Podzimní nabídka kurzů Krátce

Podzimní nabídka kurzů

Luděk BouškaAktualizováno: 29. 9. 2014 v 16:03 • Rubrika: Krátce

Využijte možnosti zdokonalit se ve fotografování na říjnových termínech našich fotografických kurzů. U většiny uvedených kurzů se jedná o poslední letošní termíny, další budeme pravděpodobně vyhlašovat začátkem příštího roku. Na některé z uvedených termínů ovšem můžete nyní využít slevy 30%.

Základy statické fotografie

Všechny fotografické žánry se dají shrnout do dvou základních skupin. Jsou to fotografie statické a fotografie dynamické. Tento kurz se bude věnovat těm nejrozšířenějším fotografickým tématům, které v praxi vyzkoušel snad každý z nás. Zaměříme se na takové žánry jako je krajina, portrét, interiéry, architektura, produktová fotografie, zátiší a nebo například makro. Všechny tato témata se řadí právě do kategorie statické fotografie. Každý z těchto žánrů má svá pravidla, která by si člověk měl osvojit, pokud se chce stát dobrým fotografem.

Termín:

  • 14. října 2014, 09:15 - 16:45, Brno, Křenová 210/64, ateliér Fotografixstudio, nad prodejnou Mountfield, Brno (ateliér Fotografixstudio), Ukázat na mapěsleva 30%

Práce s externím bleskem

Správné použití blesku je takové, kdy se použití blesku na snímku nijak neprozradí. Kurz "Práce s externím bleskem" je proto určen všem, kteří chtějí zdokonalit své fotografie v situaci, kdy je použití blesku nezbytné či vhodné. Jsou to zejména fotografie v interiérech, ale také noční fotografie, či snímky v exteriérech při silném slunečním světle apod. Blesk je možné použít jako efektivní nástroj, jak u aranžovaných fotografií, tak v reportáži, či dokumentu a dokonce pomocí něj postavit malé studio.

Termín:

  • 17. října 2014, 09:15 - 16:45, Brno, Křenová 210/64, ateliér Fotografixstudio, nad prodejnou Mountfield, Brno (ateliér Fotografixstudio), Ukázat na mapě, sleva 30%

Základy fotografování pro každého

Kurz „Základy fotografování pro každého“ je určen především těm, kteří s fotografováním teprve začínají a chtějí se naučit všechno pro to, aby dokázali dělat hezké a po technické stránce dobré fotky. Dozvíte se, jak fotoaparát vlastně funguje, k čemu jsou jednotlivé funkce a režimy nastavení a vše si samozřejmě i vyzkoušíte v praxi. Kurz je celodenní a budete na něm potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky a úrovně.

Termín:

  • 24. října 2014, 09:15 - 16:45, Brno, Křenová 210/64, ateliér Fotografixstudio, nad prodejnou Mountfield, Brno (ateliér Fotografixstudio) Ukázat na mapě

Makrofotografie

 

Makrofotografie je nalézání skryté krásy, kterou lidské oko často nemůže ani postřehnout. Tato dnes stále více oblíbená oblast fotografie nám zprostředkovává vstup do nadpřirozeného světa fantastického detailu. Přitom stačí několik technických rad a pomůcek, abychom mohli začít zkoumat věci okolo nás z bezprostřední blízkosti a vyfotografovat tak obrazově i obsahově nesmírně poutavý a unikátní materiál.

Termín:

  • 9. října 2014, 09:15 - 16:45, Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) , Ukázat na mapě
  • 4. listopadu, 09:15 - 16:45, Brno, Křenová 210/64, ateliér Fotografixstudio, nad prodejnou Mountfield, Brno (ateliér Fotografixstudio) Ukázat na mapě

Základy pohybové fotografie

 

Fotografování pohybu patří k nejčastějším a nejoblíbenějším fotografickým disciplínám. Nemusí se ale jednat jen o focení sportu, velmi často fotografujeme svoje děti a nebo třeba zvířata. V tomto kurzu se naučíte, jak zachytit na vašich fotografiích pohyb co nejlepším způsobem. Věnovat se budeme jak jednotlivým disciplínám, jako třeba focení sportu, domácích mazlíčků, nebo focení pohybu za špatného světla , tak také tomu, jakou techniku a příslušenství můžete pro focení pohybu využít.

Termín:

  • 19. listopadu 2014, 09:15 - 16:45, Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) , Ukázat na mapě

Mistrovství práce s digitální zrcadlovkou

 

Digitální zrcadlovky, neboli DSLR, se v poslední době staly velkým fenoménem. Kromě profesionálních fotografů jsou stále častěji využívány také rodinnými fotografy. Ne každý má ale fotografickou průpravu k tomu, aby dokázal svojí techniku využit naplno. Během tohoto celodenního kurzu vám pomůžeme tyto vědomosti získat a posunout vás tak k podstatně lepším fotografickým výsledkům. Kurz je kombinací teoretických informací, praktických cvičení a v neposlední řadě diskuzí nad fotografiemi jednotlivých účastníků vedenou kvalifikovaným lektorem. Předpoklad pro účast na tomto kurzu je vlastní digitální zrcadlovky, případně systémového kompaktu s výměnným objektivem libovolné značky.

Termín:

  • 25. listopadu 2014, 09:15 - 16:45, Praha, Komunardů 1584/42, Praha (Ateliér Megapixel Holešovice) , Ukázat na mapě

Kompletní seznam všech kurzů najdete na stránce Fotografické kurzy.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím