Garant soutěže

Petra Tomicová a Libor Vaicenbacher / garanti soutěže

Petra Tomicová - Matka, rodinná a svatební fotografka v nouzovém režimuAhoj, jmenuji si Petra! Jsem máma dvou úžasných kluků, manželka, dcera, sestra… Jsem také rodinná a svatební fotografka. Fotografování je má vášeň, můj koníček, můj relax.Mám ráda přirozenost. Proto nejraději fotím v přirozeném…

Číst více

Petra Tomicová - Matka, rodinná a svatební fotografka v nouzovém režimu
Ahoj, jmenuji si Petra! Jsem máma dvou úžasných kluků, manželka, dcera, sestra… Jsem také rodinná a svatební fotografka. Fotografování je má vášeň, můj koníček, můj relax.
Mám ráda přirozenost. Proto nejraději fotím v přirozeném světle u vás doma nebo venku. Mým cílem je zachytit emoce, neměnné okamžiky vašeho života, prostě vás!  Ať už se jedná o svatbu, rodinu, pár, těhotnou ženu nebo čerstvě narozené miminko.  Na focení se mnou si budete hrát, smát se, dovádět s vašimi dětmi, mazlit se, půjdeme na procházku a bude to fajn.
www.petratomicova.com
FB: /Petratomicovaphoto

Libor Vaicenbacher - Otec, biolog, cestovatel, pedagog a wild-life fotograf v nouzovém režimu

Od raného dětství trpí Libor výraznou slabostí pro nejrůznější formy života na Zemi, zejména pro ty opeřené. Pro svou nesmírnou rozmanitost si nejvíce oblíbil Střední a Jižní Ameriku. Téměř dva roky strávil v Ekvádoru, kde se jako ornitolog zabýval výzkumem diverzity andských ptáků. V současné době vyučuje biologii na gymnáziu a základní škole pro sluchově postižené, vede kurzy fotografování ptáků a pracuje jako průvodce v Latinské Americe a Africe.
IG:/liborvaic
500px.com/liborvaic

Technika garanta

Petra Tomicová a Libor Vaicenbacher / garanti soutěže