
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Pentax Ricoh WG-4 stříbrný?
„Pentax Ricoh WG-4 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 21.04.2015

Pentax Ricoh WG-4 stříbrný
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Dnes si krátce představíme digitální fotoaparát Ricoh WG-4, který se řadí po bok outdoorových kompaktů se zvýšenou odolností proti nárazu, schopností natáčet a fotit pod vodou, funkčnosti v mrazech a jak říká bývalý Pentax tak je i "adventure proof". Všechno tohle je pravda, tělo fotoaparátu na…
Specialista na fototechniku
Stanislav Mach, 02.07.2014
Parametry
Pentax WG-4 je odolný fotoaparát s rozlišením 16 MPix a optickým zoomem 4x. Je vodotěsný do hloubky až 14 m, prachotěsný a odolá pádu z výšky až 2 m. Vydrží tlak až 100 kg a lze s ním fotit až v -10 °C. Natáčí FullHD video.
Fyzikální specifikace
| Vodotěsnost | 14 metrů |
|---|---|
| Rozměry v mm | 124 x 64 x 33 |
| Hmotnost | 230 g |
| Barva | stříbrná, žlutá |
| Odolnost | Nárazuvzdornost |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|---|
| Wi-Fi | Ne |
Ostření
| Manuální ostření | Ano |
|---|---|
| Pomocné světlo AF | Ano |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
| Makro od | 1 cm |
Expozice a fotografování
| Bracketing | Ano |
|---|---|
| Poměr stran snímku | 16:9, 1:1, 4:3 |
| Digitální zoom | 7,2 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 125 |
| ISO - maximální citlivost | 6400 |
| Rychlost sériového snímání | 2 sn./s |
| Panorama | Ne |
| HDR | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
| Scénické režimy | Ano |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 3072x2304, 4608x2592, 3456x3456, 2592x1464 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Poměr stran snímače | 4:3 |
| Velikost snímače (mm) | 6,17 x 4,55 |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Korekce expozice blesku | ± 2 EV po 1/3 EV |
| Směrné číslo blesku | 10 |
| Dálkové řízení extreního blesku | Ne |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Výdrž baterie ve snímcích | 240 snímků |
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | USB |
Objektiv
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/4000 |
| Bulb | Ne |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 460000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ne |
| Výklopný displej | Ne |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4 |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Časosběrné snímání | Ano |
| Video formát | H.264 |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 60 sn./s |
Obecné
| Podle použití | Odolný |
|---|
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 08571 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Nabíjecí lithium-iontová baterie D-LI92, Síťový adaptér D-PA135, USB kabel I-USB7 Řemínek s karabinou O-ST144 (pro black a silver WG-4/GPS), Řemínek s karabinou O-ST145 (pro blue a lime yellow WG-4/GPS), Makro stojánek O-MS2, Software (CD-ROM) S-SW145 |
| Značka | Pentax |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,07 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Doporučujeme
Filtry
Stativy
Pouzdra na karty / baterie
Čtečky karet
Literatura
Související články s Pentax Ricoh WG-4
Související články s Pentax Ricoh WG-4
Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Pentax představuje dlouho očekávanou vlajkovou loď digitálních APS-C zrcadlovek model K-3 Mark III
V těchto dnech je to poměrně dlouhých šest let, co byla ohlášena digitální zrcadlovka Pentax K-3 Mark II. Jednalo se o model s APS-C snímačem, který disponoval rozlišením 24 Mpx a ve své době šlo o…
MARTIN LUKEŠ • 1. 4. 2021 v 16:52

Vyberte si objektiv zdarma k Pentax 645Z
Pořiďte si prvotřídní středoformátový Pentax 645Z a vyberte si dárek k nákupu - jeden ze tří objektivů zdarma! Zvolit lze z objektivů 55mm, 35mm nebo 150mm. Akce platí do 31. 3. 2017.
MARTIN HÁJEK • 6. 2. 2017 v 17:11






















Komentáře