Magazín Produktové aktuality

Photoshop Elements 12 zdarma k zrcadlovkám Canon EOS 700D a EOS 100D Produktové aktuality

Photoshop Elements 12 zdarma k zrcadlovkám Canon EOS 700D a EOS 100D

Luděk BouškaAktualizováno: 8. 1. 2014 v 14:28 • Rubrika: Produktové aktuality

K zrcadlovkám Canon EOS 700D a EOS 100D dostanete nyní zdarma nejpoužívanější software pro úpravu fotografií Adobe Photoshop Elements 12 a také software pro úpravu videa Premiere 12 v hodnotě 3490 Kč. Oba dva programy nabízejí skutečně velkou spoustu vylepšení oproti předchozím verzím. Akce trvá do 28. 2. 2014.

Software v hodnotě 3 490 Kč zdarma pro úpravu obrázků a videa dostanete k následujícím digitálním zrcadlovkám Canon:

Adobe Photoshop Elements 12

Obohaťte své tvůrčí vize o možnosti úprav fotografií pro uživatele všech úrovní a přeměňte obyčejné snímky na něco velkolepého. Snadno uspořádejte, upravujte a vytvářejte skvělé fotografie a sdílejte je vytištěné, na webu, na Facebooku a v dalších službách. A nyní si s sebou můžete vzít své fotografie vytvořené v aplikaci Elements, ať jdete kamkoli, ve smartphonu nebo tabletu.

DŮLEŽITÁ VYLEPŠENÍ 

 • Uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní
  Díky velkým výrazným ikonám a praktickému pruhu akcí jsou uspořádání, úpravy, vytváření a sdílení rychlejší i jednodušší. Podle potřeby si můžete vybrat ze tří režimů úprav (rychlý, expertní nebo s průvodcem).
 • Skvělé fotografie z nevydařených snímků během několika sekund
  Pomocí nových jednoduchých klávesových zkratek získáte přesně ty funkce pro úpravy fotografií, které hledáte – např. bělení zubů nebo dosažení zářivě modrého odstínu oblohy. Odeberte nechtěné součásti fotografie jedním tahem bodového retušovacího štětce a použijte funkci automatických úprav odstínu zajišťující inteligentní opravy fotografií.
 • Snadná oprava fotografií
  Snadné narovnání fotografie a vyplnění chybějícího pozadí pomocí funkce výplně podle obsahu v nástroji pro vyrovnání. K dispozici v expertním režimu.
 • Učení během používání
  Je zábavné vytvářet profesionální efekty pomocí některé z více než 25 asistovaných úprav. Mezi nové efekty patří: Série přiblížení – tento efekt vašim fotografiím dodá na dramatičnosti; Fotografická skládačka – tento efekt dodá zábavný efekt skládačky a Obnovení staré fotografie – tento efekt vám pomůže opravit starou nebo opotřebenou fotografii.
 • Spolehlivá pomoc krok za krokem
  Dosáhněte požadovaných výsledků díky úpravám s průvodcem. Mezi nové možnosti patří Série přiblížení, Fotografická skládačka a Obnovení staré fotografie.

NOVÉ FUNKCE

 • Noste své fotografie a videa všude s sebou.
  Snadno prohlížejte, znovu prožívejte a sdílejte fotky z aplikace Elements na smartphonu a tabletu. A nakonec – odemkněte fotografie v mobilním zařízení a prohlédněte si je v albech aplikace Elements, až budete zpátky doma.
 • Snadné přesouvání objektů
  Přesouvejte objekty ve fotografii a pozadí se vyplní automaticky pomocí funkce Přesouvání podle obsahu.
 • Oprava nepřirozené barvy očí
  Odstraňte zelené, žluté a jiné nepřirozené barvy očí zvířat stejně snadno jako červené oči na fotkách lidí.
 • Sdílení z editoru
  Možnosti sdílení, které byly dříve k dispozici pouze v Organizátoru, jsou nyní dostupné i v Editoru.

Adobe Premiere Elements 12

Obohaťte své tvůrčí představy o úpravy videí, které jsou natolik jednoduché, že film skoro vytvoří za vás. Pomocí automatizovaných možností, speciálních efektů a asistence v aplikaci změňte videoklipy na zábavné filmy, kterými ohromíte svou rodinu a přátele. A nyní si s sebou můžete vzít svá videa vytvořená v aplikaci Elements, ať jdete kamkoli, ve smartphonu nebo tabletu.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím