PN: PS00017, ID: 004664

Photographic solutions PEC-12

  • Značka: Photographic solutions

Sháníte Photographic solutions PEC-12?

„Photographic solutions PEC-12“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Čistič fotografické emulze PEC-12 si získal důvěru nejprestižnějších světových fotografů, fotolaboratoří, muzeí a vydavatelů. PEC-12 zachránilo mnoho cenných obrazů v galeriích po celém světě. Je to jediný čistič s archivní kvalitou. Produktová sekce: Pomůcky pro čistění Photographic solutions

Parametry a popis

Mnoho čistidel dokáže vyčistit emulzi stejně, jako PEC-12. Ale časem začne emulze na čištěném místě degradovat. Jen PEC-12 se dokáže po čištění beze zbytku odpařit a na emulzi neulpívá.

PEC-12 čistí povrchy filmů nebo fotografií od vodou nerozpustných skvrn, včetně náplní propisovaček, velice stálého inkoustu, mastných otisků prstů, separačního oleje, tužky s kreslicím tukem, usazenin adhezivních látek, kouře a sazí, plísní, skvrn barevné vývojky, dehtu atd.

Určeno pro čištění filmů na bázi stříbra (diapozitivy a negativy) a pro fotopapíry (barevné, černobílé, FB(fiber-based) papíry, RC (resin-coated) papíry). Není určeno pro čištění albuminové emulze nebo netvrzených želatinových emulzí. Nejste-li si jisti, zkuste se před použitím přípravku zlehka dotknout bavlněnou/vatovou stěrkou navlhčenou PEC-12 okraje fotografie. Jestliže se nejedná o tvrzený povrch, emulze se okamžitě přichytí ke stěrce a velká část se odtrhne. Nepokračujte! Výsledky jsou okamžité - neotírejte emulzi příliš silně, mohlo by dojít k jejímu poškození.

 
Další parametry
Značka: Photographic solutions

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím