Magazín

Krátce

PF 2021

Tomáš MatějčekAktualizováno: 22. 12. 2020 v 12:12 • Rubrika: Krátce

PF 2021

Všem našim zákazníkům mnohokrát děkujeme za dlouhodobou přízeň a podporu. Opravdu si vás velmi vážíme! Bylo tomu tak vždycky, ale letos pro nás měla vaše věrnost skutečně velký význam.

Nedávno jsem na Facebooku viděl vtip, kdy Pán Bůh požádá svého pomocníka, aby naplánoval důležité události do dvacátých let tohoto století. Byl v angličtině a tak říkal "for 2020's". Bohužel došlo k drobnému nedorozumění a namísto toho, aby se události odehrály v průběhu celých 10 let, proběhly všechny kvůli přehlédnutému "s" již v tomto roce. 

Rok 2020 byl doslova nadupaný událostmi, které přinesly mnoho změn. Jistě pro každého z nás, ať už v osobní nebo pracovní části života. 

Jaký byl rok 2020 pro Megapixel?

V uplynulém roce jsme společně napsali skutečně silný příběh. Byl plný emocí, složitých komplikací, změn, frustrace, ale i objevování, zábavy a nadšení. Naštěstí pro nás byl se šťastným koncem. 

Když jsme na jaře zavřeli prodejny a pochopili, že to nebude sprint, ale maraton, přizpůsobili jsme naše obchodní aktivity nové realitě. Znamenalo to pro nás mnoho složitých změn, ke kterým se firma obvykle propracuje v průběhu let, ale my je museli zvládnout během několika měsíců. Občas to zaskřípalo a zabolelo, ale zvládli jsme to. 

Významně nám v tom pomohly vládní programy Antivirus a Covid Nájemné. Bez této pomoci, za kterou jsem skutečně velmi vděčný, bychom nedokázali udržet současný koncept firmy, kde prodej foto a video techniky obklopujeme nekonečným množstvím zábavy, vzdělávání a inspirace. A to nás opravdu baví! 

Jsme víc než jen obchod

Posílat přes eshop rychle krabičky se zbožím je jistě fajn. Je to dobrý byznys. Mnohem větší zábavu si ale užíváme v komunitních aktivitách, jako jsou naše Galerie, Magazín, kurzy, besedy se špičkovými fotografy a videomakery a další příležitosti, kdy dochází k nějaké hodnotné interakci a hlavně k osobnímu setkávání. 

A to je přesně to, co vám za celý tým Megapixelu přeji. Veselé Vánoce, úspěšný nový rok, hodně zdraví a více osobních setkávání! Dříve naprosto obyčejná věc, která nám ale v této době tolik chybí.

Pozitivní vstup do roku 2021

Do roku 2021 vykročme společně pravou nohou, se spoustou nápadů, kreativity a s chutí tvořit. Objevujme nové technologie a posouvejme díky nim své schopnosti ještě dál. 

Tomáš Matějček 
zakladatel a ředitel firmy

PS: V příštím roce oslavíme krásných 20 let od založení Megapixelu. Věřím, že to bude šťastné výročí!

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (6) | Dobrý den, děkujeme i Vám vše nejlepší v novém roce.

7

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 04. 01. 2021 |Reagovat

BR

"20 let od založení Megapixelu" - P.F. 2021

6

Břetislav Rozpondek, 01. 01. 2021 |Reagovat

Martin Lukeš

Reaguje na (4) | Dobrý den, děkujeme a i Vám přejeme vše nejlepší do nového roku.

5

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 28. 12. 2020 |Reagovat

Pavlis Jiří

Přeji Vám do příštího roku hodně zdraví, štěstí, lásky a hlavně všem Dobré světlo

4

Pavlis Jiří, 26. 12. 2020 |Reagovat

Ladislav Palát

Děkuji a všem Megapixelákům hezké Vánoce a šťastný nový rok.

3

Ladislav Palát, 23. 12. 2020 |Reagovat

Marie Lopareva

Těž Vám přeji klidné svátky a do nového roku více spokojených a nových zákazníků :-)

2

Marie Lopareva, 23. 12. 2020 |Reagovat

Simona Šimkova

Děkujeme za přání.
Vám a všem lidičkam také krásné a klidné svátky a do nového roku jen to NEJ..

1

Simona Šimkova, 23. 12. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.